X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***
Odpowiedz

***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***

Oceń ten wątek:
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba się chyba pogodzić, ze cykl stracony ;(
    Jutro mam ginekologa na 13:30, zobaczę co się dzieje z tym pęcherzykiem.

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2019, 09:09

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krolik spokojnie,skoro mialas pozniej kreske to moze tak być i teraz. Może owulacja byla ciut później,waźne że wykorzystana a dopóki @ nie ma..;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Was tez zaczynaja rwac pietsi przed @? Dokladnie dzien przed? Dea? Dzisiaj to jakas masakra, mnie nigdy nie bolaly a dzisiaj, zwlaszcza lewa tak ciagnie. Nie przy dotyku... tak od srodka... bardziej kolo sutka. Czy to moze byc zwiazane z hormonami?

    10.09.2019 Marcel
  • Violaaaaa Znajoma
    Postów: 22 18

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Was tez zaczynaja rwac pietsi przed @? Dokladnie dzien przed? Dea? Dzisiaj to jakas masakra, mnie nigdy nie bolaly a dzisiaj, zwlaszcza lewa tak ciagnie. Nie przy dotyku... tak od srodka... bardziej kolo sutka. Czy to moze byc zwiazane z hormonami?


    Ja mam delikatne pobolewania przed okresem, nie jest to jakieś uciążliwe. Ale w ciąży, kilka dni przed terminem @,to była jakaś masakra, delikatne dotknięcie bolało, jeszcze żyłki stały się dużo bardziej widoczne

    3 cykl starań o bąbelka


    f2wl3e5ew99hvi59.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violaaaaa wrote:
    Ja mam delikatne pobolewania przed okresem, nie jest to jakieś uciążliwe. Ale w ciąży, kilka dni przed terminem @,to była jakaś masakra, delikatne dotknięcie bolało, jeszcze żyłki stały się dużo bardziej widoczne
    Mnie nie bola przy dotyku.. tylko tak rwa od srodka.. :-) no nic, czekam na @ albo i nie...

    10.09.2019 Marcel
  • Violaaaaa Znajoma
    Postów: 22 18

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94, a kiedy termin @, trzymam kciuki żeby nie przylazła :)

    Dziewczyny, a czy zdarza wam się plamienie około owulacyjne? Mnie zastanawia, czy to jest przed czy po owulacji...

    3 cykl starań o bąbelka


    f2wl3e5ew99hvi59.png
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violaaaaa w ostatnim cyklu nic nie mialam ani przed ani po ovu (byla u mnie 12 dnia cyklu) a w tym cyklu jakas masakra - 14 i 15 dzien cyklu plamienia jasno rozowa krew i brazowe intensywniejsze plamienia. Gin upiera sie ze to na pewno plamienia okoloowulacyjne, jak dla mnie to nieco dziwne, tym bardziej ze testy ovu negatywne. Slyszalam, ze plamienia moga byc i przed i po i nawet w trakcie owu.

    eikts65gz0i70ci6.png
  • krolik Autorytet
    Postów: 1185 644

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś nie miewałam plamień około owulacyjnych, dopiero po poronieniu przy pierwszej owu wystąpiły, lekko różowy śluz,a przy tej takie brązowe. Z moich wyliczeń wynikało, że to dzień owulacji. Po pierwszej takiej owulacji byłam akurat na wizycie kontrolnej i lekarz potwierdził, że to była owulacja, mówił, że to normalne i nie ma się czym przejmować :) A z tego co czytałam to mogą być i przed i po i w trakcie, u niektórych kobiet trwają nawet do 3 dni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 22:14

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violaaaaa wrote:
    Oleczka94, a kiedy termin @, trzymam kciuki żeby nie przylazła :)

    Dziewczyny, a czy zdarza wam się plamienie około owulacyjne? Mnie zastanawia, czy to jest przed czy po owulacji...
    Niby jutro, ale ten cykl byl jakis dziwny wiec nie jestem pewna co do dnia ovu. A Ty

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka83 wrote:
    Sung, ja mutacji raczej nie mam bo w pierwszej ciąży też brałam 3 m-ce i po zbadaniu był w połowie normy. Teraz brałam dłużej i wyszły takie cuda na kiju :-/ A boję się mieć za dużo bo czytałam że to zwiększa ryzyku autyzmu.

    Ja mam mutacje, a lata temu miałam poniżej normy, więc to nie jest wyznacznik.
    Metyle są lepsze i tak. Możesz je brać zamiast zwykłego.
    Odnośnie wysokiego kwasu i autyzmu to jest jedno badanie. Też czytałam. Nie jest w nim powiedziane jaki kwas brały kobiety i czy miały mutacje. Za mało danych.
    Jest jedno badanie, które pokazuje czy masz ryzyko urodzenia dziecka z autyzmem. Robi je tylko CZD w Warszawie. Robiłam je oczywiście ;)
    Aczkolwiek autyzm to nie (tylko) geny. Na geny teraz zwalają wszystko, bo wtedy nikt nie jest odpowiedzialny. Rak to geny, autyzm to geny.
    Ale sie rozpisałam ;)

    Pomarańczka83 lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violaaaaa wrote:
    Oleczka94, a kiedy termin @, trzymam kciuki żeby nie przylazła :)

    Dziewczyny, a czy zdarza wam się plamienie około owulacyjne? Mnie zastanawia, czy to jest przed czy po owulacji...

    Ja miałam w nieudanym cyklu przed owulacją.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Violaaaaa Znajoma
    Postów: 22 18

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moich wyliczeń wynika, że było to dzień po owulacji, ale ja miałam takie nikti krwi czerwone w sluzie, potem jeszcze trochę różu, tylko na papierze, 0 na bieliźnie.

    Dzis mam 20 dc, termin @ 20.08, jak do tego dnia nie przyjdzie to testuje, jestem niestety osoba niecierpliwa, i z utęsknieniem czekam na ten czas, bardzo chcemy z mężem aby się udało, chyba aż za bardzo :p w dodatku biorę antybiotyk już 10 dni, niby wpływu na zapłodnienie nie ma, ale zawsze jakaś tam obawa jest.

    3 cykl starań o bąbelka


    f2wl3e5ew99hvi59.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    Nona poproszę o wpisanie @ :(:(:( zatestuje 31.08

    W tym cyklu spinam sie z suplementami : fortilman, ovarin, wiesiołek, kwas foliowy
    Warto coś jeszcze dodać aby owulacja była lepsza lub zagnieżdżanie - co i kiedy stosować ? Moze macie jakąś ściągę?


    Maca
    sok z granatu (na endometrium)
    inozytol (ale chyba jest w którymś suplu, tak?) do owulacji
    ananas (środek!) po (koniecznie po) owulacji
    zioła, ale to dłużej by trzeba.
    witamina E (rozrzedza krew)
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Nic to nie da :P według niego mój pomysł to miazga i jest fuj i w ogóle z kijem nie podchodź. Wydaje mi się że najbezpieczniej byłoby jutro rano? Porozmawiam z nim dzisiaj, ale moim zdaniem nic z tego :(

    Ale co to za infekcja? Intymna?

    Fajny nick ;) najmłodsza w sensie stażu czy wieku?

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obudził mnie rano tak silny ból w dole brzucha masakra :( nie wiem czy czymś się zatrulam wczoraj czy coś koszmar mas mówi ze cała noc się rzucałam po łóżku ;/

    Mama360 lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;-)

    Nona lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Obudził mnie rano tak silny ból w dole brzucha masakra :( nie wiem czy czymś się zatrulam wczoraj czy coś koszmar mas mówi ze cała noc się rzucałam po łóżku ;/
    A ktory to dc? Ja tak miałam(aż mdliło) w dniu implantacji ;) po dwóch kreskach wiedziałam że wtedy to było to.

    Cześć Isaura ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:10

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Ale co to za infekcja? Intymna?

    Fajny nick ;) najmłodsza w sensie stażu czy wieku?

    Intymna niestety :(
    Jutro owulacja pewnie, wiec cykl do kosza :(

    Założyłam konto ponad dwa lata temu, mając jakoś 19 lat, stad ten nick ;) teraz niekoniecznie aktualny. :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2018, 09:17

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Pomarańczka83 Ekspertka
    Postów: 194 84

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Ja mam mutacje, a lata temu miałam poniżej normy, więc to nie jest wyznacznik.
    Metyle są lepsze i tak. Możesz je brać zamiast zwykłego.
    Odnośnie wysokiego kwasu i autyzmu to jest jedno badanie. Też czytałam. Nie jest w nim powiedziane jaki kwas brały kobiety i czy miały mutacje. Za mało danych.
    Jest jedno badanie, które pokazuje czy masz ryzyko urodzenia dziecka z autyzmem. Robi je tylko CZD w Warszawie. Robiłam je oczywiście ;)
    Aczkolwiek autyzm to nie (tylko) geny. Na geny teraz zwalają wszystko, bo wtedy nikt nie jest odpowiedzialny. Rak to geny, autyzm to geny.
    Ale sie rozpisałam ;)
    A jakie badanie zrobić żeby sprawdzić ta mutacje?
    Czytałam też że zawyżony poziom kwasu foliowego maskuje niedobór wit B12.
    Co do plamien około owulacyjnych to mam je od 10 lat - prawie w każdym cyklu. Czasem mocniej czasem mniej w lipcu np. było tego tyle że przecieklo nawet na spodnie...Gin twierdzi że to z powodu za niskiego progesteronu. Dlatego od dnia po owulacji mam brać luteine - w cyklach gdzie chcemy się starać.

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ