X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 5 listopada 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba każda tak ma, jeśli nie chce się doczekać @.
    Paprota przywołuje Cię do porządku, sobota za dwa dni- cierpliwości proszę :) :P

    paprota, paprota lubią tę wiadomość

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaciskam nogi co by nic nie zaczęło cieknąć ale mam wrażenie, ze moje bóle podbrzusza się nasilają także chyba i ta metoda nie przynosi rezultatów ;) Może powinnam spać z tyłkiem w górze...?
    Poczekamy, zobaczymy. Mam tylko nadzieję, że jak przyjdzie czerwona koleżanka to nie zwali mnie z nóg jak zwykła ostatnio.

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 5 listopada 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, może to nie tak jak myślisz. Może już w niedziele oznajmisz nam dobrą nowinę i wszystkie tu umrzemy z radości?

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, bardzo bym chciała ale już tyle razy się rozczarowałam (zresztą jak każda z nas), że myśl, że mogło się udać jest dla mnie bardzo abstrakcyjna i odległa.
    Samara w którym dniu cyklu Ty obecnie jesteś?

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 20 dc.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia89 wrote:
    Samara, zmartwilas mnie z tym HSG, ze bolesne. Ja sie wybieram w nastepnym cyklu i wlasnie boje sie strasznie bolu :(
    Daria moze sie ta @ nie rozkreci i to dobry zwiastun?
    Marcia mnie tez bolało i to bardzo ale juuz tłumaczę przepychali mi odrazu tym ciśnieniem jajowód i było na zwywca bez znieczulenia zapomnieli mi dac kroplówki. wiem ze kobieta po mnie wyszła nie wzruszona bio miała wszystko ok.Pozatym mówię uczucie jestem słabizna na ból odrazu mnie trzesie... wiec bierzcie poprawkę :p

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie się @ rozkreciła ;/ zaczynam 52 cs boże jak to brzmi...
    czekam jeszcze tydzien na termin laproskopii i chyba po niej podejde do 3 iui chyba potrzebuje teraz spokoju skupię się ze niedługo świeta nasze pierwsze w swoim własnym M więc to już coś :)

    monirek lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa a laparo masz mieć tak kontrolnie?
    Samara to sraczka drugiej fazy cyklu pewnie właśnie Ci się zaczyna... ;) nienawidzę drugiej fazy cyklu, a fuj!

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 5 listopada 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprota wrote:
    Dariaa a laparo masz mieć tak kontrolnie?
    Samara to sraczka drugiej fazy cyklu pewnie właśnie Ci się zaczyna... ;) nienawidzę drugiej fazy cyklu, a fuj!
    tak diagnostycznie bo dlugo to trwa i lepiej sprawdzić czy we wnetrzu jest oke.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Marcia89 Autorytet
    Postów: 263 456

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprota- czuje, ze u Ciebie bedzie zielono! w sobote rano prosze mi tu pisać, ze masz 2 krechy!!
    Dariaa- strasznie mi przykro :( bedziesz podchodzic do 3 inseminacji?
    Ja sie jutro moze dowiem czy mialam owulacje, czy nie... Ostatnio trafialam do ginekologow mniej wiecej w tym samym dniu cyklu, zawsze przed owu i nawet nie wiem czy ją mam... no i te wyniki męza... Juz mam chyba jakis tik nerwowy, bo czuję, że ciagle marszcze czoło :D hahah

    paprota lubi tę wiadomość

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia bede chyba do trzech razy sztuka prawko za 3 zdałam :D ostatnio :)
    ale nie wiem czy nie po laparoskopii.

    Marcia89 lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia dzięki, wasza wiara w powodzenie mojej misji sprawia mi dużą radość. Zamelduję się w sobotę jak tylko wstanę, czyli pewnie w okolicach południa chyba, że @ wybudzi mnie wcześniej :)

    Daria dobrze, że lekarze zdecydowali się na laparoskopię, nie jest to bardzo inwazyjny zabieg a ładnie wszystko obrazuje. Dołączysz do grona trzech kropek na brzuchu i przybijemy sobie piąteczkę :)

    P.S Ja zdawałam prawko 6 razy :D zdolniacha.

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 6 listopada 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprota wrote:
    Marcia dzięki, wasza wiara w powodzenie mojej misji sprawia mi dużą radość. Zamelduję się w sobotę jak tylko wstanę, czyli pewnie w okolicach południa chyba, że @ wybudzi mnie wcześniej :)

    Daria dobrze, że lekarze zdecydowali się na laparoskopię, nie jest to bardzo inwazyjny zabieg a ładnie wszystko obrazuje. Dołączysz do grona trzech kropek na brzuchu i przybijemy sobie piąteczkę :)

    P.S Ja zdawałam prawko 6 razy :D zdolniacha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2015, 07:03

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 6 listopada 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    Paprota no juz jedna bliznę mam 2lata temu wyrostek
    a prawko prawie zdałam za drugim ale na ostatniej prostej nie zauwazyłam czerwonego światła... nie pytajcie jak to zrobiłam sama nie wiem...

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Marcia89 Autorytet
    Postów: 263 456

    Wysłany: 6 listopada 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja... Zdalam za pierwszym a z zajściem mecze się juz 15 miesięcy ;) dziś odbierany wyniki męża, trzymajcie kciuki, żeby się nie pogorszyły, bo ja juz mam same czarne myśli :(

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 6 listopada 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też prawko za pierwszym a cykli starań już tyle że ho ho...
    Marcia89 daj znać jak wyniki.
    Paprota ja też nie cierpię drugiej fazy... wrrrr....

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • monirek Autorytet
    Postów: 319 237

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa, również cieszę się na pierwsze święta w nowym M ;) Ściągam rodziców i teściów i świętujemy wszyscy wspólnie :) Będziemy mieli też pierwszą choinkę :)

    Paprota - mi się zdarzyło ostatnio czekać na @ 100 dni... także przyzwyczajona jestem właśnie do długich cykli. Ten zamknął się po 36 dniach, poprzednie też trwały ponad 30 dni - chyba bromegron działa i trochę mnie wyregulował.

    W sumie nie jestem zaskoczona, że w ostatnim cyklu się nie udało - akurat w II fazie miałam dużo stresów w pracy, a wykańczanie mieszkania też do spokojnych rzeczy nie należą :) szczególnie jak widzi się te złotówki uciekające z konta ;)

    A co do prawka zdałam za 2 podejściem. Więc nie mogę się już kierować regułą prawkową ;) Raczej skłaniam się do starego powiedzonka - do trzech razy sztuka :)

    04.12.2014 - 7 tc :(
    22.07.2015 - 6 tc :(:(
    07.01.2016 - Maleństwo ma juz 1,5 cm :)

    09.08.2016 23:55 - na świat przyszła moja kochana Córeczka<3
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :0 ja wychodzę z założenia, że "do udanego razu sztuka" :D w moim przypadku trzy nie zawsze oznaczało szczęśliwe zakończenie ;)
    a prawko również zdałam za drugim razem :)
    za pierwszym razem trafiłam na mojego R... i tak od ośmiu lat jest moją spełnioną miłościa

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis piatek mam,lepszy humor weekend wspólny,z mężem nigdzie się nie ruszamy kanapa filmy góra jedzenia i my ;D
    OOOOOooo

    Monirek do mnie przyjeżdża moja mama z Niemiec teście na szczęście nie ale jedziemy do nich w 1dzien,świąt. TEz nasza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2015, 11:41

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę świąt w swoim własnym M. My dopiero w przyszłym roku będziemy starać się o pozwolenie na budowę i całą resztę papierków, łącznie z kredytem :/ więc pewno wcześniej niż za 3 lata nie mogę liczyć na takie rarytasy ;)

    Masz rację Dariaa do trzech razy sztuka - musisz spróbować :)
    Paprota sobota już jutro- ściskaj nogi :P ;)

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
‹‹ 670 671 672 673 674 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ