X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 21 listopada 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli juz po... Teraz odpoczywaj :*

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Marcia89 Autorytet
    Postów: 263 456

    Wysłany: 21 listopada 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronku? jak tam? jak sie czujesz?

    Dziewczyny, czy ktoras z Was orientauje sie w temacie wymazow z szyjki? Jak czesto wychodzi w tych wymazach ureaplasma, mycoplasma? Boje sie, ze wyjdzie mi jakies g**** i wszystko sie przedluzy...

  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 22 listopada 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, staramy się z mężem z przerwami bo jest marynarzem, ale już jakiś 9 cykl starań, dziś ovu. Proszę trzymajcie kciuki!:*
    Ps: Biorę niepokalanek mnisi-rewelacja na PMS i Conceive Plus- żel poprawiający pracę plemników od 2 cykli. Mam nadzieję, że to już!

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 22 listopada 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia89 wrote:
    Marronku? jak tam? jak sie czujesz?

    Dziewczyny, czy ktoras z Was orientauje sie w temacie wymazow z szyjki? Jak czesto wychodzi w tych wymazach ureaplasma, mycoplasma? Boje sie, ze wyjdzie mi jakies g**** i wszystko sie przedluzy...
    nie wiem dokładnie ja przy nawracajacych indfekcjach głownie zaraz po miesiączce zrobił mi wymaz ginekolog dał próbke i kazał zawieść do szpitala na wymaz napisał na co...
    po 3 dniach był wynik jakie konkretnie bakterie są, dopłaciłam wiecej i jak by wyszło coś poważnego to mi jeszcze zrobili by antybiogram jakie leki najlepiej na to zareagują, ale nie było nic poważnego lekkie zapalenie ale lekarz juz wiedział co podac aby zadziałało od tego czasu mam spokoj jakiś 5 miesiąc.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Marcia89 Autorytet
    Postów: 263 456

    Wysłany: 22 listopada 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    nie wiem dokładnie ja przy nawracajacych indfekcjach głownie zaraz po miesiączce zrobił mi wymaz ginekolog dał próbke i kazał zawieść do szpitala na wymaz napisał na co...
    po 3 dniach był wynik jakie konkretnie bakterie są, dopłaciłam wiecej i jak by wyszło coś poważnego to mi jeszcze zrobili by antybiogram jakie leki najlepiej na to zareagują, ale nie było nic poważnego lekkie zapalenie ale lekarz juz wiedział co podac aby zadziałało od tego czasu mam spokoj jakiś 5 miesiąc.

    Dzieki :)
    ja w sumie nigdy nie mialam zadnych problemow, nigdy zadnych grzybic, nadzerek itp... Cytologia zawsze ksiazkowa, no ale roznie to bywa a ja juz chyba fiksuje, chce zeby wszystko juz poszlo gladko, tyle czasu juz to trwa... ech...

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 22 listopada 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia89 wrote:
    Marronku? jak tam? jak sie czujesz?

    Mam nadzieję, że dobrze. Lekarz po transferze powiedział, że wszystko wygląda ładnie. Endometrium też fajne grube. Teraz pozostaje czekać...
    A co do pytania o bakterie - trudno powiedzieć czy często czy nie. Ale jak ogólnie nie miałaś problemów z infekcjami to ja bym się aż tak nie przejmowała.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Marcia89 Autorytet
    Postów: 263 456

    Wysłany: 22 listopada 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronku, trzymam kciuki za szczesliwe zakonczenie, oby maluszek sie rozwijal!! Trzymaj sie, dbaj o siebie i odpoczywaj ile wlezie :)

    Ailla, witaj! Leczysz sie na cos? Robiliscie juz jakies badania?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2015, 16:45

  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 23 listopada 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Na badałam sie, bo mi znajome powiedziały, żebym nie panikowała, ale miałam podwyższoną prolaktynę i zalecenie brania niepokalanka. Mam drugi dzień podwyższoną temp. ale każde forum mówi co innego, że to normalne do okresu, a drugie, że 3 dni wyższej po owulacji to już ciąża...pomóżcie:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2015, 08:06

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 23 listopada 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwyższona temperatura w drugiej fazie cyklu to normalka - po owulacji wydziela się progesteron, który odpowiada m.in. za wzrost naszej temperatury.
    Ten 3 dzień to nie ciąża, a owulacja - po trzech dniach podwyższonej temperatury można przypuszczać, że do owulacji doszło.
    Podwyższona temperatura utrzymuje się do okresu (lub trochę dłużej) - czyli inaczej do momentu w którym poziom progesteronu we krwi nie spadnie. Jak jesteś w ciąży to progesteron jest dalej produkowany (w większej ilości) i temperatura dalej podwyższona się utrzymuje. Czyli jak termin okresu minie a temperatura podwyższona - można wykonać test/zrobić betę. Ale oczywiście i tak nie daje Ci to 100% pewności, że ciąża jest.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 23 listopada 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech, nie ma łatwo;/
    Dziękuje za szczegółową odpowiedź:)

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 23 listopada 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety... nie zawsze jest łatwo i przyjemnie. Trzeba się w trochę cierpliwości uzbroić.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Trochę mnie nie było, postanowiłam się w tym cyklu nie nakręcać, starania z kalendarzem tez odpuściliśmy, zaczęłam zauważać, że seks staje się rutynowy i trochę wymuszony dlatego też doszłam do wniosku, że się na to nie zgadzam i nic na siłę.

    Dzisiaj jest 16 dc a ja oczywiście zastanawiam się, czy może gdybyśmy się bzyknęli w ten dzień w który się nie bzyknęliśmy szanse byłby większe... i zaczynam żałować swojej decyzji. Paranoja. Wiem, że zaraz zacznie się comiesięczne rozwolnienie pod tytułem "szukam oznak wczesnej ciąży". Zwariować można.

    Jak u Was dziewczyny?

  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 23 listopada 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja średnio co godzinę jestem pewna, że to ciąża, ale postanowiłam czekać z testami na @, bo pamiętajcie, że stres tylko przeszkadza. Może randka z mężem, narzeczonym, partnerem w jakimś przyjemnym miejscu?:) ja sobie funduje fryzjera! Żeby ogień zbytnio nie przygasł!;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2015, 15:01

    1usavcqgvf430wyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie fryzjer raczej nie ma z tym nic wspólnego :) To siedzi w głowie nie na głowie ;) To, że stres przeszkadza to wiem, ale trudno się nie stresować przy staraniach, które trwają prawie 2 lata. Po prostu się nie da.
    Ailla a kiedy testujesz?

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ponownie wracam do biegania. Po tym jak pochorowałam się na zapalenie płuc odpuściłam. Dziś zakupiłam sobie nowiuśkie buty w kolorze oczojebnym ;) jutro idę zapisać się na siłownie i wykupić karnet. Muszę wrócić do rzeczy, które sprawiały mi radość. Muszę zacząć być egoistką. Do tej pory wszystko ustawiałam pod cykle. Od dziś się to zmienia.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawidłowo Samara, ja postanowiłam wrócić na uczelnię i zmieniam robotę. Nie można żyć pod dyktando ciąży której nie ma.

    Samara lubi tę wiadomość

  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuje za 7 dni:)

    1usavcqgvf430wyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki choć to jeszcze kaaaaawał czasu :)

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 24 listopada 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprota - a jaki kierunek studiów?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 24 listopada 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj już 25dc, więc szukanie objawów i ciąży nieuniknione. W piątek zatestuję,żeby wiedzieć,czy mogę znów śmiało odstawić luteinę. Pomijając fakt, że już kupiłam Clostilbegyt na kolejny cykl, więc chyba sama siebie spisuje na niepowodzenie.

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
‹‹ 676 677 678 679 680 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ