X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii tulę <3 też straciłam dużo bliskich osób i też długo męczyły mnie wyrzuty sumienia.

    Igibarz trzymam kciuki, też miałam nadzieje na prezent na dzień matki, ale już się nie nastawiam.

    M@ziii lubi tę wiadomość

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 12 maja 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@zii bardzo mi przykro:(tule Cie mocno;*

    Igibiarz trzymam kciuki ;) oby nie bylo trzeba robic tych wszystkich badań

    a u mnie chyba dzisiaj owulka bo strasznie dokucza mi lewy jajnik ,tylko ciągle brak śluzu płodnego

    M@ziii lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    M@zii bardzo mi przykro:(tule Cie mocno;*

    Igibiarz trzymam kciuki ;) oby nie bylo trzeba robic tych wszystkich badań

    a u mnie chyba dzisiaj owulka bo strasznie dokucza mi lewy jajnik ,tylko ciągle brak śluzu płodnego
    Który to dzień cyklu? Bo wydaje mi się, że mamy podobnie? I tak się zastanawiam, jak masz później owulacje to kiedy powinien ci się zacząć nowy cykl, bo mi 24 maja. I chyba nie wytrzymam i w czwartek pójdę na bete.

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 13 maja 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim wrote:
    Który to dzień cyklu? Bo wydaje mi się, że mamy podobnie? I tak się zastanawiam, jak masz później owulacje to kiedy powinien ci się zacząć nowy cykl, bo mi 24 maja. I chyba nie wytrzymam i w czwartek pójdę na bete.

    Ty wcześniej zaczęłaś cykl ,u mnie dzisiaj jest 15dc planuje testować 28maja to będzie 30dc. 18maja chcesz robic betę nie za wcześnie? Ja jeszcze we wtorek idę do giną upewnić sie czy pęcherzyki pękły

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Ty wcześniej zaczęłaś cykl ,u mnie dzisiaj jest 15dc planuje testować 28maja to będzie 30dc. 18maja chcesz robic betę nie za wcześnie? Ja jeszcze we wtorek idę do giną upewnić sie czy pęcherzyki pękły

    Właśnie myślę, że nie, bo jeśli była owulacja to około 9-10 maja. Aczkolwiek myślę, że cykl bezowulacyjny więc trochę chcę mieć z głowy, niż mieć wielkie rozczarowanie zaraz przed dniem matki.

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 13 maja 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bardzo wcześnie miałaś owu to racja powinna wyjść juz beta . Dobrze Cie rozumiem u mnie 28dc wypada właśnie w dzień matki a nie chce wtedy testować bo boje się rozczarowania. Testuje w urodziny w M.

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    To bardzo wcześnie miałaś owu to racja powinna wyjść juz beta . Dobrze Cie rozumiem u mnie 28dc wypada właśnie w dzień matki a nie chce wtedy testować bo boje się rozczarowania. Testuje w urodziny w M.

    Przy Clo to taki standard 11-15 i to by się zgadzało ze śluzem i szyjką, bo testy owulacyjne cały cykl negatywne, dlatego mówię bardziej żeby mieć z głowy.

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 13 maja 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patsim nie trać nadziei,testy nie zawsze wychodzą.

    Naszła mnie wątpliwość czy w ogóle ta owu byla czy czasem nie zrobiła się torbiel z tego pęcherzyka ,ten lewy jajnik caly czas mnie boli podbrzusze z lewej strony wygląda jak opuchnięte i jajnik jest bardzo widoczny i przy dotyku boli , dzisiaj podczas <3 złapał mnie ból lewgo jajnika promieniujący do całego krocza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2017, 07:51

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że dopiero teraz masz owulacje? Czasem też po niektóre dziewczyny maja takie objawy.

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 14 maja 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na clo i juz w 10dc mial 19mm pęcherzyk w środę mialam podany zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków wiec juz powinno byc po owulacji ,a jesli jest dopiero teraz to pęcherzyk byl buz przerośnięty:/

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Jestem na clo i juz w 10dc mial 19mm pęcherzyk w środę mialam podany zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków wiec juz powinno byc po owulacji ,a jesli jest dopiero teraz to pęcherzyk byl buz przerośnięty:/

    Powiem Ci, że nie wiem czy to siła sugestii, ale dzisiaj cały dzień też mnie lewy jajnik boli. I z tego co pamiętam to po pierwszej dawce Clo po owulacji też tak miałam. I znowu mam wrażliwe piersi, a u mnie bez Clo to sie nie zdarzało nigdy.

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 14 maja 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w pierwszym cyklu clo w ogóle nie zadziałało. To jest moja pierwsza owulacja (cykle bezowulacyjne) wiec tak naprawdę dopiero poznaje jak przechodzę owu. No nic poczekam do wtorku wszystko wyjaśni się .

    age.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 14 maja 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka to raczej objawy owulki. Mnie bolał brzuch podczas siusiania, moze spięte mięśnie dusily na cyste, podczas <3 rzadko kiedy ją czułam albo to tez byla kwestia pozycji. Ja jest owulacja to jajniki mogą boleć b. mocno i byc powiększone wiec nic sie martw. Temp wszystko pokaze.

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 14 maja 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty ale pęcherzyki powinny pęknąć wciągu 36godzin od podania zastrzyku ja obstawiałam owu w piatek ,jesli dopiero dzisiaj pękł to pewnie juz przerośnięty. Dobra koniec czekam spokojnie so wtorku

    age.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 14 maja 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres masz ładny. Temp moze przyrastać kila dni. Tak jak mówisz lepiej zaczekać niż sie na zapas stresować. Najważniejsze ze wgl juz cos sie dzieje i pęcherzyki rosną :D będzie dobrze :-*

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 15 maja 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś w niedługim czasie testuje?

    age.png
  • Igibarz Przyjaciółka
    Postów: 193 39

    Wysłany: 15 maja 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 25.05 :) Dziewczyny, czy któraś z Was miała kiedyś spray Lenzetto?

    Olga 28.11.2011r ❤

    setcgqq4v93erwex.png
    ckai3e3kjszhe9l0.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 15 maja 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igibarz wrote:
    Ja 25.05 :) Dziewczyny, czy któraś z Was miała kiedyś spray Lenzetto?
    No to trzymamy kciuki:)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Mania93 Koleżanka
    Postów: 37 17

    Wysłany: 15 maja 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuję za jakieś 2,3 dni ale czuje, że się nie udało. Więc może się wstrzymam dłużej... wolę chyba zobaczyć @ niż tylko jedna kreskę na tych cholernych testach... Nie mam żadnych objawów, ledwo mnie piersi bolą jak na @...

    24 lata, 8cs o pierwszego maluszka
    95b3b1f65bd0e73ad3d6ef8cede5ca3d.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 15 maja 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania93 wrote:
    Ja testuję za jakieś 2,3 dni ale czuje, że się nie udało. Więc może się wstrzymam dłużej... wolę chyba zobaczyć @ niż tylko jedna kreskę na tych cholernych testach... Nie mam żadnych objawów, ledwo mnie piersi bolą jak na @...


    Mania, ja też nie miałam żadnych objawów i proszę:)Udało się. Trzymam kciuki żeby jednak było nas troszkę więcej:)

    34bwhqvkwsh95sch.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ