Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.
Odpowiedz

Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.

Oceń ten wątek:
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie co oznacza Ml0.9 Tls 0.2 GYN 10.00-4.00 Gn 5 C5/My FF2/E3 ut.l 1.31 cm E8C- RS/GYN 6.5cm /1.5/32Hz

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    Ja tez z lutego :D Dokładnie to 13-tego. Zabrakło 15 min abym, urodziła się w walentynki tak jak moja mama.
    A Ty którego lutego masz urodziny?

    Dziękuję, już po chorobie. W sumie trwała jeden dzień ;)

    Ja miałam być z 14lutego, ale mama już nie mogła wysiedzieć i pojawiłam się 11 :D

  • Mia13 Ekspertka
    Postów: 543 65

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Mam pytanie co oznacza Ml0.9 Tls 0.2 GYN 10.00-4.00 Gn 5 C5/My FF2/E3 ut.l 1.31 cm E8C- RS/GYN 6.5cm /1.5/32Hz
    Skorpionek co to jest? Wow...

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia13 wrote:
    Skorpionek co to jest? Wow...
    To są jakieś wymiary z usg sama nie wiem

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Mia13 Ekspertka
    Postów: 543 65

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego o to pytasz?

    skorpionek82 lubi tę wiadomość

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia13 wrote:
    A dlaczego o to pytasz?
    Pytam dlatego że dzisiaj na usg to wszystko wyszło endometrium grube i lekarz powiedział że najprawdopodobniej to jest ciąża ale pęcherzyka ciązowego nie było jeszcze.

    Iśka79 lubi tę wiadomość

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Mia13 Ekspertka
    Postów: 543 65

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionek i Ty nic nie mówisz, no weź nie trzymaj tak ludzi w niepewności! Kiedy wyznaczył Ci następną wizytę? Biegnij kobieto na BETĘ...

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja! Skorpionek82 i ty tu tak skromnie jakieś głupoty nam wypisujesz zamiast się chwalić?! Betę rób i wyniki nam podawaj a nie podchody jakieś :)
    Trzymam kciuki :)

    Mia13 lubi tę wiadomość

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia13 wrote:
    Skorpionek i Ty nic nie mówisz, no weź nie trzymaj tak ludzi w niepewności! Kiedy wyznaczył Ci następną wizytę? Biegnij kobieto na BETĘ...
    Następna wizyta za tydzień. Jak mi się uda to pójdę jutro na bete ☺
    Wiesz co to oznacza to z usg?

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionek gratuluję :) powtarzaj test albo leć na betę :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darzy nam się na tym forum, że ho ho :)
    Milka szczęśliwe forum założyłaś :)

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Mia13 Ekspertka
    Postów: 543 65

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to usg to czarna magia, a lekarz nie powiedział nic więcej? Mój zawsze mówi, że na okres i ciążę wygląda podobnie...

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak skorpionka test był pozytywny to i milki raczej też wiec czekam na dobre informacje od niej.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionku byłoby super jakby to była ciąża ;)

    No właśnie Milka coś cichutko dziś siedzi.

    marciaa no proszę :D Luty rządzi!

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • maggdax Autorytet
    Postów: 281 283

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionek cały dzień kazałas nam czekać, na szczęście wiadomości są dobre ;)gratulacje ;) ! Milka jeszcze ty nam napisz dobre wieści! :)

    xnw4skjoboritegt.png termin wg OM +tydzien
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok ja idę spać dobranoc

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • Mia13 Ekspertka
    Postów: 543 65

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rano do Was zajrzę dziewczyny! Rozmnażajcie się laski. Buziaki :*

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok ja też idę spać☺Dobranoc ☺ Do jutra

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymajcie jutro za mnie kciuki, idę na rozmowę o pracę.
    byłoby idealnie, 5 minut od mieszkania - w Wawie to coś cudownego ;p

    Mia13, Iśka79 lubią tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionek gratki :D
    Marciaa trzymam kciuki :)

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ