X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Boooooże! :D tak miało być 'cipka' ale jeśli Was zgorszyłam to wybaczcie, zamienię na pochwę czy tam waginę chociaż ja wolę 'cipka' . :D Może dlatego, że mąż często mówi do mnie Natalusia cipusia jak mi dokucza więc się przyzwyczaiłam. :D

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie gorszy tylko bawi :P

    natt, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha nie mam nic przeciwko! :) :) wydawało mi sie, że na forum nie można używać takich słów i przekleństw, bo można dostać jakieś ostrzeżenie czy cuś... :D ALE JAK WIDAĆ NIE :D suuuuper :D no to moje kochane Cipusie kiedy się zapładniamy ?:D

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee no jeszcze bana nie dostałam więc chyba nie ma źle. :D Jak się nie pojawię z 48 godzin to znaczy ,że mnie wywalili. :D


    No chyba zaraz zakręcę cipką przed mężem to może co pofiglujemy w taki piękny dzień... :)



  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez nie przeszkadza :-) moj mezul mowi ze zboczuch ze mnie wiec luuzik :-D cipuleńki :-) jak mija dzionek?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie wszamałam tościka, na deser kwas foliowy i wiesiołek..
    a co do brzydkich słów to kilka tu już rzuciłam i jeszcze mnie nikt nie ostrzegał więc chyba można : P

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, wy tu sobie pisac mozecie, a ja dopiero z pracy wrocilam :-) Ej mam takie troszke glupie i intymne pytanie,a mianowicie: Czy zbyt czesty sex tez moze byc przyczyna nieplodnosci???
    Ja mialam chyba dzis w nocy ovulacje, albo wczoraj pewnosci nie mam, bo ja tylko tymi testami robie, an temp. nie ma co liczyc u mnie, niestety!!!

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zanudzam w pracy walidacją danych... Wyszły nowe wytyczne i teraz przeglądaj i zmieniaj wszystkie pliki... Całe szczęście, że istnieje coś takiego jak języki skryptowe i batch proces :D
    Jednak siedzenie i patrzenie się na pasek postępu jest... nudne :P

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki tak gonicie z tym postem że nie nadążam czytać:) Ja od rana walczyłam z moim autem, a dokładnie ze sprzątaniem jego:) troche żem go zapuściła hehe ale teraz już lśni i zamierzam się wybrać nim na kawusie do kuzynki. Ma dwóch małych brojnisi więc trochę ich pobawię, tak uwielbiam małe pociechy:) szkoda tylko że u mnie cały czas brak:( Miłego słonecznego dzionka wszystkim życzę:)

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    A ja się zanudzam w pracy walidacją danych... Wyszły nowe wytyczne i teraz przeglądaj i zmieniaj wszystkie pliki... Całe szczęście, że istnieje coś takiego jak języki skryptowe i batch proces :D
    Jednak siedzenie i patrzenie się na pasek postępu jest... nudne :P
    Marronek nic nie rozumiem, ale i tak współczuję :P

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Marronek nic nie rozumiem, ale i tak współczuję :P

    Znaczy poświęciłam jakąś godzinkę na napisanie programu który teraz za mnie otwiera każdy plik po kolei, zmienia w nim parametry, zmienia jego nazwę i zapisuje. Gdybym miała to robić ręcznie chyba bym oszalała (plików jest coś kole 3 tyś). I teraz na ekranie obok mi się wyświetla pasek postępu mówiący ile plików już komp przetworzył :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Znaczy poświęciłam jakąś godzinkę na napisanie programu który teraz za mnie otwiera każdy plik po kolei, zmienia w nim parametry, zmienia jego nazwę i zapisuje. Gdybym miała to robić ręcznie chyba bym oszalała (plików jest coś kole 3 tyś). I teraz na ekranie obok mi się wyświetla pasek postępu mówiący ile plików już komp przetworzył :)
    już lepiej, czyli godzine poświeciłaś a teraz masz wolne :D cwanie :D

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak apropo u mnie chyba @ :( mam lekkie brązowe plamienie a ja obstawiałam jutro @ a OVU mi przesunoł na 29.04 wiec chyba lepiej znam moj organizm :P

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    tak apropo u mnie chyba @ :( mam lekkie brązowe plamienie a ja obstawiałam jutro @ a OVU mi przesunoł na 29.04 wiec chyba lepiej znam moj organizm :P

    Ovu to tylko program co bazuje na statystyce i nie ma co w niego ślepo wierzyć :)
    A tej @ jesteś pewna? Tak ładnie temperatura odbiła...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2014, 14:10

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Ovu to tylko program co bazuje na statystyce i nie ma co w niego ślepo wierzyć :)
    A tej @ jesteś pewna? Tak ładnie temperatura odbiła...
    pewna nie jestem niczego zawsze dopuki sie nie rozkręci całkiem mam nadzieje ze to lekki plamienie nieraz się zdarza na początku ciązy, sluz wodnisty ale zabarwiony na brązowo lekko , swiezej krwi nie ma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2014, 14:14

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki aby nie było :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa moze rzeczywiscie masz plamienie inplantacyjne i mam nadzieje dla ciebie ze tak jest. W pierwszej ciazy tez mialam jakby pierwsz miesiaczke, ale taka bezbolesna, dlatego dowiedzialam sie dopiero w drugim miesiacu, a dokladniej w 9 tygodniu o ciazy, z jestem w ciazy!

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja12 wrote:
    Dariaa moze rzeczywiscie masz plamienie inplantacyjne i mam nadzieje dla ciebie ze tak jest. W pierwszej ciazy tez mialam jakby pierwsz miesiaczke, ale taka bezbolesna, dlatego dowiedzialam sie dopiero w drugim miesiacu, a dokladniej w 9 tygodniu o ciazy, z jestem w ciazy!
    nie wiem , wolę sie nie nastawiac za długo to trwa i pewnie wyjdzie jak zawsze... dziwny ten skok myślalam ze przed @ spada tempka a u mnie wyjątkowo wysoka ale, jestem przeziebiona wiec 3ba brac poprawkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2014, 14:22

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz od kilku miesiecy sie ciagle nastawiam na to ze napewno nie teraz, bo te rozczarowania sa nie do zniesienia!!! Ale zawsze jest ta iskierka nadzieji :-)
    Bo dzieki temu funkcjonujemy, chcemy dalej probowac, walczyc!

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja12 wrote:
    Ja juz od kilku miesiecy sie ciagle nastawiam na to ze napewno nie teraz, bo te rozczarowania sa nie do zniesienia!!! Ale zawsze jest ta iskierka nadzieji :-)
    Bo dzieki temu funkcjonujemy, chcemy dalej probowac, walczyc!
    u mnie to trwa ponad 2,5 roku i zawsze sobie mówię, tyle czasu nic to czemu tym razem miało się udać, niestety smutna prawda...

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ