X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '94 stara się o maluszka :)!
Odpowiedz

Rocznik '94 stara się o maluszka :)!

Oceń ten wątek:
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 20 maja 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja starałam się od grudnia. Ogólnie nie zabezpieczaliśmy się długi czas i nic się nie działo. Potem okazało się, że mam niedoczynność tarczycy, zaczęłam się leczyć, ale niewiele to dało. Ostatnio mieliśm gorszy czas i przestalismy się starać. W czwartek test pokazał dwie kreski. W piątek już znowu miałam okres. Pewnie biochemiczna. Na razie odpusczam sobie. Zmieniam pracę, chociaż nie ukrywam, że gdybyśmy jednak zaszli, to byłabym szczęsliwa.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Marlena94 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 25 maja 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się od października i nic

    Starania od październik 2017
  • Marlena94 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 26 maja 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszło mi tsh 8,121 przy normie 4

    Starania od październik 2017
  • Olciak Autorytet
    Postów: 951 717

    Wysłany: 27 maja 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej też rocznik 94. Staram się dwa lata.. znaczy w sumie od kwietnia już nie.. Bo wiem że nic z tego w najbliższym czasie nie będzie. Byłam w szpiatlu na oddziale endokrynologicznym na badaniach i wyszło mi cukrzyca dokładnie hiperinsulinemia A do tego zespół policystycznych jajnikow... dopóki nie zalecze cukrzycy nie zaczniemy leczyć zespołu policystycznuch jajnikow. Więc ogólnie lipa..

    🎈Ciąża donoszona🤰🏻

    Starania od 2016, 3 poronienia, jeden poród.
    03.01.20 Miłoszek 😇 20tc
  • Olciak Autorytet
    Postów: 951 717

    Wysłany: 27 maja 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dla Was

    🎈Ciąża donoszona🤰🏻

    Starania od 2016, 3 poronienia, jeden poród.
    03.01.20 Miłoszek 😇 20tc
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ