X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz tutaj w Holandii to wyglada tak, ide sobie do mojego lekarza rodzinnego, mowie do niego tak: ze chce miec in vitro, on mi daje skierowanko do lekarza innego, tamten robi badanko, kaze powtorzyc wyniki, umawiam sie na in vitro (jest oczywiscie refundowane) robia mi/nam in vitro, udalo sie jest sie szczesliwym, nie udalo sie nastepna data na in vitro (tez refundowane) Nawet nie chca kierowac na insiminacje!

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to w Polce to troszeczkę inaczej niestety wygląda...

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie znowu negatywne myslenie wlaczylo na mysl o tym cyklu :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety wiem, zostalam uswiadomiona ze in vitro nie jest refundowane, zreszta czytam troszke i zapoznaje sie z tym forum, wiec (co jest dla mnie bardzo smutne/przykre) Nie stac cie jedyna sznasa na zostanie rodzicem to in vitro, pech nie bedziecie rodzicami, bo wasze srodki nie sa wystarczajace!!! Paranoja jakas, ale tak jest, jak krajem rzadzi kosciol!!! Nie mam nic do katolikow, (sama jestem praktykujaca katoliczka) tylko ze z tego co czytam i co zauwazylam to Polska robi swoja wlasna wiare z katolicyzmu, w NL tez sa katolicy moj syn byl tu chszczony, moj maz jest katolikiem, tylko tu jakos to wszystko jest calkowicie inne! I dodam ze in vitro jest refundowane w podstawowym ubezpieczeniu (czyli ty najnizszym)

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tylko tobie Kwiatuszku...
    Widzę że u Ciebie cykl bezowulacyjny... niestety każda z nas taki ma jeden, średnio raz do roku... Ale w końcu będzie lepiej... Musi być :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja12 wrote:
    No niestety wiem, zostalam uswiadomiona ze in vitro nie jest refundowane, zreszta czytam troszke i zapoznaje sie z tym forum, wiec (co jest dla mnie bardzo smutne/przykre) Nie stac cie jedyna sznasa na zostanie rodzicem to in vitro, pech nie bedziecie rodzicami, bo wasze srodki nie sa wystarczajace!!! Paranoja jakas, ale tak jest, jak krajem rzadzi kosciol!!! Nie mam nic do katolikow, (sama jestem praktykujaca katoliczka) tylko ze z tego co czytam i co zauwazylam to Polska robi swoja wlasna wiare z katolicyzmu, w NL tez sa katolicy moj syn byl tu chszczony, moj maz jest katolikiem, tylko tu jakos to wszystko jest calkowicie inne! I dodam ze in vitro jest refundowane w podstawowym ubezpieczeniu (czyli ty najnizszym)

    Polska to dziwny kraj - nie oszukujmy się. Na adopcję też nie masz szans, bo np. za mało zarabiasz. Ale... jak zostaniesz rodzicem zastępczym to państwo Ci miesięcznie (niezależnie od zarobków) będzie około tysiaka dawało albo i więcej, w zależności od ilości dzieci i tego czy są zdrowe czy upośledzone...
    A katolicyzm to osobna bajka... Ja już dawno się wiary i kościoła ze swojego życia się pozbyłam i... czuje się z tym świetnie :)
    Swojego dziecka (o ile kiedyś go doczekam) nie mam zamiaru nawet chrzcić. Bo wiara katolicka to jakaś paranoja momentami jest...

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek tylko dlaczego musialo teraz tak wypasc ze bezowulacyjny w 1sc? no zesz ..... !!

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Marronek tylko dlaczego musialo teraz tak wypasc ze bezowulacyjny w 1sc? no zesz ..... !!

    Złośliwość rzeczy martwych...

    Z innej beczki - Mój mąż co obok siedzi kazał was pozdrowić :P

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swoje chce ochrzcić i kierowac na katolicyzm dopuki nie bedzie na tyle duże aby samemu zdecydowac czy chce chodzic do kosciola. Ja jak bylam mala to co tydzien w kosciele w pierwszej lawce bylam, rano roraty, wzorowa z religii. Troszke podrosłam i szybko to sie zmienilo. Teraz gdyby nie mąż to szybko bym do kosciola nie poszla. Czasami z nim pojde. Ale do spowiedzi do ksieży naszych nie pojde. Chyba ze papierek bedzie potrzebny do chrztu wlasnie..

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha Marronek ja jestem dalej katoliczka, ale moj M sie smieje ze poganka, wiesz moze to smieszne, ale moje takie male hobby to tarot voodoo i takie tam, nie wolno mi o tym glosno mowic, przez moj zawod, a czy wogole wierze w to?? sama nie wiem!! Jak mi sie cos nie spodoba to nie wierze, jak jest mi na reke to tak :-)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziekujemy i również pozdrawiamy :D niech nie siedzi tak blisko kompa bo armii to szkodzi :D

    Marronek lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja12 wrote:
    Jak mi sie cos nie spodoba to nie wierze, jak jest mi na reke to tak :-)

    Ja am to samo. Przeczytam horoskop i jak mi pasuje to wierze a jak nie to mowie ze jak mozna w to wierzyc :P

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No doklanie, a tak swoja drogo to Tarot mi mowi ze bede miala jeszcze core, a wlasnie by cora sie przydala :-)
    I pozdrowienia dla meza :-)

    kwiatuszek789, Marronek lubią tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem że nie. Wiara katolicka się kupy nie trzyma, że się tak wyrażę. Biblia (tak jak inne święte księgi) czerpie z wcześniejszych "świętych" ksiąg, a wszystko i tak znajdziemy w eposie o gilgameszu... No i biblia była już tyle razy modyfikowana i zmieniana...
    Jeden z moich ulubionych usuniętych rozdziałów z biblii jest ten o Lilith - pierwszej żonie Adama, która go porzuciła. No ale przecież kościół katolicki nie uznaje rozwodów i ponownych małżeństw więc... nie wspominamy o tym ani słowem...

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja12 wrote:
    No doklanie, a tak swoja drogo to Tarot mi mowi ze bede miala jeszcze core, a wlasnie by cora sie przydala :-)
    I pozdrowienia dla meza :-)

    Reakcja Męża -> uśmiech i chasełko - "Podziękował" :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 20:50

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha moja siostra wielbi Lilith, bo ta cos z wampirami miala :-)
    Ja ogolnie to sobie wybieram to co mi sie podoba, nigdy nie pozwalam sobie niczego narzucac, a juz napewno wiary! Bo najbardzie wierze w siebie, jak sama sobie nie dam to i Bog mi nie pomoze!!!
    Podobno kamien ksiezycowy pomaga zajsc w ciaze, kupilam mam juz miesiac zobaczymy :-)
    Dziewczyny kochane zycze wam wszystkim milego wieczoru, owocnej nocy i duzo milosci!!!

    Marronek lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak moja tesciowa - biega do kosciola ale klnie, tylki ludziom obrabia, plotkuje. A to nie grzech? Ja mowie - chodzi do ksociola pokazac sie i popatrzec co sie u udzi dzieje, moze nowa plote podłapie

    natt, Wiola25 lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze ciekawostka w pierwsza ciaze zaszlam po jednym strzale, a teraz jak chce to po 3 latach nici!!!

    Marronek lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojemu tłumacze, ze skoro jest Bóg i jest taki miłosierny to czemu zawsze mamy pod górke? Pal sześc ze zawsze jakos ciezkawo w zyciu bylo. Tylko dlaczego teraz nie mamy tego miłosierdzia w postaci zdrowia i mozliwosci posiadania dzieci? Przeciez taki sprawiedliwy jest...

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu dodam gdzie jest ten Bog kiedy gwalca i zabijaja dzieci????
    Co wakacje na Dominikanie ma??
    Czy kolacje je??

    Marronek lubi tę wiadomość

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ