X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara93 wrote:
    Ja bym na Twoim miejscu zmieniła lekarza. Oczywiście znasz lepiej swojego ginekologa, może jednorazowo była taka sytuacja, ale jeśli nie to lepiej wiej jak najdalej ;)
    Ja już pisałam tutaj,że musze zmienić. Dopóki chodziłam do lekarza na cytologię i ogóle badania to byłam zadowolona, bardzo delikatna miła kobieta, ale jeśłi chodzi o pomoc w zajściu niestety dramat, po prostu brak umiejętności.

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 17 lutego 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Ja już pisałam tutaj,że musze zmienić. Dopóki chodziłam do lekarza na cytologię i ogóle badania to byłam zadowolona, bardzo delikatna miła kobieta, ale jeśłi chodzi o pomoc w zajściu niestety dramat, po prostu brak umiejętności.

    Tak to niestety bywa z tymi lekarzami... Ja z mojej jestem zadowolona, ale też nie chodziłam do niej z niczym innym jak badanie kontrolne, raz z infekcją i tyle. Trochę się boję jak się nie uda jakie będzie miała umiejętności w zakresie pomocy w zajściu... Zobaczymy... Na razie wiemy tylko o problemach z ruchliwością plemników, z mojej strony żadnych szczegółowych badań jeszcze nie było i szczerze wolałabym ich uniknąć bo trochę się boję :P

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 17 lutego 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara93 wrote:
    Tak to niestety bywa z tymi lekarzami... Ja z mojej jestem zadowolona, ale też nie chodziłam do niej z niczym innym jak badanie kontrolne, raz z infekcją i tyle. Trochę się boję jak się nie uda jakie będzie miała umiejętności w zakresie pomocy w zajściu... Zobaczymy... Na razie wiemy tylko o problemach z ruchliwością plemników, z mojej strony żadnych szczegółowych badań jeszcze nie było i szczerze wolałabym ich uniknąć bo trochę się boję :P
    Mój Mąz chce zrobic sobie badania, ale ja nie wiem czy my troche nie przesadzamy... Nie staramy sie bardzo długo a już zachwowujemy się jakbyśmy mieli być bezpłodni

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 17 lutego 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój postanowił zrobić badania jak po roku się nie udało (z tym że to był rok bez obserwacji), no i wyszła astenozoospermia. W kwietniu będzie powtarzał badanie, bierze suplementy, jak się nie poprawi to wtedy pójdzie do lekarza. Teraz uznaliśmy że jedyne co lekarz może powiedzieć to wszystko to samo co wyczytaliśmy w Internecie i też każe brać suplementy które już poszły w ruch. Z badaniami liczymy 3 miesiące od anginy narzeczonego

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 17 lutego 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe dziewczyny :)

    PatSim a nie za wcześnie zrobiłaś ten test?Jak doborze pamiętam miałaś testować po 20 więc jest jeszcze nadzieja :)

    Sept lepiej skonsultować się z innym lekarzem :)

    Ja też miałam iść tylko skonsultować się z innym lekarzem a jednak na razie z nim zostaje, zobaczymy co zaproponuje na wizycie .Miałam umówić się juz teraz ale nie miałoby to sensu bo przecież i tak kazał by mi wybrać tabletki do końca cyklu , w poniedziałek biorę ostatnią tabletkę i czkeam na @ i tak około 10 dnia cyklu idę na wizytę :)



    age.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was bada szyjkę macicy? Jaka powinna być przed @?

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Mój Mąz chce zrobic sobie badania, ale ja nie wiem czy my troche nie przesadzamy... Nie staramy sie bardzo długo a już zachwowujemy się jakbyśmy mieli być bezpłodni
    Kochana jak możecie finansowo to ja bym na miejscu Twojego męża poszła. Lepiej wcześniej coś wykluczyć niż później żałować, że się miało taką świadomość, a nic się nie zrobiło. Dla własnego sumienia. Ja sama żałuję, że mój poszedł na badanie dopiero po drugim poronieniu.
    Tzn ja już go chciałam wysłać po pierwszym, ale on i moja "kochana" mama upierali się, że to bezsensu bo raz każdemu może się zdarzyć i brali mnie za wariatkę, że szukam dziury w całym. Dopiero jak poroniłam drugi raz otworzyły się im obojgu oczy i mimo poronienia czułam istną satysfakcję z tego, że to oni byli w błędzie a nie ja.

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje, co szkodzi się przebadać. Od razu wykluczymy albo potwierdzimy czy wszystko z nim OK.

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was bada szyjkę macicy? Jaka powinna być przed @?
    ja mam zawsze problem z odróżnieniem ;)
    ale możesz zerknąć sobie w ten artykuł
    https://parenting.pl/portal/szyjka-macicy-przed-okresem

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • asiunia9812 Debiutantka
    Postów: 6 10

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Asiunia to tylko cieszyć się z takiego ginekologa który jest taki dokładny i się stara :) czyli teraz 2 cykl starań już z lekami? Kiedy testujesz?

    Teraz w marcu (o ile leki wszystkie dobrze zadziałają) bo w lutym cykl bezowulacyjny :(

  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaję że moja szyjka zawsze jest taka sama, nie czuję żadnej różnicy.

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja jest codziennie inna...
    Może ja jestem jakaś nienormalna,ale dopiero teraz zaczynam poznawać swoje ciało i zasady jakimi się ono rządzi

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też kiedyś próbowałam badać szyjkę i też zawsze wydawała mi się taka sama jedyne co zaobserwowałam to że jest położona wysoko albo nisko.

    sept nie jesteś sama też dopiero poznaje swój cykl

    Sept lubi tę wiadomość

    age.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 17 lutego 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale szyjke trzeba badać tak jak temperature. O stałej porze i stałej pozycji. :)

    Boże niech już @ przyjdzie bo mi biust wybuchnie... A już go trzeba szukać xD

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 17 lutego 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Ale szyjke trzeba badać tak jak temperature. O stałej porze i stałej pozycji. :)

    Boże niech już @ przyjdzie bo mi biust wybuchnie... A już go trzeba szukać xD
    Mam to samo już tak mnie boli, że ledwie chodzę. Mam nadzieje, ze w weekend dostane @. Wole być wtedy w domu niż męczyć się w pracy

    AJA_S lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 lutego 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Ja już pisałam tutaj,że musze zmienić. Dopóki chodziłam do lekarza na cytologię i ogóle badania to byłam zadowolona, bardzo delikatna miła kobieta, ale jeśłi chodzi o pomoc w zajściu niestety dramat, po prostu brak umiejętności.

    hmm a gdzie chodzisz bo może chodzimy do tej samej?
    moja też miła delikatna itd
    ale na tematy o ciąże to mówi żeby nie planować to samo przyjdzie

  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 17 lutego 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do przychodni pod Warszawą, mogę nawet powiedzieć chodziłam:)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak za wcześnie :) ale to nie chodzi o test. Jakoś czuję, że się nie udało.

  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 17 lutego 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim wrote:
    Tak za wcześnie :) ale to nie chodzi o test. Jakoś czuję, że się nie udało.
    Mam tak samo, niby nie ma @, ale jakoś czuje że nie i już. Testy robię tylko żeby udowodnić mężowi.

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • asiunia9812 Debiutantka
    Postów: 6 10

    Wysłany: 17 lutego 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxanne wrote:
    Hej :) miałam podobnie z tymi badaniami u mnie stwierdzili stan przedcukrzycowy i też miałam bardzo szybki przyrost wagi (prawie 20kg w rok) ale dostałam siofor po nim sporo spadło (około 13kg w 5mc) no ale po nim byłam jeszcze bardziej zmęczona dosłownie zasypialam na stojąco. Zmieniłam na metformax, przy nim czuje się dobrze, ale niestety waga już nie spada ;)
    A co bierzesz na stymulacje?
    W cyklu bezowulacyjnym też bralaś leki stymulujące??

    O nie słyszałam o tym leku ciągle tylko metformax ale niestety waga stoi w miejscu (dobrze ze nie rośnie) teraz mam bezowulacyjny stymuluje duphastonem , a od nowego cyklu clo :)

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ