X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 26 maja 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekoladka gratuluję i duuuużego brzuszka życzę ;)

    Moja koleżanka właśnie dziś urodziła i ma super prezent na Dzień Matki ;)

    Zobaczycie, że za rok wszystkie będziemy obchodzić ;) Jak nie zdążymy urodzić, to przynajmniej w brzuszkach ;)

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 26 maja 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:54

    Marzec x 2 <3 <3
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 maja 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to nawet sie nie obejrzysz a bedziesz zafaslkowana :)

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 26 maja 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty jesteś Asia! Haa pamiętam ;)

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 maja 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie przyznaje bez bicia ze jeszcze sie ich nie uczylam :-D
    Ale to nie dzis bo lece spac :-) szkoda ze mezul w pracy :-(
    Dobranoc :-*

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 27 maja 2014, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada wrote:
    "Jest Pani w ciąży", ciąża znajduje się w macicy.
    Tylko zrobił mi się jeden torbiel. Możliwe, że po pęknieciu były 2 pęcherzyki.
    gratuluję serdecznie życzę aby było wszystko dobrze i żeby ciąża przebiegała pomyślnie... ;)

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 27 maja 2014, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oto lista kobietek które się dopisały ze swoimi imionami co jakiś czas będę to odświeżać,Kwiatuszku (Dorota) założyłaś wątek mam nadzieje że nie jesteś zła tej mojej inicjatywie?

    Kwiatuszek 789 -Dorota
    Natt - Natalia
    Marronek - Magda
    Marysia7812- Maria
    Pleasure -Magda
    Adk_1989 - Kamila
    Jaskołka89 - Justyna
    Januszkowa -Asia
    Ana89 - ?
    Rubi -Elka
    Tinusia -Justyna
    Kniucha89- Kinga
    Michelle -Michalina
    Jolaaa 89 -?
    Czekolada - ?

    Ja jestem jak w nicku Daria jak by ktoś nie wiedział ;)
    to apropo że nie możecie zapamietać imion ;P

    u mnie dużo pracy nadgodziny robimy w mojej branży to zaczyna sie najgorszy czas przed samymi wakacjami i w wakacje masakra :( ale za to jaka będę bogata :P hahahahaha

    kwiatuszek789, Marronek, natt lubią tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 27 maja 2014, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się
    urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że
    chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie
    małe i bezbronne?
    - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla
    ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.
    - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic
    innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być
    szczęśliwym?
    - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się
    także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i
    będziesz szczęśliwy.
    - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do
    mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?
    - Twój anioł powie ci więcej pięknych i
    słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską
    będzie uczył Cię mówić.
    - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał
    porozmawiać z Tobą?
    - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię
    jak się modlić.
    - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie.
    Kto mnie ochroni?
    - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli
    miałby ryzykować własnym życiem.
    - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę
    Cię więcej widział.
    - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie
    i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej
    ciebie.
    W tym czasie w Niebie panował duży spokój,
    ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:
    - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć
    powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.
    - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do
    niego wołał: "MAMUSIU"

    UKRADZIONA Z PEWNEJ STRONY ALE PIĘKNE TO NA CO KAŻDA Z NAS CZEKA! I JUŻ NIEDLUGO SIĘ DOCZEKA.... <3 <3 :*

    kwiatuszek789, Januszkowa lubią tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 maja 2014, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria czytalam to juz kiedys ale moglabym czytac w nieskonczonosc bo piekne to jest <3

    Dariaa, Januszkowa lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 maja 2014, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    oto lista kobietek które się dopisały ze swoimi imionami co jakiś czas będę to odświeżać,Kwiatuszku (Dorota) założyłaś wątek mam nadzieje że nie jesteś zła tej mojej inicjatywie
    Nie, nie bardzo fajny pomysl :-) dla mnie nie ma roznicy kto zalozyl watek :-) ja tylko klotnie ewentualne bede ganila jako zalozycielka :-P ale ich u nas nie ma wiec malo mam roboty z pilnowaniem porzadku na forum :-D

    Dariaa, adk_1989, Marronek lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 27 maja 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj, wczoraj byłam pełna optymizmu ale po dzisiejszej tempce już nie wytrzymałam. Miało iść w górę a nie w dół :( Chyba nie mam co liczyć już na owlke w tym cyklu a tym bardziej na szczęśliwy finał... Wiec sorry ale dzisiaj mam dzień załamki:(

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 27 maja 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Aj, wczoraj byłam pełna optymizmu ale po dzisiejszej tempce już nie wytrzymałam. Miało iść w górę a nie w dół :( Chyba nie mam co liczyć już na owlke w tym cyklu a tym bardziej na szczęśliwy finał... Wiec sorry ale dzisiaj mam dzień załamki:(

    Nie masz za co przepraszać... Na twoim miejscu każda z nas miałaby załamkę...
    A u lekarza już byłaś?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i znowu zaczął się okres mojego słomianego wdowstwa...
    Tym razem mąż wyjechał tylko do piątku... Eh... odzwyczaiłam się przez zimę od tych jego wyjazdów :(

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja mam na imię Ania, także bardzo proszę o dopisanie mnie do listy :) :) :) Też załapałam doła :( Dzisiaj ma mnie nawiedzić @ i coś czuję, że tak będzie. Tempka mi trochę spadła , brzuch pobolewa, straciłam nadzieję, że w tym cyklu się udało. Jeszcze wczoraj wierzyłam, że tak jest, a dzisiaj już nie :( Wiem, że w zasadzie jestem na początku starań o Maluszka i jeszcze wiele przede mną, ale i tak dobija mnie to, że trzeba czekać, zastanawiać się, martwić czy w ogóle się uda, generalnie przechodzić przez to wszystko........

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:) Przyszłam Wam życzyc miłego dnia!

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Nie masz za co przepraszać... Na twoim miejscu każda z nas miałaby załamkę...
    A u lekarza już byłaś?

    Nie byłam u lekarza. Prawda jest taka że czekam na @ jak na zbawienie bo chcę między 3 a 5dc zrobić wszelkie możliwe badania i dopiero wtedy udać się do lekarza. Normalnie bym się tym cyklem nie przejęła ale ostatnie dwa miałam już ładne i jak na mnie krótkie - 35 dni a teraz znowu dupa. I chyba to mnie dobija, że znowu się skiepściło. Bo jak by cykl wyglądał normalnie i by się nie udało to spoko będzie kolejny ale jak się znowu knoci chociaż było już dobrze to mnie wtedy smutek bierze największy.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda czyli dzisiaj jesteś lewą stroną swojego awataru...: (

    Adk- przepraszam, ale jeszcze nie pamiętam wszystkich imion, a nie mogę teraz przewinąć strony, niestety tak to już jest, że obiecujemy sobie że damy na luz ale przychodzą dni kiedy ni cholery się nie da uśmiechać...myślę, że i bez starań zawsze tak było, że przychodzi jakiś do dupy dzień a co dopiero, jak się marzy o dzidziolku : ( Ja bym na Twoim miejscu kupiła sobie jakieś ulubione ciastko zrobiła dużą kawę i poszukała czegoś w necie co możesz sobie kupić i jak przyjdzie Pan listonosz, to się trochę rozchmurzysz...

    aaa, no właśnie, bo ja słuchajcie jestem taka podekscytowana wizytą listonosza, że chyba zaraz będę na niego z okna wyglądać jak bym na wsi mieszkała : P a to wszystko dlatego, że zamówiłam mojemu D długopisy z wygrawerowaną stroną internetową naszej firmy, i już się nie mogę doczekać aż mu je dam i zrobię mu niespodziankę...więc GDZIE TEN LISTONOSZ!!

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana89 wrote:
    Dziewczyny, ja mam na imię Ania, także bardzo proszę o dopisanie mnie do listy :) :) :) Też załapałam doła :( Dzisiaj ma mnie nawiedzić @ i coś czuję, że tak będzie. Tempka mi trochę spadła , brzuch pobolewa, straciłam nadzieję, że w tym cyklu się udało. Jeszcze wczoraj wierzyłam, że tak jest, a dzisiaj już nie :( Wiem, że w zasadzie jestem na początku starań o Maluszka i jeszcze wiele przede mną, ale i tak dobija mnie to, że trzeba czekać, zastanawiać się, martwić czy w ogóle się uda, generalnie przechodzić przez to wszystko........

    Witaj Aniu :) Jeśli to faktycznie Twój początek starań i nie widać jakiś problemów mających być przeszkodą w zajściu w ciąże to polecam podchodzić do forum z rezerwą bo się nakręcisz a to nie jest dobre, uwierz mi. A już na pewno broń boże nie wkręcaj się w tematy typu: majowe testowanie, czerwcowe testowanie, lipcowe brzuszki. To strasznie ryje beret tak patrzeć że tu ciąża tam ciąża a u ciebie nie ciąża i tylko siedzisz i gdaczesz "o boli mnie lewy sutek w prawym górnym rogu czy to ciąża, tak to na pewno ciąża a może 3dpo zrobie test, może wyjdzie tak teraz na pewno wyjdzie" a jak nie wyjdzie to Cię będą nakręcać dziewczyny ba bete i skończysz w wariatkowie. Ja się dałam wkręcić w tym cyklu właśnie w ten sposób i podejrzewam, że też dlatego mój cykl wygląda jak wygląda. Jednak psycha ma duże przełożenie na ciało. No to się rozpisałam, wybacz nie chciałam się wymądrzać chciałam tylko dać Ci dobrą radę, której niestety nikt mi wcześniej nie udzielił i musiałam wiele nocy wyć w poduszkę żeby dojść do takich wniosków.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    Magda czyli dzisiaj jesteś lewą stroną swojego awataru...: (

    Adk- przepraszam, ale jeszcze nie pamiętam wszystkich imion, a nie mogę teraz przewinąć strony, niestety tak to już jest, że obiecujemy sobie że damy na luz ale przychodzą dni kiedy ni cholery się nie da uśmiechać...myślę, że i bez starań zawsze tak było, że przychodzi jakiś do dupy dzień a co dopiero, jak się marzy o dzidziolku : ( Ja bym na Twoim miejscu kupiła sobie jakieś ulubione ciastko zrobiła dużą kawę i poszukała czegoś w necie co możesz sobie kupić i jak przyjdzie Pan listonosz, to się trochę rozchmurzysz...

    aaa, no właśnie, bo ja słuchajcie jestem taka podekscytowana wizytą listonosza, że chyba zaraz będę na niego z okna wyglądać jak bym na wsi mieszkała : P a to wszystko dlatego, że zamówiłam mojemu D długopisy z wygrawerowaną stroną internetową naszej firmy, i już się nie mogę doczekać aż mu je dam i zrobię mu niespodziankę...więc GDZIE TEN LISTONOSZ!!

    Ja za to czekam na wizytę kuriera, który ma mi przynieść moje dwa nowe stroje kąpielowa. I teraz nie wiem czy się bardziej cieszę że przyjdą czy bardziej się boję, że moje grube dupsko jednak w nie nie wejdzie :P

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila (już sobie sprawdziłam:) już o tym pisałam jakieś kilka stron temu...o tych forach..i popieram w 100% to co napisałaś...polecam się nie angażować w te fora jeśli ktoś nie ma skomplikowanych problemów zdrowotnych przy zajściu w ciąże...bo nie powiem, że jeśli ktoś boryka się z różnymi przeszkodami (potwierdzonymi przez lekarza) to warto tam zajrzeć, bo jest wiele doświadczonych dziewczyn po przejściach...w innym wypadku bez sensu generuje się niepotrzebny stres i ciśnienie : /

    adk_1989, Marronek lubią tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ