X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 10 maja 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno się Wam wszystkim uda!

    Imiona wybrane od lat - Daniel albo Wiktoria :)

    Sept lubi tę wiadomość

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 10 maja 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźcie sobie, że mók kierownik bardzo dobrze zareagował, widziałam ze się ucieszył bardzo mi gratulował był strasznym szoku więc może dlatego. Poprosił o dwa tyg na przekazania obowiązków więc chętnie pójdę na rękę żeby nie rozstawać sie w złej atmosferze

    Lilly_Ana lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 10 maja 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wspaniałe wieści Sept :)

    Ja jutro mam ostatnią zmianę w pracy, w piątek do lekarza i od soboty L4, troszkę ponad miesiąc przepracowałam, więc składki mam :)

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 10 maja 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara93 wrote:
    To wspaniałe wieści Sept :)

    Ja jutro mam ostatnią zmianę w pracy, w piątek do lekarza i od soboty L4, troszkę ponad miesiąc przepracowałam, więc składki mam :)


    O to już odpoczniesz:)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 10 maja 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara93 wrote:
    To wspaniałe wieści Sept :)

    Ja jutro mam ostatnią zmianę w pracy, w piątek do lekarza i od soboty L4, troszkę ponad miesiąc przepracowałam, więc składki mam :)
    Na kiedy masz termin?

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 10 maja 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Na kiedy masz termin?

    27.10, w tych okolicach :)

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 11 maja 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara93 wrote:
    27.10, w tych okolicach :)
    Równy miesiąc przede mną:)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 11 maja 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Równy miesiąc przede mną:)

    No fakt, po suwaczkach widać - równe 4 tyg :D Kara będzie Ci dawać dobre rady :D

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Mania93 Koleżanka
    Postów: 37 17

    Wysłany: 11 maja 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie jak to wygląda z L4. Macie medyczne wskazania żeby leżeć i dużo odpoczywać ? Czy załatwiacie sobie bo chcecie już sobie posiedzieć w domu i czekać na malucha? Wszystko zależy od rodzaju pracy czy jak powiem, że już bym chciała mieć zwolnienie to dostane?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 14:21

    24 lata, 8cs o pierwszego maluszka
    95b3b1f65bd0e73ad3d6ef8cede5ca3d.png
  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 11 maja 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy u jakiego lekarza :) moja gin jak dzwoniłam się umówić na pierwszą wizytę i mówiłam że ciąża to od razu zapytała czy chcę L4. Jej mąż też jest gin i on tak od ręki podobno nie daje, jeśli wszystko w porządku a praca nie jest ciężka to nie ma "chcę" :)

    Sept lubi tę wiadomość

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 11 maja 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania93 wrote:
    Dziewczyny powiedzcie jak to wygląda z L4. Macie medyczne wskazania żeby leżeć i dużo odpoczywać ? Czy załatwiacie sobie bo chcecie już sobie posiedzieć w domu i czekać na malucha? Wszystko zależy od rodzaju pracy czy jak powiem, że już bym chciała mieć zwolnienie to dostane?
    Mój lekarz powiedział ze to moja sprawa, jak chce to On mi wystawi.To taki jedyny moment kiedy można odpocząć przygotować się do takiej ważnej roli;)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 11 maja 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Witam wszystkie nowe dziewczyny starające się :)
    Za wszystkie cykle trzymam kciuki, Sept cudowny maluch, Kara powodzenia na wizycie <3

    Dziś mija miesiąc od poronienia a ja nie dostałam jeszcze @.

    Do reszty, do ostatnich dni odniosę się jutro może bo dziś nie mam czasu już. Padło nam wczoraj auto , jak jechaliśmy po drugie kupić. Masakra, po północy dotarliśmy do domu, a mojego staruszka pewnie trzeba zezłomować :(

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 11 maja 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, widzę że dużo dobrego tutaj się dzieje :) Fajnie tak Was poczytać, zwłaszcza takie wiadomości.
    Nie odzywałam się jakiś czas, ale chyba muszę coś z siebie wyrzucić. Zżerają mnie wyrzuty sumienia, okropne wyrzuty sumienia nie potrafię sobie z nimi poradzić. W sobotę zmarł mój tata, wczoraj był pogrzeb. Nie mogę sobie wybaczyć że nie pojechałam do niego na święta, że ostatnio rozmawiałam z nim prawie miesiąc temu i że nawet nie pamiętam kiedy się z nim widziałam. Nigdy nie mieliśmy jakiegoś dobrego kontaktu, nie był święty. Ale bardzo go kocham mimo wszystko i bardzo żałuje że nie jeździłam do niego, że go zostawiłam, nie pomogłam mu. Okropnie się czuje. A w dodatku musimy zrzec się spadku po nim żeby nie odziedziczyć po nim długów, dla mnie to jest tak jak bym go znowu odrzucała :( Nigdy sobie nie wybaczę
    O ciąży nie myślę za bardzo, chociaż jak zajdę i będę miała syna to będzie miał imię po moim tacie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 23:28

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 12 maja 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    Cześć dziewczyny, widzę że dużo dobrego tutaj się dzieje :) Fajnie tak Was poczytać, zwłaszcza takie wiadomości.
    Nie odzywałam się jakiś czas, ale chyba muszę coś z siebie wyrzucić. Zżerają mnie wyrzuty sumienia, okropne wyrzuty sumienia nie potrafię sobie z nimi poradzić. W sobotę zmarł mój tata, wczoraj był pogrzeb. Nie mogę sobie wybaczyć że nie pojechałam do niego na święta, że ostatnio rozmawiałam z nim prawie miesiąc temu i że nawet nie pamiętam kiedy się z nim widziałam. Nigdy nie mieliśmy jakiegoś dobrego kontaktu, nie był święty. Ale bardzo go kocham mimo wszystko i bardzo żałuje że nie jeździłam do niego, że go zostawiłam, nie pomogłam mu. Okropnie się czuje. A w dodatku musimy zrzec się spadku po nim żeby nie odziedziczyć po nim długów, dla mnie to jest tak jak bym go znowu odrzucała :( Nigdy sobie nie wybaczę
    O ciąży nie myślę za bardzo, chociaż jak zajdę i będę miała syna to będzie miał imię po moim tacie.
    to bardzo smutne wieści;( Nie możesz teraz się katować musiałaś mieć jakiś powód, pamiętaj ze jeszcze kiedyś się spotkacie i wszystko sobie wyjaśnicie i wybaczycie sobie wszystko co tu było złe. Strata na pewno ogromna;( nie wyobrażam sobie gdybym teraz straciła kogoś bliskiego. Może właśnie dziecko wypełni kiedyś te pustkę. Pamiętaj, ze zawsze można naprawić błędy- nigdy nie jest na to za późno, a tata teraz zawsze będzie blisko Ciebie. Zapomnij mu to co złe i wspominaj te najspanialsze chwile.

    M@ziii lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Mania93 Koleżanka
    Postów: 37 17

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara 93, Sept. Pytam z ciekawości bo często się o tym mówi. Ja akurat planuje pracować do samego końca, bo mam pracę siedzącą i własny pokój. Po za tym w domu bym się chyba zanudziła i całe dnie marnowała na głupoty i kupowanie nowych ciuszków na malucha. Nawet jak zdrowie nie pozwoli na dojazdy do pracy chciałabym chociaż trochę z domu pracować. Ale to plany, najpierw muszę zmajstrować teko dzidziusia.

    Ja dziś mam wizytę u gin. Zobaczmy co się tam u mnie dzieje. Dziś 8 dzień po owu i nie mogę już wytrzymać z ciekawości czy się udało. Korci mnie, żeby zrobić test jutro :D Wiem, że za wcześnie, wiem.


    M@ziii przyjmij wyrazy współczucia. Sept bardzo dobrze to ujęła. Musisz przezwyciężyć wyrzuty sumienia i pamiętać, że kiedyś się jeszcze spotkacie. Jeżeli zarzucasz sobie brak dbania o relacje, postaraj się dbać o nie teraz. Codzienna modlitwa i chwila 'rozmowy' z Tatą mogą być ukojeniem. Postaraj się dbać o jego grób, często go odwiedzać. Pamiętaj, że teraz Tata będzie zawsze z Tobą! Nie wiem czy jesteś osobą wierzącą, ale uwierz, mając poczucie, że ktoś nad Tobą czuwa jest jakoś łatwiej. Wypłacz się porządnie i daj Sobie czas. Ściskam Cię mocno :)

    M@ziii lubi tę wiadomość

    24 lata, 8cs o pierwszego maluszka
    95b3b1f65bd0e73ad3d6ef8cede5ca3d.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii najszczersze wyrazy współczucia, ja straciłam dwójkę rodziców wiec znam ten straszliwy ból :( nic nie jest stracone, twój tata teraz potrzebuje modlitwy i tym bardzo mu pomożesz, on będzie ci za to bardzo wdzieczny i bedzie sie toba opiekował Calyczas. Spadkiem sie nie martw przynajmniej nie bd mieli kłopotów z podziałem i spłacaniem. Spróbuj wybaczyć sobie te wszystkie sytuacje, a poczujesz sie wolna.

    Dzieciątko na pewno przydałoby sie w niedalekim czasie aby przynieść wam wiele radości.

    M@ziii lubi tę wiadomość

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Igibarz Przyjaciółka
    Postów: 193 39

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem właśnie po wizycie u innego ginekologa, poszłam do niego bo mój poprzedni stwierdził, że nie może mi pomóc i już. W dniu wizyty miałam 32 dc i na usg lekarz patrzy i mówi, że mam pęcherzyk dominujący i żebym męża po powrocie do domu zagoniła do łóżka :D dla zachęty dostałam dla męża zdjęcie tego pęcherzyka haha :) dostałam zastrzyk Ovitrelle i mam spray Lenzetto na tydzień i mam czekać 14 dni i iść na betę, także na dzień matki może uda mi się zrobić samej sobie prezent. :) prócz tego mam małego torbiela na prawym jajniku, i miałam pęcherzyk z płynem w macicy ale nie zrozumiałam o co chodziło z tym płynem a później zapomniała już zapytać bo wypatrzył ten dominujący i już tym żeśmy się zajeli :) Gdyby jednak nie wyszło nam tym razem to dostałam sterte badań do wykonania i wtedy będę wiedziała w czym jest problem. :)

    Sept, PatSim lubią tę wiadomość

    Olga 28.11.2011r ❤

    setcgqq4v93erwex.png
    ckai3e3kjszhe9l0.png
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@zii bardzo mi przykro :( Przytulam Cię chociaż wirtualnie <3

    M@ziii lubi tę wiadomość

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igibarz wrote:
    Jestem właśnie po wizycie u innego ginekologa, poszłam do niego bo mój poprzedni stwierdził, że nie może mi pomóc i już. W dniu wizyty miałam 32 dc i na usg lekarz patrzy i mówi, że mam pęcherzyk dominujący i żebym męża po powrocie do domu zagoniła do łóżka :D dla zachęty dostałam dla męża zdjęcie tego pęcherzyka haha :) dostałam zastrzyk Ovitrelle i mam spray Lenzetto na tydzień i mam czekać 14 dni i iść na betę, także na dzień matki może uda mi się zrobić samej sobie prezent. :) prócz tego mam małego torbiela na prawym jajniku, i miałam pęcherzyk z płynem w macicy ale nie zrozumiałam o co chodziło z tym płynem a później zapomniała już zapytać bo wypatrzył ten dominujący i już tym żeśmy się zajeli :) Gdyby jednak nie wyszło nam tym razem to dostałam sterte badań do wykonania i wtedy będę wiedziała w czym jest problem. :)
    powodzenia!!

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 12 maja 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny bardzo. Nie jestem bardzo wierząca ale wierze w to że tata jest przy nas. Już mieliśmy dziwną sytuacje którą przypisujemy właśnie obecności taty. W ciągu dnia nie jest najgorzej jak załatwiam te wszystkie sprawy jakie zostały ale wieczorami albo jak jestem sama to trochę gorzej. Tak jak mówicie teraz będę go wspierać modlitwą i będę często jeździła na grób. Dobrze że jesteście.

    Sept, Britty, AJA_S lubią tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ