X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***
Odpowiedz

***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    No co ty. Sprawdzałam. Zawsze wychodzi podobnie. Na pewno zaliczyłam badanie po porządnym "wkurwie" i to już widać w wynikach, ale nie jedzenie.
    Tylko prolaktyna pięknie podskoczy po jedzeniu.
    Przy czym nie mówię o nazarciu się, tylko delikatnym posilku

    Ano tak. Zgłębiłam temat i tak wyszło z badań. Że nawet do 50% różnicy może być.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrześniowego jeszcze nie ma?
    Czekam na okres. Dziś nocne poty, więc dostanę dziś lub jutro.
    Z prawej boli mniej, ale umówiłam się do lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia_89 gratulacje. Dlugo sie staraliscie?

    MIA_89 lubi tę wiadomość

  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIA_89 wrote:
    Dziewczyny miałam testować jutro ale testuję już od kilku dni i... Udało się☺️ już 3 testy pozytywne, dzisiejsza druga kreseczka znacznie grubsza i bardziej różowa od poprzednich. Jutro dlpiero termin spodziewanej @ a jutro jadę już na betę z krwi. Wierzę, że wynik będzie dobry i również wierzę, że wszystkim Wam się uda, bo jak człowiek o czymś marzy i bardzo tego chce to to przychodzi, tylko trzeba wierzyć. Sciskam Was mocno

    Gratulacje! :)

    MIA_89 lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Wrześniowego jeszcze nie ma?
    Czekam na okres. Dziś nocne poty, więc dostanę dziś lub jutro.
    Z prawej boli mniej, ale umówiłam się do lekarza.
    Nie ma wrześniowego bo dużo dziewczyn jeszcze zostało na koniec sierpnia. Siedzimy więc i cierpliwie z nimi czekamy

    Jakąś chętna do założenia wątku wrześniowego ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2018, 12:02

    Sung lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • MIA_89 Koleżanka
    Postów: 47 40

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka89 wrote:
    Mia_89 gratulacje. Dlugo sie staraliscie?
    W drugim cyklu się udało. Współżyliśmy codziennie przez cały okres dni płodnych i chwilę po

  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Mia89 !! Szczęściara z Ciebie ze drugi cykl i już w ciąży !! ;)

    MIA_89 lubi tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • MIA_89 Koleżanka
    Postów: 47 40

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaAnna wrote:
    Gratuluje Mia89 !! Szczęściara z Ciebie ze drugi cykl i już w ciąży !! ;)
    Dziękuję, możecie się ze mnie śmiać ale wymodliłam sobie ciążę☺️ teraz będę się modlić o szczęśliwy ciąg dalszy. Jak się szczerze wierzy to jest znacznie łatwiej

    Niezapominajka2, Izaw, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIA_89 wrote:
    W drugim cyklu się udało. Współżyliśmy codziennie przez cały okres dni płodnych i chwilę po
    Szybko :) zazdraszczam! Dużo zdrówka dla Was i gratulacje!!

    MIA_89 lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs a jak u Ciebie sytuacja wygląda?

  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIA_89 wrote:
    Dziękuję, możecie się ze mnie śmiać ale wymodliłam sobie ciążę☺️ teraz będę się modlić o szczęśliwy ciąg dalszy. Jak się szczerze wierzy to jest znacznie łatwiej
    Ja jakbym tak mocno nie wierzyła i nie modliła sie to dawno bym oswirowala .

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) po jakim czasie od pozytywnego testu owulacyjnego najlepiej współżyć? To mój 23 dc i dopiero dzisiaj wyszedł pozytywny. Temperatura już wczoraj troszkę podskoczyła z 36,3 na 36,5.

    https://zapodaj.net/20e3a601c554d.jpg.html

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92 wrote:
    Hej Dziewczyny :) po jakim czasie od pozytywnego testu owulacyjnego najlepiej współżyć? To mój 23 dc i dopiero dzisiaj wyszedł pozytywny. Temperatura już wczoraj troszkę podskoczyła z 36,3 na 36,5.

    https://zapodaj.net/20e3a601c554d.jpg.html
    Nie trac czasu na zastanawianie sie tylko dzialaj

  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92 wrote:
    Hej Dziewczyny :) po jakim czasie od pozytywnego testu owulacyjnego najlepiej współżyć? To mój 23 dc i dopiero dzisiaj wyszedł pozytywny. Temperatura już wczoraj troszkę podskoczyła z 36,3 na 36,5.

    https://zapodaj.net/20e3a601c554d.jpg.html

    Pozytywny test wychodzi na 24 do 36 godzin przed owulacją, gdzieś kiedyś przeczytałam że starania najlepiej zacząć po 12 godzinach od pozytywnego testu, ale w sumie, to plemniki mogą przeżyć u nas kilka dni, więc nie widzę przeciwwskazań żeby zacząć od razu :)

    27 lat
    9cs
  • MIA_89 Koleżanka
    Postów: 47 40

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaAnna wrote:
    Ja jakbym tak mocno nie wierzyła i nie modliła sie to dawno bym oswirowala .
    I na Ciebie przyjdzie czas, zobaczysz

  • MIA_89 Koleżanka
    Postów: 47 40

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92 wrote:
    Hej Dziewczyny :) po jakim czasie od pozytywnego testu owulacyjnego najlepiej współżyć? To mój 23 dc i dopiero dzisiaj wyszedł pozytywny. Temperatura już wczoraj troszkę podskoczyła z 36,3 na 36,5.

    https://zapodaj.net/20e3a601c554d.jpg.html
    A na co czekać? Nie wybierajcie dni i godzin tylko róbcie to od razu. My w tym cyklu kochaliśmy się codziennie jeszcze na długo przed pozytywnym testem owu i kilka dni po nim. Pomogło. No chyba, że ktoś nie ma możliwości codziennie, to chociaz co dwa dni ale trzeba działać krotko mowiac

    Izaw lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:18

    MIA_89, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

  • MIA_89 Koleżanka
    Postów: 47 40

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I niby się mowi, ze 24 do 36 godzin owulacja po pozytywnym tescie, ale tak naprawdę wyjątkow w medycynie moze byc tyle ilu jest ludzi na swiecie, nigdy nie ma gwarancji, ze bedzie dokladnie tak jak się to przyjmuje. U wiekszosci moze byc 24do 36 godzina u danej osoby wystapi np po10 godzinach albo po 8. Komorki jajowe tez maja rozny czas "przydatnosci" do zaplodnienia, u niektorych jest to wiecej u innych mniej wiec nie ma co liczyc na to ze akurat u mnie bedzie sobie zyła 24 godziny bo moze zyc np.6 godzin. Ja jak zobaczylam ledwo blada kreseczke na owulacyjnym to juz bylam w gotowosci do dzialania, z reszta wspolzylismy tez wiele dni wczesniej na wypadek gdybysmy z jakiegos powodu nie mogli po pozytywnym tescie owu i wtedy liczylibysmy na przezycie plemnikow z poprzedniego stosunku. Teoretycznie wg instrukcji piku LH u mnie nie bylo bo nie byly dwie takie same mocne kreski, tyljo druga byla bladziutka ale to oczywiste, ze nie ma co podchodzic tak restrykcyjnie do tego co pisza i przyjelam, ze test jest pozytywny. Byl to jedyny test z druga kreska, wg producenta nie do zaliczenia a wg mnie tak i jak widac dobrze zrobilam, ze nie bralam za pewniaka tego copisza w instrukcji i w internecie

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:18

    MIA_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:18

    Mama_Sary, OlivkowaMama lubią tę wiadomość

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ