Forum Starając się - ogólne Rocznik '94 stara się o maluszka :)!
Odpowiedz

Rocznik '94 stara się o maluszka :)!

Oceń ten wątek:
  • MeggiGirl Ekspertka

Wysłany: 20 maja 2018, 16:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja starałam się od grudnia. Ogólnie nie zabezpieczaliśmy się długi czas i nic się nie działo. Potem okazało się, że mam niedoczynność tarczycy, zaczęłam się leczyć, ale niewiele to dało. Ostatnio mieliśm gorszy czas i przestalismy się starać. W czwartek test pokazał dwie kreski. W piątek już znowu miałam okres. Pewnie biochemiczna. Na razie odpusczam sobie. Zmieniam pracę, chociaż nie ukrywam, że gdybyśmy jednak zaszli, to byłabym szczęsliwa.

TSH 1,5
    1 cs
    Letrox 50
    Pierwotna niedoczynność tarczycy
    Chcę być mamą...
  • Marlena94 Znajoma

Wysłany: 25 maja 2018, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się od października i nic

Starania od październik 2017
  • Marlena94 Znajoma

Wysłany: 26 maja 2018, 18:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszło mi tsh 8,121 przy normie 4

Starania od październik 2017
  • Olciak Autorytet

Wysłany: 27 maja 2018, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej też rocznik 94. Staram się dwa lata.. znaczy w sumie od kwietnia już nie.. Bo wiem że nic z tego w najbliższym czasie nie będzie. Byłam w szpiatlu na oddziale endokrynologicznym na badaniach i wyszło mi cukrzyca dokładnie hiperinsulinemia A do tego zespół policystycznych jajnikow... dopóki nie zalecze cukrzycy nie zaczniemy leczyć zespołu policystycznuch jajnikow. Więc ogólnie lipa..

Starania od 2016, 3 poronienia, jeden poród.
    03.01.20 Miłoszek 😇 20tc

p19u3e3kkoyqmhnn.png

🎈04.12 USG POŁÓWKOWE
    🤰🏻 Zostało 7 tygodni do 26tc
  • Olciak Autorytet

Wysłany: 27 maja 2018, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dla Was

Starania od 2016, 3 poronienia, jeden poród.
    03.01.20 Miłoszek 😇 20tc

p19u3e3kkoyqmhnn.png

🎈04.12 USG POŁÓWKOWE
    🤰🏻 Zostało 7 tygodni do 26tc
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego