X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • marciaar Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście dzielne!!!

    Ja mialam od 5 miesiecy regularne 33 dniowe cykle, wiec wczoraj powinna byc @. Na chwilę obecną nie nadeszła, bolą mnie piersi jak zawsze przy PMS. Nie chce sie nakrecac, na razie nie zrobie testu, bo sie boje. Kilka razy jak sie łudziłam "a może jednak" i zrobiłam test to wieczorem @. Poczekam... tylko jak mam być cierpliwa i nie myśleć o tym. Nie potrafie!

  • monirek Autorytet
    Postów: 319 237

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marciaar trzymam kciuki, żeby jednak to to była ciąża! ;)

    04.12.2014 - 7 tc :(
    22.07.2015 - 6 tc :(:(
    07.01.2016 - Maleństwo ma juz 1,5 cm :)

    09.08.2016 23:55 - na świat przyszła moja kochana Córeczka<3
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monirek wrote:
    Albo przekazywać tym rodzinom równowartość 500 zł w artykułach dla dzieci - pampersy, mleko itp.

    Ależ dają też tego typu rzeczy. A przedsiębiorcza patologia zaraz po otrzymaniu darów tuż za rogiem na targu je odsprzedaje i jest na wódeczkę...


    Monirek - gratuluję.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monirek wrote:
    beta 211, progesteron 32. Także udało się! :):) Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!


    Monirek trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze i życzę spokojnych 9 miesięcy :))

    monirek lubi tę wiadomość

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monirek gratulacje! :)

    monirek lubi tę wiadomość

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiecie, że dając te 500 zł na dziecko zabiorą masę innych zasiłków i summa summarum te najbardziej potrzebujące, po prostu słabo radzące sobie rodziny z różnych względów, będą miały mniej pieniędzy niż dotychczas?

    Nie jestem zwolennikiem pomocy socjalnej, trzeba ją prowadzić bardziej rygorystycznie moim zdaniem ale niestety to bardzo ciężko w realizacji. A prawda jest taka że CI naprawdę najbradzije potrzebujący mają za dużo honoru w sobie a więc i tak rąk do MOPSu nie wyciągają - traktują to jako ostateczność.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Nie jestem zwolennikiem pomocy socjalnej, trzeba ją prowadzić bardziej rygorystycznie moim zdaniem ale niestety to bardzo ciężko w realizacji. A prawda jest taka że CI naprawdę najbradzije potrzebujący mają za dużo honoru w sobie a więc i tak rąk do MOPSu nie wyciągają - traktują to jako ostateczność.

    Zgadzam się w całości. Sama wychowałam się w rodzinie, gdzie żyło się skromnie, ale rodzice nigdy nie poszli po jakiś zasiłek. Uważali, że są rodziny gdzie bardziej potrzebna jest ta pomoc. A my żyliśmy skromnie, ale szczęśliwie.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • maskotkaa Koleżanka
    Postów: 199 13

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Czy któraś z Was robiła test ciążowy po podaniu jakiekolwiek zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka? Bo ja już chyba zbzikowałam do reszty.

    Dzisiaj rano zrobiłam ten ciążowy i wyszła druga kreska, ale blada. Wieczorem prawie po 12 godzinach powtórzyłam test z czystej ciekawości. Co prawda mocz był bardzo rozcieńczony, ale nadal wyszedł cień cienia.

    Jestem 12 dpo podaniu pregnylu. To pewnie jeszcze pozostałości?
    Miesiączkę mam dostać w sobotę.

    Ksawcio ur. 27.04.2014
    Aniołek 02.07.2016 [*]
  • maskotkaa Koleżanka
    Postów: 199 13

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W każdym bądź razie jutro zapitalam po testy i zrobię rano.

    Ksawcio ur. 27.04.2014
    Aniołek 02.07.2016 [*]
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maskotka - jak ja miała podawany pregnyl, to powiedzieli mi że test mam robić nie wcześniej niż 14 dni po podaniu bo wcześniej może fałszować wyniki.
    Najlepiej nie kupuj testów tylko idź na betę, albo kup test ale zrób go za 2-3 dni.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje, okres mi trwał w tym cyklu 7 dni, jestem wykończona.

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się właśnie plamienie zaczęło... Nigdy tak nie miałam, przeważnie @ wkręcała się od pierwszego dnia.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Lottie Przyjaciółka
    Postów: 175 34

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monirek gratulacje.

    Ja wciąż czekam, bo beta nie przyrasta prawidłowo i na nadchodzące krwawienie nic nie wskazuje ;/ ja często ryczę przy reklamach... Ostatnio działa tak na mnie reklama Pampersa... Rozklejam się na maksa ;/ Święta też będą kiepskie pod tym względem, bo Wigilię spędzamy z rodzicami i rodzeństwem mojego męża a tam będzie biegać 4 dzieciaczków, tylko my jak takie kołki będziemy mieli tylko siebie :(

    Starania od maja 2013

    Aniołki
    13.11.2015 - [*] 7 tc
    22.01.2016 - [*] 11 tc
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottie pamiętaj,że nie tylko, ale aż siebie! Mieć przy boku osobę, która kocha jest bardzo ważne!

    Dziewczyny czy macie jakieś sprawdzone sposoby na przeziębienie? Nie chcę się faszerować gripexami itp, bo czytałam kiedyś,że wszystkie te leki przeciwzapalne źle działają na owulację, a ja na nią czekam na początku przyszłego tygodnia :/

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • marciaar Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się spóźnia 3 dzien i codziennie marze, zeby zrobic test, ale jestem twarda. Chce wytrzymac do poniedziałku chyba, ze @ nadejdzie. Powiem Wam, ze na chwilę obecną bolą mnie piersi, są nabrzmiałe i moj maz sie smieje mowiac, ze "sa w ciaglej gotowosci" ;p nie wiem, czy wkrecam sobie widoczne zylki czy tez nie, dlatego wmawiam sobie, ze tak mialam.

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape czego byś nie zrobiła to i tak z leczeniem czy bez 7 dni przeziębienia murowane :P
    Ja na noc lubiłam namoczyć nogi we wrzątku. I zaraz siup do łóżka. Przeważnie było mi po tym lepiej. Nie będę wspominać o banałach tj. herbata z sokiem malinowym, lub miodem bo to raczej znane.
    Najlepiej jest to wyleżeć. Nikt do tej pory nie wynalazł niczego bardziej skutecznego.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara wrote:
    agape czego byś nie zrobiła to i tak z leczeniem czy bez 7 dni przeziębienia murowane :P
    Ja na noc lubiłam namoczyć nogi we wrzątku. I zaraz siup do łóżka. Przeważnie było mi po tym lepiej. Nie będę wspominać o banałach tj. herbata z sokiem malinowym, lub miodem bo to raczej znane.
    Najlepiej jest to wyleżeć. Nikt do tej pory nie wynalazł niczego bardziej skutecznego.
    Gdybym miała tylko czas na to leżenie to na pewno bym to zrobiła. Mam miód robiony przez teścia to herbatkę wypiję na noc i paracetamol łyknę. Dziś już 3 dzień, więc zostało już tylko 4 dni jak coś i minie ;)

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • Mandolina Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja już jestem po laparoskopii. Lewy jajowód niedrożny, prawy zrekonstruowany przy ujściu do macicy. Co ciekawe lekarz twierdzi, że nie mam endometriozy, tylko mnóstwo zrostów po jakimś dawnym zapaleniu, o którym nawet nie wiedziałam.
    Gin kazał się starać, ale jakoś nie robię sobie wielkich nadziei - nigdy nie słyszałam o przypadku naturalnej ciąży po udrażnianiu i rekonstrukcji, inne dziewczyny z forum w podobnej sytuacji prędzej czy później kończyły na IVF... Nie wiem teraz czy skupiać się na staraniach, czy myśleć jak najszybciej o refundacji IVF, skoro zostało tak mało czasu...

    Starania od 11.2014
    11.2015 - HSG, oba jajowody niedrożne
    12.2015 - laparoskopia, rzekome udrożnienie jednego jajowodu, AMH: 2,9
    04.2018 - dramat, AMH 0,77, lecimy z in-vitro
    06.2018 - ICSI 1 zarodek :(
    09.2018 - ICSI 2 zarodki :(
    11.2018 - ICSI 1 zarodek :(
  • Biedronka 26 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny
    Jestem tutaj nowa bo dopiero zaczęłam prowadzić wykres,zaś z mężem staramy się 3 miesiąc i szczerze powiem że sporo informacji przewija się w sieci.
    Czy mogły byście spojrzeć na mój wykres bo nie wiem co o nim sądzić.
    Pozdrawiam :)


    7bad0baea0b2004bf9b168bd8f213d14.png

    Biedronka 26
  • marciaar Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i czar prysł, od wczoraj mam bardzo bolesną @. Znów bardzo to przezylam, moj maz rowniez :(

‹‹ 685 686 687 688 689 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ