X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja12 wrote:
    Aaaaa zaraz sie zabije, Boze jaki debil ze mnie!!!!
    Przez ponad rok uzywam ku..wa zelu/lubrykantu ktory zabija plemniki, a mi powiedziala babka w aptece ze ten jest dobry, teraz moj luby wyczytal ze on zabija plemniory, plakac mi sie chce!!!!

    Nie zabijaj sie:* przeciez chciałas dobrze.. :* nie powinno sie stosowac żadnych mazi podczas współżycia. Wiem, że zrobili taki żel, który pomaga plemnikom i je odżywia, nazywa sie chyba conceive plus, ale czy on dziala to nie wiem.. mozliwe ze ktos chcial sie wzbogacic na biednych parach chwytających się wszystkiego co możliwe, aby zajśc w ciąże.. ja tam pierdziele żele.. kupilam wiesiołka i mialam mega poślizg! jeszcze jak mnie mężuś posmerał tu i ówdzie to już calkiem sie lało ;) polecam wiesiołka :) ale tylko do owulacji bo potem moze powodowac skurcze! :* no i ewentualnie siemie lniane,dziala podobnie a moze i lepiej. chcialam pic siemie, ale to paskudztwo nie przechodzilo mi przez gardlo. gluty jedne! :p

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola25 ja juz cytowac nie bede :-) Ja jak miala takie z Holenderskiego jak by Allegro, to mi czesto pokazywaly owulacje nawet w czasie @ albo na dzien przed, ale sprzeczac sie nie bede, bo moze jakiego pecha mialam i kupilam takie felerne. a te co teraz mam, tylko jeden raz w miesiacu sa dwie identyczne krechy. Tez sobie zostawiam, tak na pamiatke :-)
    U nas nietety z tym przytulaniem sie nie codziennie, no nie damy rady, my chyba jacys zboczeni jestesmy! od kiedy sie poznalismy poscimy tylko jak ktores wyjedzie, ale chyba bedzie trzeba przystopowac :-(
    A jesli chodzi o zele i nawilzanie, mnie wiesiolek nie pomaga, jestem taka sucha zawsze, tylko w czasie @ jestem mokra, ale nie od sluzu tylko od krwi!!!!
    A wiesz sa inne sposoby na nawilzanie, ale slina tez podobno zabija plemniki :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2014, 22:01

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola25 wrote:
    no i ewentualnie siemie lniane,dziala podobnie a moze i lepiej. chcialam pic siemie, ale to paskudztwo nie przechodzilo mi przez gardlo. gluty jedne! :p

    No zgadzam się też nie lubię siemienia... Ale jak mnie gardło boli to jest najlepszy.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wiesiołek biorę teraz będzie drugi cykl...ale narazie nie widzę efektu może czas pokaże...

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, ja sie na dziś dziewczyny żegnam - czas na leki i spać :)
    Papatki :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kule.. ślina też? nie wiedzialam..

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra, lece. mąż lada chwila wróci z pracy <3 papusie! do juterka

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja na nawilzenie mam durexa w niebieskiej tubce. Az od razu sprawdziłam czy nie zabija plemnikow ale jest napisane ze nie jest srodkiem antykoncepcyjnym i nie zabija plemniorów. Czasami jak jest susza mimo przyjemnosci :) to stosujemy :) a poza tym ja mam problem bo zawsze poczatek <3 mnie boli tzn wiecie ten poczatek konkretu :D zawsze sie smieje zeby chwile poczekał "tam" niech sie rozciągnie i póxniej jest ok :) ja chyba przez to nie mialam nigdy zbytniego natchnienia na <3 ale teraz na szczescie jakos inaczej podchodze do tego jak trzeba sie starac.

    My <3 tak jak na wykresie i wydaje mi sie ze wystarczy. Ale gdzies ostatnio czytałam ze codziennie tez moze byc bo mimo ze plemniki sa slabsze to jest ich ttak jakby ciaglość czyli ze caly czas sa. A co 2-3 dni moze byc roznie.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek dobranoc kochana :-)
    Wiola25 Tak slina tez lekarz mi powiedzial, moj gin.

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a skąd wiecie o ślinie?? to sprawdzone czy "podobno"

    Alicja12 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My <3 tak jak na wykresie i wydaje mi sie ze wystarczy. Ale gdzies ostatnio czytałam ze codziennie tez moze byc bo mimo ze plemniki sa slabsze to jest ich ttak jakby ciaglość czyli ze caly czas sa. A co 2-3 dni moze byc roznie.

    Kwiatuszek ale mnie pocieszylas, z tym ze codziennie tez dobrze :-)
    Bo nam to jak powietrze jest potrzebne!

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    a skąd wiecie o ślinie?? to sprawdzone czy "podobno"
    Moj ginekolog mnie o tym uswiadomil :-)

    Rubi lubi tę wiadomość

  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i moja tempka poszybowała :D

    Aaa no i leżemy wczoraj wieczorem z mężem na kanapie i oglądamy film. Mąż łapie mnie za cycka i mówi: "jestes w ciąży" :D ja mu mówie no wez, to tylko przed okresem. a on mi na to ze teraz sa inne :D oby miał racje <3 no i od tamtej pory sama sie chwytam za cycki przy kazdej lepszej okazji i sie zastanawiam czy to aby prawda:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2014, 08:20

    lenka123321, Rubi lubią tę wiadomość

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi obyy kochana oby :*

    Wiola25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola25 wrote:
    i moja tempka poszybowała :D

    Aaa no i leżemy wczoraj wieczorem z mężem na kanapie i oglądamy film. Mąż łapie mnie za cycka i mówi: "jestes w ciąży" :D ja mu mówie no wez, to tylko przed okresem. a on mi na to ze teraz sa inne :D oby miał racje <3 no i od tamtej pory sama sie chwytam za cycki przy kazdej lepszej okazji i sie zastanawiam czy to aby prawda:D
    Trzymam kciuki za fasolke :-)

    Wiola25 lubi tę wiadomość

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja coraz mocniejsze plamienie jutro już będzie normalny okres od jutra zaczynam nowy cykl :-( Wiola powodzenia ;-);-) <3

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesuuu, ale mnie łeb boli od wczorajszego wina...dawno nie piła, to teraz mam...dzień dobry : P

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa nowy cykl, nowa nadzieja, moze teraz sie uda, tule mocno :-)
    A ja miala w ciagu ostatnich 3 dni ovu, a teraz mnie tak jajniki bola ze masakra, moze teraz sie udalo?
    Zobaczymy, ale sie nawet nie nastawiam na tak, bo znowu bedzie baaaardzo smutno!

    lenka123321, Wiola25 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to przez to ze beze mnie pilas:P

    Rubi lubi tę wiadomość

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    to przez to ze beze mnie pilas:P
    no bo kurde już wytrzymać nie mogłam...wydłużasz sytuację a ja zaraz znów nie będę mogła pić :P weź się pozbieraj to dam radę jeszcze raz : D

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ