X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.
Odpowiedz

Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laseczki? Co porabiacie?
    Ja tak chciałam jechać nad wodę a tu leje od 5 masakra :/
    o co chodzi z panan? Nie w temacie jestem. Co Aja uciekasz przed nią hmm? :P
    ja dziś 2dpo :P i pierwszy dzień dupka ojjj długie 12dni przede mną hehehhe

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki ;)

    U mnie też pochmurno ale nie leje, wczoraj wieczorem przyszła burza i parę godzin grzmiało.

    Landryneczko o co chodzi z tym suwaczkiem? Widzę, że dużo dziewczyn sobie tak ustawia ;) Przynosi szczęście czy co ?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia ja dla zrzutu :P a czy przynosi szczęście? wątpię :P u nas to trzeba liczyć na cud hahahha

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cuda się zdarzają więc może akurat :D

    Ale dzisiaj smętnie przez tą pogodę, tylko bym spała a chcę jeszcze dzisiaj odwiedzić rodziców, później babcię. Auto zepsute więc muszę pieszo iść oby tylko nie lało ;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarzają i oby się teraz zdarzył
    no pogoda nie jest łaskawa dziś. A liczyłam na wyjazd nad wodę a tu dupa

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wykres masz bardzo obiecujący trzymam kciuki :) widzę że jesteś na clostybegyt tak jak ja :) i duphaston też mam brać od 16 dc :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 lipca 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale w sumie takie ochłodzenie też się przyda bo te upały już mnie wykańczały, szczególnie w pracy


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 3 lipca 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie właśnie jakieś cuda. Wczoraj było przytulanie a dziś mam mega dużo śluzu. Ciągnie się na 20cm i znowu zbaraniałam. Nie wiem czy to po przytulaniu, czy nasionka jakieś dziwne efekty sprawiają, czy faktycznie owu tym razem będzie wcześniej. Śluz z podniecenia przecież tak bardzo się nie ciągnie. Czy ciągnie?

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan dopiero co po ovu więc temp pewnie będzie spoko do 12,13dpo a potem bach spadek :P i tak co cykl :D
    k22 powiem szczerze że nie ogarniam śluzu może to sperma :P nie mam pojęcia

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 lipca 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 może faktycznie ovu szybciej. Sluz z podniecenia tak bardzo się nie ciągnie a sperma raczej szybko zasycha więc to chyba nie to ;)

    Działajcie :D <3


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 3 lipca 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Was :-)
    my od dzisiaj też zaczynamy próby

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 3 lipca 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test owu dziś negatywny ale muszę przyznać, że kreska kontrolna całkiem poczciwa. Zobaczymy co będzie dalej.

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 3 lipca 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    Test owu dziś negatywny ale muszę przyznać, że kreska kontrolna całkiem poczciwa. Zobaczymy co będzie dalej.

    Widzę, że mamy ten sam dzień cyklu

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 3 lipca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    witam Was :-)
    my od dzisiaj też zaczynamy próby
    Zazdroszczę Ci tych normalnych cykli. U mnie niby wydłużone o 5 dni a czuje się jakby to była wieczność :)

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 3 lipca 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Widzę, że mamy ten sam dzień cyklu
    No tak :) Ale Ty będziesz wiedziała szybciej niż ja :)

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 3 lipca 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/169691894325.jpg
    Zobaczcie same. Całkiem niezły jeśli wziąć pod uwagę fakt, że owu powinna być 19dc.

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 3 lipca 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/169691894325.jpg
    Zobaczcie same. Całkiem niezły jeśli wziąć pod uwagę fakt, że owu powinna być 19dc.

    Może owu będzie szybciej :-)
    co do moich cykli... ostatnie 2 miesiące miałam dłuższe.

    Starania będą ale jednak mam dużo stresu w tym miesiącu więc wątpię żeby zaskoczyło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 17:26

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 3 lipca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka to nie jest powiedziane na swoje babka wrozyla ale zawsze trzeba mieć nadzieję ale za bardzo się nie n akrecac choć wiem że to nie jest łatwe ale do zrobienia:)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan ja już wyluzowałam. Przez trzy lata dość stresu, zrobiliśmy co mogliśmy a teraz pozostaje czekać. Zmieniliśmy lekarza na klinikę więc wierzymy, ze pomogą. Na pierwszy cykl nie liczę ale może w kolejnym. Choć nie wykluczam, że się uda bo wszystko możliwe jednak lepiej mi z taką myślą, że w następnym cyklu będzie lepiej :)

  • NelNel Przyjaciółka
    Postów: 247 20

    Wysłany: 3 lipca 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej.
    U mnie poki co nic sie nie dzieje. 20 dzien cyklu, potencjalnie jakis 6 od owulacji, jezeli wogole byla, bo moimi testami nie bardzo moge sie sugerowac. Jak w poprzednim cyklu wszystkie objawy laczylam z mozliwa ciaza, tak w tym objawow nie wynajduje zadnych.
    Ze dwa dni temu czulam takie rozciaganie w okolicach jajnikow, wrecz przyjemne, poza tym nic nie widze innego, no moze czasami zaszczypia mnie sutki - bardzo delikatnie i krotko. Taki spokoj pewnie nie niesie ze soba nic pozytywnego, ale chociaz sie nie stresuje :-)

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ