Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.
Odpowiedz

Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 lipca 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka tak uciekam... od kłótń mam dość tej... dziewczyny i nie mam ochoty przebywać w jej towarzystwie więc stąd chyba też odejdę... Pa :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • maggdax Autorytet
    Postów: 281 283

    Wysłany: 3 lipca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nel oby ten spokój sygnalizowal zielona krope ;)

    xnw4skjoboritegt.png termin wg OM +tydzien
  • NelNel Przyjaciółka
    Postów: 247 20

    Wysłany: 3 lipca 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggdax wrote:
    Nel oby ten spokój sygnalizowal zielona krope ;)

    Oby, oby ale by to bylo za piekne :-) no ale moze...

  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 3 lipca 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na dobre wieści, bo to szczęśliwy wątek :)

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • NelNel Przyjaciółka
    Postów: 247 20

    Wysłany: 3 lipca 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle wrote:
    Czekam na dobre wieści, bo to szczęśliwy wątek :)

    Jasne, ze dam znac. Wy to praktycznie matki chrzestne, wiec innej opcji nie ma :-)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 3 lipca 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle wrote:
    Czekam na dobre wieści, bo to szczęśliwy wątek :)

    i musi taki pozostać :D

  • NelNel Przyjaciółka
    Postów: 247 20

    Wysłany: 3 lipca 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam do Was pytanie kompletnie z innej beczki. Jakie macie zdanie na temat robienie paznokci hybrydowych w czasie staran / w czasie ciazy.
    Nie jestem z zawodu kosmetyczka, jednak paznokcie to moja pasja od "iks" lat.
    Robie je sobie i rodzinie, na wieksze grono nie pozwala praca zawodowa.
    Maluje hybrydami i pytanie bardziej o lampe: mam UV i LED. Wiadomo, ze LED jest bezpieczniejsza dla ogolu ale jakie macie zdanie jesli chodzi o wplyw na ciaze kazdej z tych lamp?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja daj spokój :) no stress . Przecież dużo dziewczyn tu jest spokojnie

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NelNel wrote:
    Dziewczyny ja mam do Was pytanie kompletnie z innej beczki. Jakie macie zdanie na temat robienie paznokci hybrydowych w czasie staran / w czasie ciazy.
    Nie jestem z zawodu kosmetyczka, jednak paznokcie to moja pasja od "iks" lat.
    Robie je sobie i rodzinie, na wieksze grono nie pozwala praca zawodowa.
    Maluje hybrydami i pytanie bardziej o lampe: mam UV i LED. Wiadomo, ze LED jest bezpieczniejsza dla ogolu ale jakie macie zdanie jesli chodzi o wplyw na ciaze kazdej z tych lamp?
    Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że żadna z tych lamp nie ma wpływu na ciążę. Lampa LED absolutnie nie a ilość promieniowania UV przy robieniu paznokci tez nie jest szkodliwa. Pamiętać trzeba aby przed porodem paznokcie nie były pomalowane, chociaż ja rodziłam w prywatnej klinice i tam nikt nie miał uwag do pomalowany paznokci.

    AJA_S, marciaa lubią tę wiadomość

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dzisiaj prawie cały dzień spałam najpierw do 9 potem od 12:30 jak syn miał drzemkę i spałam do 16:30. Powiedzcie mi czy wy też tak macie?

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak nie mam :P a tak serio. Ostatnio wstałam o 15 :P jak jest kijowy dzień łapie mnie spanie ale ogólnie jakoś odzwyczaiłam się od spania w dzień

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Dziewczyny ja dzisiaj prawie cały dzień spałam najpierw do 9 potem od 12:30 jak syn miał drzemkę i spałam do 16:30. Powiedzcie mi czy wy też tak macie?

    Ja rekord pobiłam w czwartek. spałam 3-4h tylko co jakiś czas wstawałam by się podwinąć...

    Landryneczka to nie na moje nerwy... Napsuła mi wystarczająco krwi, a nie chcę bardziej wybuchnąć bo to źle się skończy :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja ale o co chodzi? Bo ja żadnej spiny nie widziałam
    nie odchodź :) bo cię znajdę i zobaczysz :P

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na czerwcowych staraczkach... 2 razy. w końcu nie wytrzymałam i wybuchłam. Napisałam co myślę i tyle...
    Jak nie będę widziała że Panan pisze jakieś swoje "rady" to się będę udzielać w innym przypadku pójdę sobie :P

    No tak Fb ma siłę :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FB GÓRĄ :P
    jakby laski chciały dołączyć do grupy to pisać ;)
    wtedy sami swoi :P A tak poważnie ...
    to jest jednak ogólne forum każdy może pisać więc polecam olać i nie odp po prostu a nie uciekać Aja no co ty :P :)
    przez jedną osobę zmywać się i olewać wszystkich? eeeee
    mi jak ktoś nie odpowiada to olewam i wsio już mam dość kłótni hahaha

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj wierz mi z nią nie jest to takie łatwe :P
    I kto tu mówi o olaniu ?! O nie nie Was to zawsze będę wspierać :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja sory za wyrażenie ale jesteś pier*olnieta. Idź do psychologa masz jakieś stany emocjonalne chore .....odejdź Pa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 20:48

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka już rozumiesz?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej ej panan spokojnie :)
    nie wiem o co poszło ale może lepiej priv po co psuć atmosferę spokojnie laski :)
    AJA no ja myślę

  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały czas noszę hybrydy, przed staraniem i po staraniu i w ciąży. Nauka dowiodła iż płytka paznokcia nie przepuszcza nic do organizmu hehe :) że tak to ujmę.

    AJA_S lubi tę wiadomość

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ