X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.
Odpowiedz

Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.

Oceń ten wątek:
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam ten spór na czerwcowych staraczkach i dla mnie Panan jest nie szkodliwa, pyta po sto razy i tyle, nikogo nie obraża a Ty Aja ciągle ją o coś cisniesz, do tego nie ładnie pisać komuś :że ktoś taki jak Panan nie powinien mieć dzieci. Jeżeli ktoś Cie drażni to nie zwracaj uwagi na czyjeś posty.
    Nie wiem w życiu nie spotkałam się z takimi tekstami na forum, ani pierwsze objawy ani tu, dopóki Was obu nie było, bo normalnie chyba lubicie się drażnić.
    Wyjaśnijcie sobie prywatne wszystko, bo tu nikt nie ma zamiaru tego czytać.
    Sorry. Ten wątek nie po to tu jest.

    marciaa, Milka88, Iśka79 lubią tę wiadomość

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .......Ale zrozumcie mnie ze to nie ja zaczynam. Ja ją poprostu Dreźnie tym że chyba wogole żyje . Ja nic jej nie zrobiłam cały czas mnie obraża ciśnie zle mi życzy nie znając mnie. Ja pytam czasem 100 razy bo tak mam przeżywam bo bardzo chcemy z mężem dzidziusia i po to tu przyszłam aby ktoś wsparł a tu wyzwiska. Ja kogoś nawet jak nie lubię nie życzę mu źle. Mam sąsiadkę fałszywą o coś tam poszło i poprostu nie witam się z nią ale źle jej nie życzę. Kiedyś na którejś Mszy ksiądz mówił że nie życzy się źle nawet wrogowi. Sory ale jakbyś chodziła do kościoła to byś tak nigdy nie powiedziała i oczywiście wierzyła nie wnikam w twoją wiarę Twoją sprawą ale bez Boga ani do proga i trzeba się dużo modlić bo jesteśmy małżeństwem i dziecko nie musi być bo jest małżeństwo to jest cud

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 21:21

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle wrote:
    Czytam ten spór na czerwcowych staraczkach i dla mnie Panan jest nie szkodliwa, pyta po sto razy i tyle, nikogo nie obraża a Ty Aja ciągle ją o coś cisniesz, do tego nie ładnie pisać komuś :że ktoś taki jak Panan nie powinien mieć dzieci. Jeżeli ktoś Cie drażni to nie zwracaj uwagi na czyjeś posty.
    Nie wiem w życiu nie spotkałam się z takimi tekstami na forum, ani pierwsze objawy ani tu, dopóki Was obu nie było, bo normalnie chyba lubicie się drażnić.
    Wyjaśnijcie sobie prywatne wszystko, bo tu nikt nie ma zamiaru tego czytać.
    Sorry. Ten wątek nie po to tu jest.

    Popieram :-)

  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja nie wiem, wiecznie afery, wiecznie problemy.

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To forum otwarte więc każdy ma możliwość pisania.
    Nie wiem po co się denerwować osobą, której się nawet nie zna :-)
    Radzę olewać wpisy i tyle.

    Iśka79 lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma problemu dziewczyny... Znikam...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem jak mi się podoba wpis i niewiem chce pogratulować czy coś doradzić to pisze a jak mnie ktoś wkurza to olewam i tyle. Jesteśmy dorośli a ona się zachowuje jak duże dziecko . Był też czas ze ona była wkurzona na kobiety które są w ciąży bo one mają dziecko a ona nie. Powtarzam i możecie mnie skrytykować ale dziecko to cud dar od Boga a nie ze musimy mieć

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ty wymyślasz?! W życiu nie byłam wkurzona na którąś że jest w ciąży!! Skąd ty to wgl bierzesz?!

    17.11.17-poronienie całkowite
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytaj sobie swoje wypowiedzi dziewczyny nawet zwracaly Ci uwagę . Bez odbioru i już dziewczyno zejdź ze mnie zajmij się mężem albo niewiem idź z psem przewietrz się i przyjdź nie zasmiecajmy forum

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam, że lepiej zakończyć ten temat.
    Tutaj są dziewczyny, które starają się po kilka lat i nie sądzę by chciały czytać takie rzeczy. Panan ty się starasz 4msc dopiero więc w sumie wszystko przed tobą. Po co drążycie ten temat ciągle? Dajcie sobie spokój już i tyle.
    Aja ty też spokój już! Bo wiesz...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 21:31

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przypominam sobie takich sytuacji to raz. A dwa to nie wypowiadaj się na mój temat jeśli mija sie to z prawdą. Trzy ciesz się póki możesz że teraz wielce dziewczyny są za tobą bo to szybko się skończy...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • NelNel Przyjaciółka
    Postów: 247 20

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co czytam ta Wasza wymiane zdan i stwierdzam, ze niepotrzebnie szukacie problemu. Kazda z Nas bedzie pytala raz, dwa, a jak bedzie trzeba to zapyta i 100 razy. To jest forum, a nie prywatny watek. Kazda moze pytac, bo nikt nie jest chodzaca alfa i omega.
    Zasada prosta, draznia mnie czyjes wpisy? Czytam, przewijam, nie odpisuje i zyje dalej :) Po co Wam te spiny? Wzajemne ponizanie?
    Kurcze...dajcie sobie na wstrzymanie i nie rozkrecajcie kolejnej gownoburzy bez powodu :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 21:41

    marciaa, Milka88 lubią tę wiadomość

  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt tu wielce za nikim nie jest, tylko to jak się Was czyta, tak się odbiera i pozwoliłam sobie wejść na czerwcowe staraczki i ja swoje zdanie mam.

    marciaa lubi tę wiadomość

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Islandia 0 Francja 3, ale szkoda :( buu

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też jestem zasmucona, byłam za islandią...
    4:0 już

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj babki babki :) Mnie też pewne wypowiedzi pewnych osób wkurzyły i też się spięłam ale tak naprawdę czy to warto? Dziś się nawet uśmiecham jak sobie pomyślę i piszemy sobie z tą osobą dalej. Trzeba nauczyć się, że każda z nas jest inna, inaczej to wszystko przeżywa a jak naprawdę nie chcemy z kimś gadać to taka strzałeczka na klawiaturze i jedziemy dalej :)
    Bądźcie już grzeczne :*

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22,

    Mogę spytać co to za wyniki masz na wykresie w notatkach?

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2a7406560b55.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c555109a9f20.jpg
    Powiedzcie mi czy coś widać na zdjęciach?

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 3 lipca 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oczywiście nic nie widzę, ale siedzę na telefonie, także wiesz :P

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 3 lipca 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2a7406560b55.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c555109a9f20.jpg
    Powiedzcie mi czy coś widać na zdjęciach?

    ja coś bardzo bladego ale widzę - na dolnym zdjęciu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 22:02

    skorpionek82 lubi tę wiadomość

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ