X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    januszkowa a kiedy@??? powinna byc juz.?? nie pamietam przepraszam. no sloiczek z libido wyslalam wiec dziewczyny korzyajcie. ja to przy owul. bylam nakrecona ale mysle ze to przez to tez bo trzeba zmajstrowac malenstwo.:) teraz juz nie mam ochoty. czekam na@ i na kolejna owulacje. bo nie wydaje mi sie by sie od razu udalo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kw. foliowy folik biore troche kosztuje. bo byly tansze i wiecej tabl. w opakowaniu ale tak sie na folik nastawilam bo inne starajace tak tego folika kupowaly. jak mi sie skoncY to jakis tanszy b. brala.

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, wrocilam z pracy
    co do libido to w okres i po mnie ciśnienie nosi ;D
    poźniej gorzej i nie wiem co sie stało bo kiedys to moglam codziennie a nawet pare razy dziennie chyba te starania mnie dobijają zwyczajnie z jednej strony nie chce robić tego tylko dla dziecka ale z drugiej nie chce bo przecież i tak nie wychodzi i tak i tak nie dobrze.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez foliku używałam. A później zastąpilam go Prenathalem jak miałam mega skurcze nóg w ciąży. Polecam w razie tych dolegliwości bo w moim przypadku jak ręką odjął!

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daria no wlasnie i tak zle i tak niedobrze. dIewczyny nie wiem czy po prostu wczesniej nie zwracalam uwagi czy to po ziolach o.sroki ale jesem 4 dni po owu a mam tyle sluzu kremowego. myslalam ze @ dostalam bo tak mi sie mokro w majtach zrobilo. musialam sie przebrac i bez wkladki sie nie obejdzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uczucie jakbym popuszczala masakra

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie taki kupiłam :
    http://www.doz.pl/apteka/p48677-Pregnamed_kwas_foliowy_tabletki_60_szt

    Marronek kupiam w pierwszej lepszej aptece i nawet nie wiem jak sie nazywa apeka. Ostatnio folic mialam i za 90 sztuk zaplacilam cos kolo 17 zl a tu za 60 + wit C 6zł z haczykiem. Działanie takie same a cena duzo korzystniejsza :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    daria no wlasnie i tak zle i tak niedobrze. dIewczyny nie wiem czy po prostu wczesniej nie zwracalam uwagi czy to po ziolach o.sroki ale jesem 4 dni po owu a mam tyle sluzu kremowego. myslalam ze @ dostalam bo tak mi sie mokro w majtach zrobilo. musialam sie przebrac i bez wkladki sie nie obejdzie
    ja ostatnio też ostatnie dwa cykle zauwazyłam śluz duuuzzzzo śluzu białego gestego... do samej miesiaczki się utrzymywała wczesnej miala susze... nie wiem od czego zależne jest

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również mam folik - chyba najpopularniejszy. Wcześniej używałam suplementu witamin plus mama, ale... zawierał on też wapno po którym uczulenia dostawałam.

    Lenka, a te zioła są na śluz czy na co?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a propo kwasu, powiedzcie mi, bo ja biorę od listopada odkąd zaszłam w ciąże...czy myślicie, że jak się go za długo bierze to organizm już tak dobrze nie przyswaja?? czy kombinuje za bardzo..bo wszędzie piszą że na 3 m-ce przed ciążą można już brać..a ja po poronieniu postanowiłam go nie odstawiać no i zaraz się z tego zrobi pół roku...

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwas foliowy można ponoć brać już pół roku przed zajściem w ciąże i bez przerwy do końca pierwszego trymestru.

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie pani w szpitalu powiedziała, żebym nie przerywała, bo można brać nawet rok...ale to była mama dzidziusia z którą leżałam a nie lekarz...chociaż szczerze, to wydaje mi się, że mamy i przyszłe mamy czasem wiedzą lepiej niż niektórzy lekarze...

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ziola na plodnosc. na owulacje. tez maja wplyw na sluz. ziola ojca sroki nr3
    http://allegro.pl/listing/listing.php?category=0&category_radio=1&distance=1&listing_sel=2&listing_interval=7&search_type=1&selected_country=1&sg=0&state=0&buyNew=0&buyUsed=0&order=t&string=zio%C5%82a+sroki

  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2014, 15:38

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniucha witam Cie serdecznie :)

    Januszkowa jak to mówią - póki nie ma okresu jest NADZIEJA :) głowa do góry, trzymamy kiukasy za Ciebie :):)

    Jesli chodzi o kwas foliowy to ja biore taki: http://www.firmy.net/Y3D63,drmax-kwas-foliowy-800g-90-tabletek,Z2CR.html Nie wiem czym sie różni od tego popularnego FOLIKU.. wczesniej brałam inny, jeszcze wcześniej tez inny :) jaki sie trafi taki biore. Farmaceutka powiedziała, że skoro staram sie o dziecko to taki bedzie ok :)

    O dziecko świadomie staramy sie od grudnia. Tabletki przestałam brac w czerwcu i właśnie od tego czerwca zaczęłam zażywać kwas, tak na wszelki wypadek :)Nie wiedziałam tez o tym, ze nie mozna go długo brać. Gdzies wyczytalam (chyba na ulotce <??>), że kwas przyjmowac powinna każda kobieta w wieku rozrodczym. o jak to w koncu jest?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2014, 21:59

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa nie trać nadziei ! Ja miałam tak podczas starania się o córcie. Zrobiłam też test ale go wyrzuciłam. I co? Tydzień później zrobiłam znów tescik i okazało się ze jest fasolka, a na drugi dzień potwierdził lekarz :) jeśli jednak @ przyjdzie to pamiętaj, ze ciągle możecie się starać.! Tylko przytulać się i przytulać <3 jak nie dostaniesz @ to zrób sobie betę hcg i będziesz wiedziała co i jak .
    wiola25 co do kwasu foliowego to nie słyszałam żeby miał on jakieś szkodliwe właściwości a przez to byłyby jakieś ograniczenia w zażywaniu go.

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tez nie słyszałam, a powyżej był takie pogłoski :p

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa wkoncu sie musi udac juz pisalam. ale poki co jest nadzieja:) moze bete zrob :)

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam środowo ;)standardowo szykuje sie do pracy popijac kawkę. Przeglądałam wczoraj wykresy innych kobiet i powiem szczerze że nie umiem nic z nich odczytać :P Dziś tempka poszła o dwie skale w górą ale śluzu płodnego brak czyli do Owu jeszcze pare dni tak??

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa a które to podejście?? Jestem tu od niedawna i nie czaje co kto i kiedy :p

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ