X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypada! Wypada wszystko, na co się oboje zgodzicie, to w końcu wasz dzień. Ja jako, że nie jestem tradycjonalistką nie chciałam śnieżnobiałej, początkowo delikatny róż, skończyło się na ivory. Więc też było gadania :) Pocieszę cię, moja super teściowa w kościele była ze trzy razy w życiu a najwięcej miała do powiedzenia o ślubie kościelnym, błogosławieństwie i jakiś śmiesznych grajkach w moim domu. Na jej gadaniu się skończyło, bo średnio zależy mi na jej poparciu, a czasem nawet czerpie satysfakcje z robienia jej na złość :)

    Lilly_Ana, avila1810, welonka lubią tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suknia biała wypada ;) teoretycznie weleon oznacza symbol czystości ;) ale ja nawet jak w ciaze zajde to i tak pojde w welonie, bo do slubu juz nie zdaze urodzic :D

    akacjowa lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 7 lutego 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Cześć dziewczyny mogę przyłączyć się ? nie 93 ale 94 :)
    Hej, witaj u nas ;)

    welonka lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 7 lutego 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babel_2016 wrote:
    Również się do Was dołączę, jednakże u nas starania są od listopada 2015
    Hej powodzenia ;)

    welonka lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 7 lutego 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynkowato wrote:
    Cześć dziewczyny. Ja też jestem '93. Staramy się 4 miesiąc. Krótko, ale już daje się wariować myślą czekając do owulacji, a potem do okresu. Macie jakieś sposoby by zająć myśli?
    Postaraj się nie myśleć - 4 miesiące to bardzo krótki okres czasu nawet u zdrowej pary ;)

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 7 lutego 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani welon ani suknia nie oznacza dziewictwa :D
    Biel owszem niewinność, ale kto w tych czasach czeka do ślubu? ;) Większość by musiała iść w sukni innej niż biała :)

    To Wasz wybór jaką suknię założysz, czy białą, czy zieloną. A ludźmi się nie przejmuj ;)

    Ja miałam śnieżnobiałą suknię i welon bo tak chciałam <3


    Przepraszam że ja tak wszystko po kolei cytuję, ale tu chyba nie ma opcji wielocytowania :D


    Wróciłam z pracy, u nas taka śnieżyca, ślizgawica a drogi nieodśnieżone :o


    Byłam wczoraj w klinice, pęcherzyk nie rośnie. Ale powiedziała że to może być za wcześnie. Kolejna wizyta w piątek.

    welonka lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • avila1810 Koleżanka
    Postów: 35 11

    Wysłany: 8 lutego 2017, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny, chwile mnie nie bylo a tu tyle historii :D

    Powodzenia w staraniach dla wszystkich i witam nowe dziewczyny :*

    My też teraz bierzemy cywilny, później dziecko i kościelny za rok czy dwa i też mam zamiar iść w bialej długiej sukni.

    Lilly trzymam kciuki żeby pęcherzyk pięknie urósł <3

    Szatynkowato - ja też się boję, że jeśli w 3 cyklach nam się nie uda to będę funkcjonować od owulacji do miesiączki... jak narazie luz bo mam myśli zajęte czym innym...

    Lilly_Ana, welonka lubią tę wiadomość

    24 lata
    8 cs
    11.09.2016 ciąża biochemiczna
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 8 lutego 2017, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy tylko cywilny :)

    Witam nowe dziewczyny. :)

    U nas 1 cykl a ja czuję, że już się nakrecam. Zapewnie niepotrzebnie bo raczej rzadkością jest, że jak ktoś chce to uda się od razu w 1 cyklu. Nie mówię o wpadkach które zawsze wychodzą za 1 razem...
    U mnie już po owulacji także 2 długie tygodnie do testu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2017, 06:52

    welonka, avila1810 lubią tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 8 lutego 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że 4 miesiące to mało, ale ostatnio moim dwóm koleżankom udało się za pierwszym razem i po drugim miesiącu już wymyślałam sobie wszystkie choroby jakie są możliwe.

    Oczywiście, że jeśli masz ochotę to ubierz białą suknię :) Choćbyście nie wiadomo jak się starali i tak się znajdzie jakaś zgryźliwa ciotka czy kuzynka, której coś się nie spodoba :) ciężko wszystkim dogodzić. Wesele robicie dla siebie i planuj tak, żeby było takie jak sobie wymarzyłaś :)

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby urósł!
    Ja dzisiaj idę po skierowanie na krzywa cukrowa i tarczycę do nowej przychodni i jestem ciekawa czy je bez problemu dostanę. Miała któraś z was robioną tą krzywa? Słyszałam, że to trzy razy jest pobierany wynik? Jak się do tego przygotować? Jeszcze czeka nas badanie nasienia, ale póki co chcę załatwić swoje wyniki i jakoś dziwnie się łudzę, że może jednak ten cykl będzie szczęśliwy.
    Lilly_Ana wrote:
    Ani welon ani suknia nie oznacza dziewictwa :D
    Biel owszem niewinność, ale kto w tych czasach czeka do ślubu? ;) Większość by musiała iść w sukni innej niż biała :)

    To Wasz wybór jaką suknię założysz, czy białą, czy zieloną. A ludźmi się nie przejmuj ;)

    Ja miałam śnieżnobiałą suknię i welon bo tak chciałam <3


    Przepraszam że ja tak wszystko po kolei cytuję, ale tu chyba nie ma opcji wielocytowania :D


    Wróciłam z pracy, u nas taka śnieżyca, ślizgawica a drogi nieodśnieżone :o


    Byłam wczoraj w klinice, pęcherzyk nie rośnie. Ale powiedziała że to może być za wcześnie. Kolejna wizyta w piątek.

    Lilly_Ana lubi tę wiadomość

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 8 lutego 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny;) właśnie taki mam zamiar iść w białej sukni :)

    Lili trzymam kciuki żeby pęcherzyk pięknie rósł :*

    Dziewczyny najgorzej jest popaść w taką paranoje czekać tylko na dni płodne bo to tylko utrudnia nam zajście w ciążę ale często też zle wpływa na nasz związek,
    ja po 4 cyklu doszukiwałam się cały czas objawów ciąży za każdym razem nakręcałam się i za każdym razem wielkie rozczarowanie ;(
    teraz nakręcam się że jak zakończę leczenie odstawie tabletki to od razu uda sie i wakacje będę już w dwupaku :)

    Lilly_Ana, Gigi lubią tę wiadomość

    age.png
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki <3


    Ja jakbym się nakręciła na początku starań to w tej chwili siedziałabym w psychiatryku ;)

    Gigi lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najgorzej dać się zwariować,mi dobrze robi ta przerwa bo nie myślę o tym czy udało się czy była owu czy nie :)
    mam do końca lutego postój w pracy i siedzę w domu przyjechała siostrzenica z kuzynka na ferie i momentami idzie oszaleć:D Własnie wybieramy sie na sanki to chociaż trochę spokoju będzie :D

    Lilly_Ana lubi tę wiadomość

    age.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 8 lutego 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny przyłączam się do Was:)
    Ciężko nie dać sie zwariować jeśli o czymś się tak marzy:)

    PatSim, Gigi, Lilly_Ana lubią tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj po skierowanie u lekarza i spotkała mnie śmieszna sytuacja. Pani doktor długo wklepywała do komputera moje dane i utknęła na symbolu medycznym PCOS. Siedzi i zaczęła się śmiać i mówi do mnie- Przez przypadek wbiłam Pani ciąże bliźniaczą, może Pani ją wykrakam :) Szkoda, że nie powiedziała na kiedy to bym przestała liczyć dni do testu ;)

    Gigi, Lilly_Ana lubią tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 8 lutego 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ;) ja niedawno wróciłam do domu. Mega intensywny dzień. Pogadanka w szkole, pozniej na wlasne zajecia a na koniec praktyki.. Za duzo jak na jeden dzien. Do tego caly dzien sie zle czułam i cały dzień miałam plamienia, gdzie wczoraj bylo praktycznie czysto.
    A zwiazku ze ślubem mi dzis przyszła paczka z topperem na tort slubny, podziękowania dla świadków i stempel na koperty dla gości ;) w ferie biore sie za zaproszenia i odwiedzam pierwszy salon juz sie nie moge doczekac jak bede wygladala w jakiejs sukni slubnej :)

    Gigi, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 9 lutego 2017, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim wrote:
    Byłam dzisiaj po skierowanie u lekarza i spotkała mnie śmieszna sytuacja. Pani doktor długo wklepywała do komputera moje dane i utknęła na symbolu medycznym PCOS. Siedzi i zaczęła się śmiać i mówi do mnie- Przez przypadek wbiłam Pani ciąże bliźniaczą, może Pani ją wykrakam :) Szkoda, że nie powiedziała na kiedy to bym przestała liczyć dni do testu ;)
    Haha ale byłoby śmiesznie gdyby faktycznie się sprawdziło :D

    Sept cześć. Długo się już staracie?

    Paula a ja znowu źle się czułam w każdej białej sukni. W bieli mi chyba nie do twarzy :D
    Chciałam iść w granatowej ale mój nie chciał i kompromisem była beżowa sukienka ;)

    Paula. lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 9 lutego 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki! Można dołączyć? :) Ja kwietniowa z rocznika 1993 :)

    Po ostatnim poronieniu staramy się z mężykiem teraz trzeci cykl, drugi monitorowany, za to pierwszy na CLO. Jajniki zareagowały na CLO bardzo dobrze, w 10 dc pęcherzyk dominujący 16mm, endo 8mm; w 13dc pęcherzyk 22-23mm, endo 9mm = w 15 dc owulacja potwierdzona, więc teraz pierwszy raz w życiu tak "konkretnie" czekam na testowanie. Staram się nie nakręcać, ale wiadomo że ciężko!

    Do tej pory w poprzednich ciążach nie miałam problemu z zajściem w ciążę, zawsze w 2-3 cyklu udawało się bez żadnych monitoringów czy wspomagaczy... jednak niestety nasze szczęście kończyło się jeszcze przed ukończeniem 1 trymestru. Po drugim poronieniu zrobiliśmy z mężem badania genetyczne, kariotypy i Trombofilię u mnie. Wyszły mi 3 nieprawidłowe geny, na które Pani genetyk zaleciła witaminy i kwas foliowy w zwiększonej dawce (zatem biorę od listopada Femibion Natal), jeśli uda się zajść w ciążę to od razu wchodzą leki przeciwzakrzepowe. Jestem pełna nadziei że tym razem się uda :)

    Widzę że przewija się tu wątek o ślubie... My z mężem wzięliśmy ślub 16 stycznia 2016 r :) Cieszę się, że mam to za sobą, gdyż nie cieszą mnie takie spędy i nie powtórzyłabym takiej "imprezki" :P Zdecydowanie wolę być gościem! My wzięliśmy ślub cywilny (nie chcemy kościelnego) i przyjęcie zrobiłam jak najbardziej w swoim stylu: około 60 osób, ale sama rodzina którą kochamy i z którymi mamy kontakt plus dużo naszych dobrych przyjaciół i znajomych. Była suknia ślubna ale krótka, było to w formie dużej, dobrej imprezy, bez weselnych zabaw itd. Tak jak chcieliśmy. W tym roku wybiła nam pierwsza rocznica ślubu, strasznie szybko to zleciało.. nie był to łatwy rok, bo raz że poroniłam, a dwa, że cały rok budowaliśmy się, na szczęście zaraz koniec tego :P

    Lilly_Ana, szatynkowato lubią tę wiadomość

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 9 lutego 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Haha ale byłoby śmiesznie gdyby faktycznie się sprawdziło :D

    Sept cześć. Długo się już staracie?

    Paula a ja znowu źle się czułam w każdej białej sukni. W bieli mi chyba nie do twarzy :D
    Chciałam iść w granatowej ale mój nie chciał i kompromisem była beżowa sukienka ;)

    Właściwie zaczęliśmy się starać od czerwca. Już powoli tracę nadzieje choć wiem, że to nie jest wcale jeszcze tak długo mimo wszystko... JA robiłam wszystkie badania i jest OK, chyba nadszedł czas na męża:)
    Co miesiąc przed @ dopatruje u siebie jakieś objawy już zwariować można:)

    Lilly_Ana lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 9 lutego 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny w ten mroźny dzień :) u mnie od rana dziewczyny kłócą sie chyba już a długo ze sobą przebywają, oszaleć można.


    Patsim może pani doktor dobrze wróży i niedługo pojawią się dwa szczęścia które wynagrodzą te wszystkie miesiące czekania :)

    Paula czyli ślub już niedługo :)udanych przygotowań :)

    witaj Invis:)

    Sept wiem że cieżko jest nie popadać w paranoje ,ale czasem problem przez który nie udaje się siedzi w naszej głowie :)


    mi marzy się wesele pod namiotami:):)

    Paula. lubi tę wiadomość

    age.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ