X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba boję się nakręcić że to ból owu bo często mam cykle bez owu i dlatego tak szukam dziury w całym. Zobaczę co z temp jutro bo śluz robi się co raz bardziej wodnisty. :)

    Kwiatuszku... Wiesz co była tu na forum dziewczyna (nie pamiętam nicku) który miała monitoring przez cały cykl z ginem, według niego i usg owulki nie było a ona zaliczyła zieloną kropkę. No i jak to wytłumaczyć? :) poczekaj... Zatestuj i zobaczymy. :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie przynajmniej sie nie nakrecam na żadne objawy. chcialabym takiego małego psikusa :)

    Może jednak u Ciebie to owulka, kto wie. Może akurat teraz bedzie w tym cyklu :) oby Kochana :) trzymam kciuksy :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że fajnie się gada ale musisz poczekać. I nie doszukuj się objawów bo ogłupiejesz. :D

    Ja poczekam na moją temp jutro, ciekawe co tam będzie. ;)

    Dobranoc miłe Panie! :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no az tak bardzo sie nie doszukuje bo wiem ze w zasadzie nie ma czego. To tylko swieci taka malutka iskierka nadziei. Chociaz wiem ze nie ma w zasadzie zadnych szans.

    Dobranoc Natt :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poranne siku,wkladka czysta,i jakby to powiedziec. wysikalam skrzepy... oznaczylam to jako lekkie krwawienie. nie ma co zwlekac jutro ide i tak samo juteo ide zrobic badania
    lh,prolaktyna fsh,estriadol,progesteron. jak myslicie zrobic jakies jeszcze?? co sugerujecie. tarczycowe bede robila tak w 22 dc bo tak zalecaja,a moze zrobic tez jutro?? nie wiem, wypowiedzcie sie co myslicie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry !



    Lenka ja trafiłam do endokrynologa w 1dc [śmiałam się, że ze stresu dostałam @] i powiedział mi, że na badania krwi mam wrócić około 21 , ze względu na wypadające tu dni wolne od pracy idę 23 dc.
    Nie chcę Ci doradzać bo też nie bardzo się na tych badaniach znam ale mogę powiedzieć na co mnie skierował :
    -LH : TSH
    -progesteron
    -estragon
    -testosteron
    -DHEA-S
    -Androstendion
    -HbA1c
    -TSH / T4 /T3
    -prolaktyna
    -badania wątroby i nadnerczy.
    Niektóre z nich robione są ze względu na to, że mam problem z prolaktyną. Najlepiej będzie jak zapytasz gina co masz zrobić. Powinien Ci doradzić. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to odczuwam dziś 'wewnętrzny niepokój'. Trzęsą mi się ręce, czuje się zdenerwowana i mam przeczucie ,że stanie się coś złego. Do dupy.
    Za bardzo się przejmuję pracą i chyba wszystkim w ogóle a to nie pomaga mojej kosmicznej prolaktynie.

    Ileż ja bym dała żeby umieć żyć w myśl zasady 'miej wyje***ne a będzie Ci dane'...

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w ten słoneczny niedzielny poranek :)

    Natt... jak ja to dobrze znam... Też zawsze wszystkim się przejmuje, a mżą tylko chodzi i mówi abym się tak nie martwiła na zapas... Jemu to łatwo mówić:P

    Lenka - lekarz Ci na pewno doradzi co trzeba. Gdybym ja mogła się cofnąć w czasie od razu poszłabym na anty TPO, no ale kto to wtedy mógł wiedzieć. Lekarz powinien z tobą porozmawiać czy jakieś twoje objawy (nawet te "najgłupsze") nie wskazują na jakąś chorobę czy nadmiar/niedobór hormonów

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co Wy się wszystkie seksicie od samego rana, że nikogo tu nie ma?! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok no zobacze co mi powie. dzieki.

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt wrote:
    A co Wy się wszystkie seksicie od samego rana, że nikogo tu nie ma?! :D

    Nie wiem jak inne, ale ja w GTA se pykałam a teraz idę obiad zrobić :)

    natt lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aAAA nie wytrzymałam! po wieczornym spacerze, po 18.00 zrobiłam test, bo żadnych brązowych plamień nie było, a zawsze 1-2 dni przed @ sa! i co? CIEŃ CIENIA DRUGIEJ KRESKI!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAA :):):) LECE JUTRO NA BETE!

    aaa robiłam ten z allegro o czułości 10. Jutro powtórze ten sam + normalny aptekowy i od razu na bete, żeby w środe powtorzyc! ale sie ciesze! nikt nie wiem oprocz mojej przyjaciólki! :):) jak bede pewna to musze przygotowac jakas niespodzianke dla męża! :) 5 maja miałam isc na cytologie, jak cudownie sie składa, bo gin moze sprawdzi czy tam juz cos jest!

    kwiatuszek789, basiulkaa_89, Rubi, Januszkowa lubią tę wiadomość

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wioooolllaaaaa!!!!!! Jaaaki czaaad :) zabawa.gif

    Nie gratuluje aby nie zapeszyć :) czekamy na wyniki, pisz szybciutko jak bedziesz je miala :) :) :)
    oklaski.gif Wiola!!

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Wiolka! Trzymam kciuki, że jutro już zobaczysz nie cień cienia, a grube 2 krechy :D

    I koniecznie na bete od razu :)

    Coś dobra ta wiosna :) Mam nadzieje, że dla nas wszystkich :)

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • Mała Mi 1 Autorytet
    Postów: 501 524

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny powiedzcie mi czy laparoskopia jest bardzo straszna?? bo ja juz jestem wystrychana na maksa..;/

    Mała Mi
  • mąłgonia Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Witajcie :)
    hej dziewczyny fajnie ze jest takie miejsce gdzie można pogadać czy mogę dołaczyc do was

    Czy znajdą się jakieś Dziewczyny planujące ciąże z rocznika 1989?
    Wątek rocznika '88 ładnie się rozkręcił, to pomyślałam, że może i rok młodsze tez się już starają :) Piszcie, razem raźniej :)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola25 wrote:
    aAAA nie wytrzymałam! po wieczornym spacerze, po 18.00 zrobiłam test, bo żadnych brązowych plamień nie było, a zawsze 1-2 dni przed @ sa! i co? CIEŃ CIENIA DRUGIEJ KRESKI!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAA :):):) LECE JUTRO NA BETE!

    aaa robiłam ten z allegro o czułości 10. Jutro powtórze ten sam + normalny aptekowy i od razu na bete, żeby w środe powtorzyc! ale sie ciesze! nikt nie wiem oprocz mojej przyjaciólki! :):) jak bede pewna to musze przygotowac jakas niespodzianke dla męża! :) 5 maja miałam isc na cytologie, jak cudownie sie składa, bo gin moze sprawdzi czy tam juz cos jest!

    Ślicznie Wiolu :)
    Koniecznie pochwal się wynikami jutro :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi 1 wrote:
    dziewczyny powiedzcie mi czy laparoskopia jest bardzo straszna?? bo ja juz jestem wystrychana na maksa..;/

    Nie wiem nie miałam :(
    Może poszukaj gdzieś wątku o laparoskopii, a jak nie ma to załóż nowy :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Mała Mi 1 Autorytet
    Postów: 501 524

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolaa super super..:)

    Mała Mi
  • mąłgonia Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny powiedzci mi kochałam się z męzem przed i w dzień owulacji jest jakas szansa na zajście w ciąży chcieli byśmy mieć dziecko i wariuje jak to już jest choć to nie moje pierwsze dziecko pomóżcie

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ