Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 18 marca 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa21 wrote:
    A my oglądamy kuchenne rewolucje :p

    Czy wynik progesteronu może jakoś wskazywać ciążę?

    Jesli jest wyższy wynik niż zazwyczaj (o ile robiłaś) to można co najwyżej przypuszczać że cos jest na rzeczy. Na pewno mozna zobaczyć czy jest sens sie nastawiać czy raczej czekać na @. Choć pewności nigdy nie ma... Z progesteronu marny test ciążowy :P

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 18 marca 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja taka harda byłam, że mężowi dzisiaj nic nie powiem i mi nie wyszło. Przed chwilą się wygadałam. Zdziwił się, ale zadowolony :-)

    Magdaa21, terka lubią tę wiadomość

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 18 marca 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ;D zdziwił ? E tam ważne ze zadowolony ;p

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 marca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi maz zrobil masaz... Ide spac. O ile zasne. Mam takie dziwne uczucie w szyjce.. Jakby ciagniecie, wczesniej mialam skurcze... Uhhh to nieprzyjemne. Odechciewa mi sie juz wszystkiego i leze pod koldra. Moze nie powinnam od tak odstawiac tamtych lekow?...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • renius Koleżanka
    Postów: 44 64

    Wysłany: 18 marca 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my z męzulkiem wróciliśmy do domciu, wykąpałam się, oglądamy galileo :) ale zaraz zmykamy spać bo jutro na 8 rano mam punkcję :)

    28 lat
    starania od 2016 roku
    07.2016 laparoskopia, endometrioza 4 st.
    10.2017 HSG, jajowody drożne
    03.2018 ICSI transfer świeżaka❤️
    10.2018 syn 👶

    ❄️❄️

    05.2019 naturalsik (*6tc)
    08.2019 naturalsik CB
    12.2019 naturalsik CP (*6tc) usunięcie prawego jajowodu

    11.2020 FET

    f2wl4z17mvbr9lf8.png
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 18 marca 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mii wrote:
    Hehe ;D zdziwił ? E tam ważne ze zadowolony ;p

    Śmiał się że wystarczy mnie na tydzień zostawić i takie cuda.
    A zdziwiony, bo ten cykl miał być stracony i się nie spodziewał.

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 18 marca 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryha to się cieszysz trzeba ;p
    Ja idę psy kompac bo zabierałam się cały dzień i nie wyszło mi a musze to zrobić ;D a jutro na rzęsy Irena 9.30 wiec tez trzeba rano wstać ;p a nie gramolić się w łóżku ;p

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 18 marca 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryha, mówiłam że tak będzie :) Też bym nie wytrzymała :)

    Ja też mojego smrodka muszę przed świętami wykąpać. Ale teraz śnieg był, stopił się trochę, ciaparaka powstała i zaraz będzie tak samo brudny. Może w weekend się uda.

    Ja nie mogę męża z konsoli zgonić. Wnerwił mnie i idę spać. Jak dziecko się czasem zachowuje. Zaraz mu internet odłączę i będzie miał po graniu :/

    kryha, Mała_Mii lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 18 marca 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renius powodzenia jutro!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 18 marca 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja mam przewalone bo co tydzień trzeba je kompac ... No ale jak są zaraz po fryzjerze krótko obstrzyżone to co 2 kompie wtedy ;p a jakbym teraz nie zaogniła męża żebyśmy wykąpali je i wyczesali to w tyg jemu by się nie chciało i żniw kolejny tydzień by mi śmierdzące chodziły ;p a mi tetaz one okropnie śmierdzą ;d

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 marca 2018, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi kot nie smierdzi :D moja mama tez narzeka, ze musi swojego wykapac i sil jej juz braknie, ale widze, ze nie ona jedna ;)

    Witam sie w poniedzialek. Mialam przedziwny sen... Tak jakbym miala coreczke ale w sumie nie wiem czy to bylo moje ;p ale momentami byla zywa a momentami jak lalka i moj tata z nia zostawal a ja jakies rzeczy za niego rozwozilam ciezarowka ;p i jeszcze jakas pantera mi sie snila i chyba lamborgini! Ahaha masakra ;)

    Ciezki tydzien bedzie. Musimy dac rade ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 19 marca 2018, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryha-mówiłam ze mężowi sie nie da nie powiedzieć :D teraz razem będziecie przeżywać wszystko i nie musisz sie męczyć żeby nie mówić ;)

    Alex-ja też mam czasem tak ze swoim, siedzi na kompie i gra i gra i gra... Też czasem spac idę z nudów wtedy...

    Renius-powodzenia!

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 19 marca 2018, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli niezly sen. Ja wlasnie wstaje z wielkim trudem.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 marca 2018, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się ogarniam :P Ale dostałam maila od walniętego rodzica co mam ogromny z nim problem i... Napisał, że to świetny pomysł i podziela to i w ogóle och i ach :P aż chyba do dyrekcji z tym pójdę i powiem niech mi podwyżkę dają :P ahahahhahaa

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 19 marca 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Ja już lecę do pracy, mąż pójdzie niedługo po mój wynik progesteronu, jak będę wiedzieć i będę miała chwilę czasu w pracy to napisze :) miłego poniedziałku

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 19 marca 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss będziemy czekac na wynik.☺ seli niezle mailiki z samego rana.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 19 marca 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej
    Ja już chyba po owulacji, nie wiem czemu ale mam takie wrażenie. Kilka pryszczy mi wyskoczyło. W sobotę rano idę na progesteron :) nigdy nie badalam, ciekawa jestem co z tego wyjdzie.
    Miłego dnia Dziolszki :)

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 19 marca 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewcZyny: ) ja się zbieram do pracy. Znowu ciężka noc za mną bo nie mogłam zasnąć; / a w tym tygodniu od 8.30 więc najgorsza zmiana, strasznie się ciągnie praca wtedy. Oby jakoś poleciało.
    Miłego dnia wam życzę: )

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 19 marca 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex to spokojnej pracy i zeby szybko dzień zlecial!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 19 marca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex nieźle wpływa na Ciebie ta praca ze tak nie spisz i masz problemy jak tylko sie tydzień zaczyna... A co z tym innym miejscem co mieli znajomi załatwiać Ci?

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
‹‹ 738 739 740 741 742 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ