X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku naprawdę nie wierzę, że coś z tego będzie. Takie mam przeczucie, że jeszcze nie tym razem. ;)

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 16 maja 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dziś załamkę :-( W pracy koleżanka jest w ciąży, odstawiła tabletki i po 2 miesiącach zaszła, oczywiście nieplanowane. A człowiek męczy się, stara się, bierze leki i po co to. Niesprawiedliwe to....

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 16 maja 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada wrote:
    A ja mam dziś załamkę :-( W pracy koleżanka jest w ciąży, odstawiła tabletki i po 2 miesiącach zaszła, oczywiście nieplanowane. A człowiek męczy się, stara się, bierze leki i po co to. Niesprawiedliwe to....

    Oj jak ja Cie dobrze rozumiem... U mnie znajoma też odstawiła i od razu zaszła... I jeszcze zdziwiona była, bo specjalnie się nie starali i może ze 2-3 razy <3 było...
    Ale trzeba wierzyć, że nam też kiedyś będzie dane zostać matkami :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 16 maja 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ale trzeba wierzyć, że nam też kiedyś będzie dane zostać matkami :)[/QUOTE]


    Marronek, dzięki za dobre słowo :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 maja 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno jedni szybko zachodza po odstawieniu a innni niestety długo regulują hormony. Ale mysle, ze nie spinają sie tak jak my, nie myśla tak o tym wszystkim i dlatego tak łatwo im sie zachodzi. Co poradzic. Dobrze Marronek pisze :) Ja też jestem dobrej myśli :)
    Głowa do gory Czekoladko :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku ładnie proszę o przyjęcie mnie do przyjaciółek bo chcę podglądać Twój cykl ;)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 16 maja 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Podobno jedni szybko zachodza po odstawieniu a innni niestety długo regulują hormony. Ale mysle, ze nie spinają sie tak jak my, nie myśla tak o tym wszystkim i dlatego tak łatwo im sie zachodzi. Co poradzic. Dobrze Marronek pisze :) Ja też jestem dobrej myśli :)
    Głowa do gory Czekoladko :)

    A no co racja to racja... Niby najlepiej o tym nie myśleć, iść na żywioł, wyluzować się, ale... tak się po prostu nie da :P

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 16 maja 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie!!! Dziś miałam dostać @ ale narazie to gdzieś daleko chyba jest bo żadnych oznak nie mam. A moje pytanie to czy orientujecie się jaka powinna być szyjka macicy przed @? Wczoraj była twarda i otwarta a dziś też jest twarda, wysoko ale wydaje mi się że zamknięta. Kompletnie się nie znam na tym:( Już miałam takie ładne regularne cykle 28dniowe, a tu pewnie znów mój organizm zrobił mi psikusa... Dodam, że objawów na @ nie mam żadnych, nic mnie nie boli, jedynie co to śluz... tzn nie wypływa mi np na wkładkę ale w środku mam go sporo...

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 maja 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po owulacji chyba staje sie twarda i zamknięta. Ale nie dam sobie ręki uciac bo sama tego nie sprawdzam, nie znam sie i nie chce kominować aby do infeksji nie doprowadzać. A moze zrób test?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 maja 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    A no co racja to racja... Niby najlepiej o tym nie myśleć, iść na żywioł, wyluzować się, ale... tak się po prostu nie da :P
    Zdecydowanie się nie da :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 16 maja 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobie test po weekendzie jak @ nie przyjdzie... Raczej na ciąże sie nie nastawiam bo w 14dc byłam u gina i zrobił mi usg bo na lewym jajniku miałam torbiel, powiedział że się ładnie wchłonęła. Na prawym był pęcherzyk 13mm to zdecydowanie za mały jak na ten dzień cylku - powiedział. Chyba że był większy który wcześniej pękł....hmmm ale czy to mżliwe żeby lekarz teg nie zauważył na usg że pękł??

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 maja 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nie mam pojecia, nie chodziłam nigdy na monitoringi i nie mam doswiadczenia w tej kwestii. Ale myśle, ze nie da sie tego na 100% okreslić jeśli nie widziało sie tego momentu. A najpewniejszym dowodem na to ze owulka była jest tak na prawde ciąża.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 17 maja 2014, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniiusiaaa5 wrote:
    Dziewczyny pomóżcie!!! Dziś miałam dostać @ ale narazie to gdzieś daleko chyba jest bo żadnych oznak nie mam. A moje pytanie to czy orientujecie się jaka powinna być szyjka macicy przed @? Wczoraj była twarda i otwarta a dziś też jest twarda, wysoko ale wydaje mi się że zamknięta. Kompletnie się nie znam na tym:( Już miałam takie ładne regularne cykle 28dniowe, a tu pewnie znów mój organizm zrobił mi psikusa... Dodam, że objawów na @ nie mam żadnych, nic mnie nie boli, jedynie co to śluz... tzn nie wypływa mi np na wkładkę ale w środku mam go sporo...

    Powiem ze swojego doświadczenia -> u mnie jest zawsze tak, że po owu jest średnio nisko i twardo, a przed @ robi się średnio miękka lub pozostaje twarda i się lekko otwiera (aby krew mogła wypłynąć).

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 17 maja 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja idę dziś do roboty :O mam dziś dyżur w hurtowni aby nie zabrakło komuś czym pisać :P

    a tak serio to mi sie nie chce jak wrócę zaczynam naukę na angielski ustny już wiem ze to nie bedzie tak fajne i miłe a przede wszystkim łatwe jak z Polskim było :( Boże Daj mi Siłę ...
    Miłego Weekendu Laseczki <3

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temp w górę! :) Cholera bo zacznę mieć nadzieję...!

    Dariaa ja dziś będę pisać pracę zaliczeniową dla siostry z angielskiego więc będę myślami z Tobą. :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 17 maja 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natt zaproszenie przyjete juz wczoraj, dziekuje :)

    Daria jakby mi ktos kiedys powiedział, ze niemieckie, który zdawałam bedzie łatwiejszy to bym nie uwierzyła ale tak było :) teraz masz z górki wiec aby zaliczyc :)

    Nattuś trzymam kciuki :) mnie cycuchy bolą, juz chce małpe, nienawidze tego bólu :(

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku też nie lubię jak bolą i są takie ciężkie ale uwielbiam jak są takie nabrzmiałe ,twarde i pełne. Normalnie jak naturalny sylikon! :D
    Znów wyjdę na zboczeńca ale normalnie mnie podniecają jak je wtedy dotykam! :D

  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 17 maja 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:55

    Marzec x 2 <3 <3
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 17 maja 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie bolą. One mnie dziś napieprzają!! Nawet meżulowi nie daje sie normalnie przytulic bo dre sie jak się nienormalna, kiedy je lekko przyciśnie swoim sadełkiem :P :/ ale zawsze w dniu kiedy mam dostać @ ból jest delikatniejszy i taki inny i to dla mnie znak że to ten dzien :)a brzuch dopiero daje popalić jak juz sie @ rozkręca, czyli tak 2 dzień.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 17 maja 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cycki już od owulacji zaczynają boleć... A przed samą @ przestają boleć a zaczynają napierdzielać. Nieraz tak, że nawet ucisk od stanika boli (przed @ cycki mi rosną, czasem tylko lewa czasem obie się z miseczek lekko wylewać zaczynają), a o wchodzeniu po schodach, bieganiu czy nawet prysznicu (schylanie się i prostowanie) to zapomnij...

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ