Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rodzinka.pl - starania o 3, 4, 5... szczęście 😀
Odpowiedz

Rodzinka.pl - starania o 3, 4, 5... szczęście 😀

Oceń ten wątek:
  • sallvie Autorytet
    Postów: 3174 4019

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve wrote:
    2490 g . Wszystko w porządku,szyjka zamknięta, gbs pobrany,pessar trzyma. Najpierw dostałam zjebke że nie przytyłam później jak mała wagowo ok to pochwałę że trzymam wagę 🤣 Kolejna wizyta 7 stycznia i wtedy USG żeby sprawdzić jak waga i wielkość i zdejmujemy pessar💪😱

    Ja dzisiaj ide na wazenie malej i przy bardzo dobrych wiatrach to ona bedzie miala maks 2460g 😂😂 czyli mniej niz Twoja Klara ktora jeszcze tyle czasu ma do porodu 😂

    Eve lubi tę wiadomość

    👩 97' , 👨 96'

    04.2017r. (37+1) - 25cs🩷
    01.2019r. (37+0) - 1cs 💙
    11.2021r. (34+6) - 3cs 🩷
    Aniołek - 03.2021r. (5+0) - 2cs 🤍

    age.png
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje udanych wizyt 💗👶🏻

    Eve lubi tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Ja dzisiaj ide na wazenie malej i przy bardzo dobrych wiatrach to ona bedzie miala maks 2460g 😂😂 czyli mniej niz Twoja Klara ktora jeszcze tyle czasu ma do porodu 😂
    To trzymam kciuki,żeby jak najlepsze wiatry były na ważeniu. Klara ma bardzo długie nogi,jak posiedzi do donoszenia to będzie długa i raczej pod 4 kg, podobnie jak Średniak ale on urodzony 40+0 miał 60 cm i 3970g mam nadzieję,że ona postanowi wyjść po zdjęciu pessara czyli w 38. Zobaczymy

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melisa wrote:
    Ja mojemu synowi z ciekawości (bo wchodzą szczepienia dla 5latkow) zbadalam przeciwciała i okazuje się że ma 😱.

    Będziesz dzieciaki szczepiła? Moja córa w maju kończy 5 lat i się zastanawiam. My z mężem jesteśmy zaszczepieni ale nie wiem co z córą robić. Podsunęłaś mi myśl, żeby dzieciakom zrobić przeciwciała. Myślę, że obydwoje chorowali w czasie gdy córka miała kwarantanne 2 tyg temu.

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melisa wrote:
    No właśnie niech się odezwa staraczki :-)

    Jestem, jestem 🖐🏼 Ale tak jak już pisałam kilka razy, ten cykl odpuszczony, co będzie to będzie. Jednak nic z tego nie będzie, bo nawet nie wiem czy owu była bo nic nie dawało znaków, że się zbliża. Nie nastawiam się na nic, bo boje się rozczarowania.

    A gdzie reszta staraczek? Może jakieś ładne II wysikane zostały 😊

    Eve lubi tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • melisa Autorytet
    Postów: 669 416

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 16:08

    Milixx lubi tę wiadomość

  • melisa Autorytet
    Postów: 669 416

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 16:08

    Niebieska Gwiazda, Betti37, Milixx, edka85, Eve, futuremama, sallvie lubią tę wiadomość

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 370

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melisa wrote:
    Oprócz przeciwciał badałam dziś Beta HCG i chyba mogę oficjalnie Wam to wstawić, aczkolwiek wariuje bo zero objawów, jedynie widzę że zrobiłam się nerwowa (a jestem zreguly oazą spokoju).

    Beta 1840

    acbf4b6a2ebd.jpg

    Gratulacje.
    Ciąża bez cienia wątpliwości.
    Beta piękna

    Ile dpo?

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 370

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 4 dni spóźnienia...Albo i nie
    Zależy jak patrzeć
    Bo cykle mam zazwyczaj 26/27 a dziś 29 dc
    Faza lutealna zazwyczaj u mnie to 12 dni
    Owu była prawdopodobnie 13/14 dc więc można by rzec że 3 dni spóźnienia
    Ale gdyby liczyć 14 dni na fazę lutealna to jeszcze się nie spóźnia...

    O i tak o u mnie...

  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa brawo, moje gratulacje 🥳 Spokojnej ciąży 🤰🏻

    melisa lubi tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa, ale czad! :) I nic się wcześniej nie chwaliłaś. Na pewno musiałaś sikać na patyk :D

    melisa lubi tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa gratulacje,wspaniały prezent❤️🎄

    melisa lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • melisa Autorytet
    Postów: 669 416

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 16:08

    Betti37 lubi tę wiadomość

  • melisa Autorytet
    Postów: 669 416

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 16:08

    Betti37, Milixx, Eve, edka85 lubią tę wiadomość

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 370

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melisa wrote:
    19 dpo
    A sikacza robiłaś wcześniej?😉
    Ja tradycyjnie czekam 7 dni spóźnienia żeby zrobić.
    O ile nie przyjdzie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2021, 14:42

    Eve, Milixx lubią tę wiadomość

  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti37 wrote:
    A sikacza robiłaś wcześniej?😉
    Ja tradycyjnie czekam 7 dni spóźnienia żeby zrobić.
    O ile nie przyjdzie...
    Trzymam kciuki!

    Betti37 lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • melisa Autorytet
    Postów: 669 416

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 16:08

    Eve lubi tę wiadomość

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 370

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melisa wrote:
    Robiłam robilam :-) o to masz stalowe nerwy, tyle czekać :D

    Nie lubię niepewności.
    Nie chcę doszukiwać się kresek, cieni, zastanawiać czy nie za wcześnie czy negatywny.

  • melisa Autorytet
    Postów: 669 416

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 16:08

    Betti37 lubi tę wiadomość

  • melisa Autorytet
    Postów: 669 416

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 16:08

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ