X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 16 maja 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    Byłam w środe u gine prywatnie. Moja fasolinka ma 2 mm, a powinna mieć juz 6 mm.. Zmartwiło mnie to ogromnie, ale lekarz stwierdził, że skoro moje cykle trwają 27-33,34 dni, to możliwe, ze jesteśmy do tyłu o troche. I że na 95% ciąża rozwija sie prawidłowo. Ciałko żółte jest widoczne, przez chwile widać było tak jakby pulsowanie.. Mnie tam ciężko było dostrzec to serduszko, bo cały ekran pulsował z powodu rozszczelnionej głowicy :/ Gin zaproponował zeby powtorzyc beta hcg. Tak wiec wczoraj byłam na krwi. Nie powtarzam badania, bo mam odniesienie do dwóch poprzednich badań. I tak 30 kwietnia beta 325 a wczoraj 24584 :p jak wklepuje dane w różne kalkulatory to każdy pokazuje, że przyrost w normie.. tak więc pozostaje mi czekać

    natt, Januszkowa lubią tę wiadomość

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola spokojnie, dobrze jest! :)

    U mnie dziś temp w górę ale jutro pewnie spadnie znów :D
    Cycki mnie bolą i ważą chyba z 20 kg. Ostatnio przyniosły @ ze sobą.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 maja 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff Wiolka bo już sie zaczynałam smutać jak czytałam Twoj post ale ważne, że beta pięknie rośnie wiec możesz być spokojna, odpoczywaj dużo! A masz jakies ciążowe objawy?

    Daria nie wiem czy poruszałyśmy tu temat termometra ale chyba używasz rtęciowego? Bo zawsze masz konkretną temp bez tych dokładnych po przecinku. Może cos z nim jest nie tak? I OF na który dzien wyznaczyło Ci owulke? Bo to chyba powinno wyznaczyc dopiero jak tamperatura bedzie wyzsza od 6 ostatnich nizszych temperatur. Zerknij jak u mnie jest (chociaz tez nie mam pewnosci czy jest dobrze bo mam bardzo zakłócony ten cykl), najpierw mały spadek przed owu, wyznaczenie linii podstawowej i póżniej sruuu do góry ;) Może u Ciebie to mniej czytelne bo sama przesunełas owulke na dany dzień. Tempka nie jest jedynym wyznacznikiem. Albo owulka nie była taka jaka być powinna? Moze był pik LH a pecherzyk nie pękł? Jeśli nie ma odniesienia do innych wykresów totrudno powiedzieć czy cos jest nie tak czy po prostu tak juz masz :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 maja 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Dla ułatwienia interpretacji wykresu w niektórych metodach rozpoznawania płodności wyznacza się jedną lub dwie linie poziome odpowiadające poziomowi niższych temperatur i poziomowi wyższych temperatur. Poziomy te wyznaczamy dopiero po zaobserwowaniu trzech temperatur wyższych od poprzednich, najlepiej niezakłóconych, sześciu niższych temperatur.
    Zazwyczaj linia poziomu niższych temperatur prowadzona jest przez najwyższą z tych sześciu przed skokiem"

    Troszke jasniej opisane niz ja to zrobiłam powyzej :) tylko, ze OF nie wyznacza tej linii wyzszych tempek.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 16 maja 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej!
    Wiola dobrze, że jednak z dzidzią wszystko oki :)

    powiem Wam, że jak poczytałam o tej bezpłodności i niepłodności to mi naprawdę lepiej :) Teraz się mniej stresuję :) Przynajmniej o to..

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w jakże ch*jowy poranek ; /

    Wiola25 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    Witam się w jakże ch*jowy poranek ; /
    czyli nie tylko mój jest dzisiaj taki..

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhh co do objawów.. :p napewno jestem bardziej senna i zmęczona :p Chyba mi brzuch troche spuchł no i mam mdłości i codziennie rano zastanawiam sie czy jeść czy nie :p przechodzą popołudniu :p

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi ściskam Cię. :*

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie popadało od rana ale teraz juz chyba przestalo. Ale zachmurzone niebo i chodno. Przyszły tydzień ma juz być ciepły :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    Witam się w jakże ch*jowy poranek ; /

    Witamy :D a ja w robocie.. :p

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 16 maja 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola25 wrote:
    Witamy :D a ja w robocie.. :p
    do kiedy chcesz pracować?

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 maja 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja urlopuje :) ajj szkoda, że juz w pon do pracy :(

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 maja 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola Ty to śmignij na L4 chociaz na troszke aby kropek w spokoju sobie podrósł!

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 16 maja 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Wiola - nie stresuj się tak, kropkowi to na pewno nie służy. Beta rośnie więc dobrze :) Bądź dobrej myśli :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Uff Wiolka bo już sie zaczynałam smutać jak czytałam Twoj post ale ważne, że beta pięknie rośnie wiec możesz być spokojna, odpoczywaj dużo! A masz jakies ciążowe objawy?

    Daria nie wiem czy poruszałyśmy tu temat termometra ale chyba używasz rtęciowego? Bo zawsze masz konkretną temp bez tych dokładnych po przecinku. Może cos z nim jest nie tak? I OF na który dzien wyznaczyło Ci owulke? Bo to chyba powinno wyznaczyc dopiero jak tamperatura bedzie wyzsza od 6 ostatnich nizszych temperatur. Zerknij jak u mnie jest (chociaz tez nie mam pewnosci czy jest dobrze bo mam bardzo zakłócony ten cykl), najpierw mały spadek przed owu, wyznaczenie linii podstawowej i póżniej sruuu do góry ;) Może u Ciebie to mniej czytelne bo sama przesunełas owulke na dany dzień. Tempka nie jest jedynym wyznacznikiem. Albo owulka nie była taka jaka być powinna? Moze był pik LH a pecherzyk nie pękł? Jeśli nie ma odniesienia do innych wykresów totrudno powiedzieć czy cos jest nie tak czy po prostu tak juz masz :)
    Owu napierw mi wyznaczył 10 dc potem 11dc potem 15 dc a nakońcu na 17 dc.
    Używam Bioself elektroniczny nie podaje On jednak dokładnie tylko zaokrągla. od nastepnego cyklu bede uzywać innego zwykłego elektronicznego zobaczymy jak z nim będzie.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 maja 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli myśle że to jego wina. Zostaje czekać do kolejnego cyklu i pomiarów nowym termometrem. Chociaz lepiej by bylo gdybyś nie musiała kupować już tego nowego :)

    a zmieniał tek dzien owulki bo masz tez zaznaczony śluz rozciągliwy, który uznaje jako płodny i wtedy zaczał sie wzrost temp. Nie znam sie jakoś dobrze na tych wykresach, tak biadole z obserwacji innych dziewczyn :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 16 maja 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Czyli myśle że to jego wina. Zostaje czekać do kolejnego cyklu i pomiarów nowym termometrem. Chociaz lepiej by bylo gdybyś nie musiała kupować już tego nowego :)

    a zmieniał tek dzien owulki bo masz tez zaznaczony śluz rozciągliwy, który uznaje jako płodny i wtedy zaczał sie wzrost temp. Nie znam sie jakoś dobrze na tych wykresach, tak biadole z obserwacji innych dziewczyn :)
    Kupiłam już sobie jakieś 2 tyg temu i czeka bo wydawały mi sie niskie te moje i chciałam sprawdzić na innym...

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się! :)

    Dalej łażę i jem. Zrobiłam M carbonarę na kolację i zeżarłam tyle, że muszę mu makaronu dogotować bo się biedak na bank nie naje a za chwilę wraca z pracy! :D

    Kurdę dziś odczuwam dziwnie dół brzucha. Nie tak typowo na @. Bardziej takie rozpychanie i dziwne pikanie co jakiś czas. Nawet nie to, że ból bo było to całkiem przyjemne! :D W dodatku mam tyle kremowego śluzu, że szok! Normalnie potop w portkach! :D

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 maja 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde molek natt będzie cos na rzeczy! Zobaczysz, nie kłóć sie, nie zaprzeczaj, i pamietaj o umowie co do wirusków dla mnie i termometra dla Rubi!

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ