X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Michelle Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 26 maja 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    dziewczyny powiedzcie mi bo jestem w tych sprawach jełopem...czy można mieć dwa dni pod rząd rozciągliwy śluz a nie mieć jeszcze owulacji??

    Ja to mam czasem nawet i 3 dni taki śluz bez owulacji.
    W ogóle w tym cyklu to jakoś strasznie morko mam :D

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 26 maja 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo u mnie słuchajcie wiesiołek chyba daje się we znaki, bo jeszcze nie miałam tyle dni pod rząd śluzu w ogóle..czasem gdzieś na majtkach coś kapnęło, ale ogólni było z tym u mnie krucho a teraz zaznaczam nawet na wykresie już któryś gdzieć bo mam co sprawdzać : )

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 26 maja 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) Również chciałabym dołączyć do forum :) Staramy się o dzidziusia od roku. W czerwcu tamtego roku zaszłam w ciąże pozamaciczną, no i od tamtej pory jakoś się nie udaje. Teraz czekam na HSG. No i żeby tego wszystkiego było mało to jeszcze mam PCO, ale nie tracę nadziei.

  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 26 maja 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj jolu89 w naszym gronie :) . Nigdy nie mozna tracic nadziei . I tak trzymaj. A my wesprzemy cie jak zwatpisz . Bo my sie tutaj mocno dopingujemy nawzajem, a to ma wielką moc sprawcza :*
    pozdrawiam

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 26 maja 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) Ja też mam nadzieję, że wszystkim Nam się w końcu uda. :)

    Rubi to tylko się cieszyć, że masz śluz. I może występować kilka dni. Ja niestety nigdy u siebie go nie zauważyłam. Tylko na usg jakoś lekarz go wypatrzył. No i podobno śluz jest potrzebny plemniczkom żeby mogły dłużej przetrwać i lepiej dotrzeć do celu :)

    Dziewczyny mam pytanie. Wasi mężczyźni biorą jakieś witaminki? Mój nie robił żadnego badania nasienia, ale doktorka kazała mu brać salfazin i kwas foliowy.

    No i jeszcze jedno pytanie. Może trochę głupie, ale mnie trapi od jakiegoś czasu. A mianowicie przeczytałam, gdzieś że podczas starań o dziecko nie powinno się używać lubrykantów. Wiecie coś może na ten temat?

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 26 maja 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolaaa89 wrote:
    Dziękuję :) Ja też mam nadzieję, że wszystkim Nam się w końcu uda. :)

    Rubi to tylko się cieszyć, że masz śluz. I może występować kilka dni. Ja niestety nigdy u siebie go nie zauważyłam. Tylko na usg jakoś lekarz go wypatrzył. No i podobno śluz jest potrzebny plemniczkom żeby mogły dłużej przetrwać i lepiej dotrzeć do celu :)

    Dziewczyny mam pytanie. Wasi mężczyźni biorą jakieś witaminki? Mój nie robił żadnego badania nasienia, ale doktorka kazała mu brać salfazin i kwas foliowy.

    No i jeszcze jedno pytanie. Może trochę głupie, ale mnie trapi od jakiegoś czasu. A mianowicie przeczytałam, gdzieś że podczas starań o dziecko nie powinno się używać lubrykantów. Wiecie coś może na ten temat?

    Witam Cię w naszym gronie :)
    Co do pytań - mój nic nie kazał mężowi nigdy brać. Stwierdził tylko, że na razie przebadamy mnie jak nic nie wyjdzie to się za męża zabierzemy.
    Jeśli chodzi o lubrykanty to poczytaj ulotki. Niektóre mają właściwości plemnikobójcze.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 26 maja 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek tak czytam Twój opis na dole i masz napisane, że miałaś zapalenie przydatków. Nie czytałam od początku forum więc nie wiem czy miałaś robione HSG? Bo właśnie po takim zapaleniu często występuje ciąża pozamaciczna albo są trudności w zajściu dlatego pytam. Mam nadzieję, że nie zadaję wścipskich pytań.

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 26 maja 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolaaa89 wrote:
    Marronek tak czytam Twój opis na dole i masz napisane, że miałaś zapalenie przydatków. Nie czytałam od początku forum więc nie wiem czy miałaś robione HSG? Bo właśnie po takim zapaleniu często występuje ciąża pozamaciczna albo są trudności w zajściu dlatego pytam. Mam nadzieję, że nie zadaję wścipskich pytań.

    Nie, nie miałam robionego. Na razie zwalczamy moje (i męża) bakterie. Potem za zapalenie i zrosty się bierzemy, potem za tarczycę i dopiero potem za starania o ciąże...
    I nie zadajesz wścibskich pytań :) Jakbym nie chciała się tym "dzielić" to bym w opisie nie pisała o tym :P

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza i usłyszałam Miłe słowa w Dniu Matki :-)
    Oby było wszystko dobrze, trzymajcie kciuki Dziewczeta :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekolada ale co powiedzial lekarz? Skoro dobre wieści to chwal sie nam szybciutko :)

    Co do mojego imienia to rodzice do końca nie chcieli powiedziec rodzinie jakie wybrali :P na drugie mam Sylwia ale zawsze mialam byc Dorota.

    A Ela to moja mama wiec spoko imie :)

    Ja długo marzyłam o małej Juleczce ale teraz sama nie wiem czy bym sie zdecydowała. Dla chlopczyka Oskar narazie króluje ale juz mi przechodzi powolutku... bedzie cieżki wybór jak przyjdzie moment wyboru...


    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam być uwaga uwaga! Blanka ! a Tatuś pojechał i dał Daria.. :)
    Tak samo z Bratem mym było miał być Kajeten a wyszedł Michał :D Mojemu tacie sie nie podobały typy mamy :P niby się zgadzał ale potem dawał po swojemu :)

    Nasze Typy to dla Córy Alicja
    a dla Synka Aleksander :)

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 26 maja 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Jest Pani w ciąży", ciąża znajduje się w macicy.
    Tylko zrobił mi się jeden torbiel. Możliwe, że po pęknieciu były 2 pęcherzyki.

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 maja 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde czekolada co tak owijasz w bawełne zamiast od razu krzyczec ze jest fasolka?!! Kochana gratuluje!! a tak niedawno smuciłaś się ze nie możesz zajść! :) Świetne wiadomości :) zdrowej i nudnej ciąży życze :) a torbiel szybko zniknie i bedzie wszystko dobrze, zobaczysz :) jaki "wiek" ciazy?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 26 maja 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekolada!! Gratulacje..rozumiem. że chciałaś zataic żeby nie zapeszyc..:)) ale bez obaw my nikomu nie wygadamy:P fajnie że Ci się udało..:)

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 26 maja 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada wrote:
    "Jest Pani w ciąży", ciąża znajduje się w macicy.
    Tylko zrobił mi się jeden torbiel. Możliwe, że po pęknieciu były 2 pęcherzyki.

    Moje gratulację :)
    Więc dziś jest też twoje święto :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • alicja120 Koleżanka
    Postów: 37 4

    Wysłany: 26 maja 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, troszke mnie nie bylo......dzien jest za krotki, ale caly czas sobie was czytam w pracy jak sobie jestem :-)

    Czekoladka Gratuluje ci kochana i zycze zdrowiuskiej ciazy :-)

    Chcialam zyczyc wszystkim mama wszystkiego najlepszego i duzo milosci od swoich pociech, a tym co jeszcze nie sa mamusiami zeby jak najszybciej obchodzily Dzien Matki :-)

    Moj syn ma na imie Arthur, ale jak bylam w Pl to mial po polsku Artur, tylku tutaj zmienilismy mu, bo wszedzie zapisywali Arthur i trzeba bylo tlumaczyc i takie tam.....od kiedy pamietam zawsze mowilam ze dam mojemu synowi tak wlasnie na imie, nawet jak bylam dzieckiem. To imie mi sie zawsze kojarzylo z takim przystojnym, wielkim i silnym mezczyzna. A jak jeszcze bedziemy mieli to szczescie i urodzi sie nam jeszcze jedno dziecko Coreczka bedzie miala na imie Eef, a jak jeszcze synek to bedzie Jurjan.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2014, 19:25

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 26 maja 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę się boję żeby wszystko było ok :-) na razie powiedział, że na takim etapie nic nie może stwierdzić, dał skierowanie na badania i za miesiąc czasu się widzimy :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 26 maja 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:54

    Marzec x 2 <3 <3
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 26 maja 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie kochane :-) czas dołaczyć :-D

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 maja 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie konczy @ wiec pora zaczac serduszkowac lada dzien :D jestem pełna nadziei na ten cykl, troszke sie boje ze po tamtym cyklu (z pozną owulką + ta skapa miesiaczka) bedzie bezowulacyjny no ale nie powinnam martwic sie na zapas :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ