X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    można zaznaczać w dalszym ciągu ale wszystko jest na szaro...nie ma już tych "ich" podsumowań, ale one i tak mi nic nie dawały...interesuje mnie tylko żebyście i Wy widziały mój aktualny wykres a chyba widać go tylko do 19.04 że dostałam @ i koniec tak??

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    można zaznaczać w dalszym ciągu ale wszystko jest na szaro...nie ma już tych "ich" podsumowań, ale one i tak mi nic nie dawały...interesuje mnie tylko żebyście i Wy widziały mój aktualny wykres a chyba widać go tylko do 19.04 że dostałam @ i koniec tak??
    dokładnie :/

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kasy szkoda na ten abonament. Jak chce w kolorze widziec swoj wykres to klikam na niego w miejscu gdzie pokazuje sie on na forum pod moim postem. Nie moge wtedy nic w nim zmieniac i nie jest napisane ze jest moj tylko ze jednej z uzytkowniczek :-)

    Lenka a jesli implantacja byla w tym dniu kiedy byl ten ostatni spadek co myslalas ze to @? Test mialby prawo nie wyjsc jeszcze. Nie ma @ jesst nadzieja :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka 12.04 miaalas pierwszy najwiekszy wzrost tempki z uprzednio nizszymi temperaturami. To w tej okolicy mogla byc owulka a ostatni spadek oznaczal ze fasolka sie wtula. Tak po mojemu :-) a teraz rosnie a wraz z nia progesteron i tempka :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 14:31

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też szkoda na to kasy i na pewno nie będę nic kupować...jedyne co to chciałam żebyście widziały to co będę zaznaczać, bo po @ zaczynam mierzyć tempkę a nie znam się na tych zależnościach...no trudno

    lenka,ciekawa jestem co to z tego wyjdzie...mam nadzieję, że jednak fasolinka..

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli nawet w 28 dc mialaby byc owulacja to i tak nie bylo <3

  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka kurde a czy Ty przestaniesz krakać?! :)

    A może żywotność była jakaś przedłużona plemniczków, może się udało. Dużo wskazuje na to, że coś się tam u Ciebie dzieje :)

    My wszystkie trzymamy kciuki a Ty kurde tylko nieee i nieee... :)

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i widzisz...masz zjebke lenka 2krzeslo.gif hehe....jak to się mówi w naszym przypadku...czas pokaże...

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahaaa...kwiatuszku dziękuję Ci za jajeczko wielkanocne, ale dopiero jak mi się skończył abonament to się zagłębiłam w wykresy...patzre...a tu duże kolorowe jajooo dla mnie 0winked.gif

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eee .... stawiam na jakas lipe zwiazana z hormonami

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    ahaaa...kwiatuszku dziękuję Ci za jajeczko wielkanocne, ale dopiero jak mi się skończył abonament to się zagłębiłam w wykresy...patzre...a tu duże kolorowe jajooo dla mnie 0winked.gif
    hihhi prosze bardzo :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Mała Mi 1 Autorytet
    Postów: 501 524

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka nie możesz od razu byc na nie..;/ a nóż sie udało..
    tulimy mocnoo:)

    Mała Mi
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka, spokojnie - testy się czasem mylą. Zawsze możesz iść na betę, albo do gina. Zresztą jeśli małpa nie przyjdzie a beta będzie mała to i tak będziesz musiała do niego iść.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wyniki większości czekałam jeden dzień + w przychodni była możliwość przesłania wyników na maila :)
    Te co ja miałam to dzień cyklu nie wpływał za bardzo (tarczyca, ana, bakteryjne). Tylko koszt dość spory... No ale ja się prywatnie badałam.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za odpowiedz, ja jezeli bede jakies robic to tez tylko prywatnie. Tak poprostu sie zastanawiam czy nie warto by bylo sprobowac w Pl skoro i tak bede kilka dni, tylko wlasnie sie balam ze raczej na wyniki sie nie doczekam bo bede musiala wracac do domku! Ale skoro mozna na e-mail to tez super
    A czy w Pl powinnam najpierw isc do lekarza po skierowanie??
    Czy moge tak jak tu odrazu do szpitala, mowie co chce jakie badania, daje karte ubezpieczeniowa i mnie badaj pobieraja i takie tam.

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, zależy gdzie...
    Ja tu w Katowicach mam śląskie laboratorium medyczne - idzie się do jednego z punku pobrań, mówisz co chcesz lub dajesz skierowanie, pobierają krew, płacisz i gotowe. Tylko aby było na maila to trzeba wypisać specjalny druczek, a wyniki prześlą w pliku .zip który aby rozpakować trzeba podać hasło - takie dodatkowe zabezpieczenie jakby ktoś źle twojego maila odczytał i trafiło by do innej osoby.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki ja bede robic w zachodniopomorskim zobaczymy, jeszcze w tym tygodniu moj maz bedzie badania robil, jesli wszystko z nim jest dobrze, to wtedy bede jeszcze raz probowac w PL zrobic sobie badania hormonow i takie tam. Jesli dalej bedzie wszystko niby dobrze, to chyba zrobie in vitro, bo juz mnie szlag trafia!! ile mozna czekac ????

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem, to czekanie i niepewność jest najgorsze.
    Ale nie ma też co wariować w drugą stronę i wydawać kupę kasy na niepotrzebne badania.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek kochana wiem ze nie ma co wariowac, ale po ponad 3 latach staran w NL wyniki wszystko gra, wiec w czym rzecz? tak jak pisalam jeszcze moj M badanko i zobaczymy, na poczatku czerwca jestem w PL jesli jego zelnierzyki sa ok. Robie wszystkie badania, jesli dalej bedzie ok u mnie, bedziemy sie zastanawiac nad in vitro!

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż skoro tak sytuacja wygląda to faktycznie nie ma co czekać :)
    Zbadaj jeszcze to co ty lub twój lekarz uważacie za słuszne, a jak wyniki dalej dobre to właśnie do kliniki leczenia niepłodności się zgłoś :)
    Tu na forum jest kilka dziewczyn które zostały mamami dzięki invitro :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ