X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.
Odpowiedz

Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 lipca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nel, może właśnie miałaś lub dzisiaj masz owu.
    a tempka jeszcze skoczy :-)

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 lipca 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No marciaa - jeszcze trochę o znów maraton :P
    kolorek - trzymam kciuki. Jutro będzie ciemniejsza. Mówię Ci. Czekam z rana na foto :)
    NelNel - Kieruj się tym śluzem. i ze dwa dni po tym jak zniknie też działajcie. Z temperaturą to jest tak, że może być zaburzona a my nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Ja zaś skok jakiś tam mam, ale u mnie potem ta temperatura jakoś biduje w tych ostatnich dwóch cyklach. Zawsze miałam tak, że po owulacji wspinała się stopniowo do góry. Teraz mam tak, że wystartuje, powoli spada, znów się troszkę podniesie i znów spadnie do 36,8. Tak się ciągnie te 36,8 kilka dni a w dzień przed @ spada do 36,7. Wyślę Ci zaproszenie, to będziesz mogła te moje wykresy pooglądać.
    Milka88 - zastanawiam się, czy to nie ta niedomoga ciałka żółtego i związany z tym niski progesteron. Zawsze miałam tzw PMS a od stycznia nic z tego.
    Zapisałam się do mojej gin na 4.08. godz. 15.20. Wcześniej się nie dało :( Z drugiej strony może to i dobrze. To będzie mój 14dc i zobaczymy co też ciekawego będzie miała mi do powiedzenia. Może też każe brać jakiegoś dupka albo luteinę. Szczerze wolę luteinę, bo jak skoczę do lekarza rodzinnego, to wypisze mi receptę i mam luteinę za 0zł :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2016, 17:59

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 lipca 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22, ja tam liczę na bardzo gorący czas... że będziemy serduszkować jak króliki haha

    Maniuś lubi tę wiadomość

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 lipca 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa - a ja nie wiem jak to będzie. Się zobaczy :) Myślę, że mąż będzie bzikował biorąc pod uwagę to jak ostatnio na mnie nafuczał, że już nie chcę mierzyć temperatury. Zobaczymy co mi ta gin powie. Raczej owu nie będę miała przed 14dc, więc mam nadzieję, że coś mi tam poogląda. Jak każe działać, to pewnie będziemy.

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 lipca 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z innej beczki....
    Robiła któraś ciasto "Leśny mech"?? Takie ze szpinakiem. Chcę je zrobić jutro, ale nie wiem jakie mi wyjdzie :P

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • NelNel Przyjaciółka
    Postów: 247 20

    Wysłany: 25 lipca 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    A z innej beczki....
    Robiła któraś ciasto "Leśny mech"?? Takie ze szpinakiem. Chcę je zrobić jutro, ale nie wiem jakie mi wyjdzie :P

    Robilam :-) Bardzo smaczne i ladnie wyglada :-) A to cieszy oko :-)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 lipca 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    marciaa - a ja nie wiem jak to będzie. Się zobaczy :) Myślę, że mąż będzie bzikował biorąc pod uwagę to jak ostatnio na mnie nafuczał, że już nie chcę mierzyć temperatury. Zobaczymy co mi ta gin powie. Raczej owu nie będę miała przed 14dc, więc mam nadzieję, że coś mi tam poogląda. Jak każe działać, to pewnie będziemy.


    no mój teraz będzie miał wolne to i bardziej wyspany dlatego liczę na <3
    będę go rano budziła haha

  • NelNel Przyjaciółka
    Postów: 247 20

    Wysłany: 25 lipca 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za info. Podzialamy...tak dla pewnosci, ale nie wiem co o tym myslec :-)

    K22 ok. Dziekuje. Poogladam i sie naucze chociaz :-)

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 lipca 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NelNel wrote:
    Robilam :-) Bardzo smaczne i ladnie wyglada :-) A to cieszy oko :-)
    A robiłaś na blaszce czy w tortownicy??
    Próbuję znaleźć na internecie proporcje z blaszkę ale wszędzie na tortownice :(
    Z moich wykresów to się nie nauczysz. Tylko ten z drugiego cyklu po zabiegu wygląda jako-tako :)

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • NelNel Przyjaciółka
    Postów: 247 20

    Wysłany: 25 lipca 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    A robiłaś na blaszce czy w tortownicy??
    Próbuję znaleźć na internecie proporcje z blaszkę ale wszędzie na tortownice :(
    Z moich wykresów to się nie nauczysz. Tylko ten z drugiego cyklu po zabiegu wygląda jako-tako :)

    Robilam w tortownicy. Przepis z neta - szczerze chyba pierwszy lepszy i wszystko mi sie udalo :-)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bitter jestem za ;)
    Nel według tego co piszesz owulke możesz mieć i dzisiaj i jutro ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 25 lipca 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nel według mnie owulacja dziś ;) Zalecenie pani doktor S: serduszkować dziś i dla pewności jeszcze jutro :D Jutro temperatura pewnie znów wzrośnie.

    K22 nie robiłam tego ciasta, ale jadłam. Pyszności :D Z tego co wiem to wszyscy robią w tortownicy. Jak już zrobisz to prześlij kawałek :D

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • NelNel Przyjaciółka
    Postów: 247 20

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuuuurczaczek Dziolchy :-)
    Że znow nocka zarwana??? Hahaha...
    No nie wiem co na to Małżon mój :-)

    A tak poważnie to ile ja bym dała, żeby się udało....ojjj....ile :-)

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 lipca 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NelNel - trzymam za Ciebie kciuki :) Jakoś za dużo tych fasolek nie ma na tym naszym wątku. Może kolej na Ciebie i my czekamy :P
    A tak poważniej, to zaczynam się zastanawiać, czy przez przypadek powodem tego, że ciągle nic z tego nie wychodzi nie jest fakt, że w naszym związku ostatnio zamiast iskrzyć, są spięcia. Ciągle jakieś pierdoły powodują spięcia. Mój M nie je cebuli, pora ani szczypiorku, więc ja kupuję dla siebie surówkę. Wczoraj mój M wyrzucił mi surówkę, którą kupiłam do obiadu. Nie zorientował się, że to nowa i wpierdzielił do kosza. Dziś kazałam mu kupić moją kapuchę (znaczy się surówkę) a on mi kurwa kupił główkę modrej (czerwonej) kapusty!!!
    No niech mi ktoś powie po jaką cholerę kupować główkę kapusty jak rośnie w ogrodzie!!! Nagadałam mu, że chyba zgłupiał a on się obraził. Czy myślenie męskiego gatunku to taki problem? Żałosne, ale to dziś spowodowało, że mój mąż poszedł do pracy bez pożegnania. Nienawidzę takich sytuacji.

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • NelNel Przyjaciółka
    Postów: 247 20

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    NelNel - trzymam za Ciebie kciuki :) Jakoś za dużo tych fasolek nie ma na tym naszym wątku. Może kolej na Ciebie i my czekamy :P
    A tak poważniej, to zaczynam się zastanawiać, czy przez przypadek powodem tego, że ciągle nic z tego nie wychodzi nie jest fakt, że w naszym związku ostatnio zamiast iskrzyć, są spięcia. Ciągle jakieś pierdoły powodują spięcia. Mój M nie je cebuli, pora ani szczypiorku, więc ja kupuję dla siebie surówkę. Wczoraj mój M wyrzucił mi surówkę, którą kupiłam do obiadu. Nie zorientował się, że to nowa i wpierdzielił do kosza. Dziś kazałam mu kupić moją kapuchę (znaczy się surówkę) a on mi kurwa kupił główkę modrej (czerwonej) kapusty!!!
    No niech mi ktoś powie po jaką cholerę kupować główkę kapusty jak rośnie w ogrodzie!!! Nagadałam mu, że chyba zgłupiał a on się obraził. Czy myślenie męskiego gatunku to taki problem? Żałosne, ale to dziś spowodowało, że mój mąż poszedł do pracy bez pożegnania. Nienawidzę takich sytuacji.

    Hahaha....akurat jadłam jogurt jak czytałam o kapuście...iii...prawie oplułam ekran....
    Faceci...czesto mam wrażenie, że wyłączają myślenie.
    Też czasem mamy spiny lekkie, bo lekkie ale są. Ja nie wierzę w związki bez kłótni jakichkolwiek.
    Tyle, że masz rację. Ciężko myśleć pozytywnie skoro nie iskrzy tylko zieje ogniem :-(

    A co do mnie. Dzięki za wsparcie. Chcialabym, aby finał był z happy endem, tak jak i finał każdej z Was, ale to wszystko nie takie proste jak byśmy oczekiwały.

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama się już z tego śmieję, ale ten dureń wrócił z pracy i dalej z fochami. Aaaaaaaaaaaaaaaaa............ Dupę skopać do szpica o.

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k22, HAHA dobre :-)
    wiem, że Tobie nie do śmiechu bo jest spięcie ale historia śmieszna ;p
    zamiast kupić taką jaką wyrzucił to kupił głowę kapuchy xD

  • NelNel Przyjaciółka
    Postów: 247 20

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    Sama się już z tego śmieję, ale ten dureń wrócił z pracy i dalej z fochami. Aaaaaaaaaaaaaaaaa............ Dupę skopać do szpica o.

    Kochana jutro naszykuj Mężowi śniadanie do pracy: kapustkę :-) No w końcu trzeba o Męża dbać, prawda? ? Samo zdrowie :-)

    marciaa lubi tę wiadomość

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh przejdzie mu :)
    W końcu on wierzy, że może nam się udać zafasolkować, więc przyjdzie koza do woza :P Muszę tylko poczekać jeszcze kilka dni :)

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto teraz najwcześniej testuje??

    zem3j44jc7tr2m3s.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ