X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąłgonia wrote:
    hej dziewczyny powiedzci mi kochałam się z męzem przed i w dzień owulacji jest jakas szansa na zajście w ciąży chcieli byśmy mieć dziecko i wariuje jak to już jest choć to nie moje pierwsze dziecko pomóżcie

    Małkoniu - trudno powiedzieć. Zależy czy jesteś zdrowa, czy żołnierzyki męża są silne. Zresztą nawet zdrowa para ma jakieś 20-25% szans na ciąże.
    Przede wszystkim nie stresuj się tak i nie wariuj :)
    A szansa zawsze jest :)

    PS. Mój mąż znowu kazał was pozdrowić :P

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • mąłgonia Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem zdrowa maz te co mogę zrobić żeby mi się udało to co powiem będzie smieszne i głupie mam już 4 dzieci ale pragniemy z mezem jeszcze jedno próbujemy i nic

  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąłgonia wrote:
    jestem zdrowa maz te co mogę zrobić żeby mi się udało to co powiem będzie smieszne i głupie mam już 4 dzieci ale pragniemy z mezem jeszcze jedno próbujemy i nic

    Jeśli macie już czwórkę, to my powinnyśmy Ciebie pytać o rady ;) Cóż My możemy Tobie doradzić :)

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • mąłgonia Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem dziewczyny ale nie wiem co robic może zbyt bardzo chce mieć to dziecko ze teraz tak fiksuje i jestem tutaj z wami

  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak długo się staracie o kolejne maleństwo? I jak wyglądały wcześniejsze starania? Nic nie pomożemy i nie poradzimy, jak nie będziemy znały Twojej historii :)

    mąłgonia lubi tę wiadomość

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny :) dam znac jak bede cos wiedziala:)

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • mąłgonia Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z pierwszym synem było tak ze chcieliśmy mieć dziecko miałam w tedy 17 lat ale nie ze na już nie uzywalismy zabezpieczenia liczyliśmy się z tym ze kiedyś najdzie ten dzień w którym dowiem się ze jestem w ciąży minoł rok i był ten dzień z córka można powiedzieć ze tez podobnie nie myśleliśmy o tym zbyt intensywnie z drógim moim synem a 3 moim narodzonym maleństwie to było ogromne zaskoczenie po roku od porodu córki poszłam na kontrol do lekaza choć miałam nie regularny okre ale nie myślałam w ogóle o ciąży a tu lekaz mi grtuluje ze zostane mama wiec było to można powiedzieć nie planowane a moja ostatnia kruzynka było tak ze przed zajściem w ciąze z 4 maleństwem byłam w ciąży ale niestety poroniłam w drógim miesiącu lekaz kazał czekac 3 miesiące i znowu zacząć starania ale ja nie chciałam go słuchac jak tylko doszłam do siebie po stracie powiedziałam nie ja chce dzidziusia miałam przeczucie ze będzie to dziewczynka no i za miesiąc poszłam do lekaza i okazało się ze udało się i urodziłam sliczna zdrowa córeczke teraz saramy się już 5 miesięcy i nic nie wiem czy robie cos zle

  • mąłgonia Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelitka wrote:
    Mi się wydaje ze jest skoro było to w dni okołoowulacyjne to tym bardziej.
    ostnia @ miąłam 11 kwietnia w piątek 25 kwietnia kochałm się z mezem wieczorem na drugi dzień koło południa poczułam kłucie w prawym boku ale długo to nie trwało i przestało bolec pomysląłm dziś jest ten dzień później już pod wieczór bolał mnie brzuch tak jak na @ do tego prawy bok pleców czy to mogła być owulacja obliczyłam sobie ze w tedy miałam dni płodne i właśnie w ten dzień mogła przypadać mi owulacja ale w ten sam wieczór już nie miałam ochoty kochac się z mezem ale kochaliśmy się rano ale już rano mnie nic nie bolało czy wobec tego uda się

  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sama piszesz, że z poprzednimi ciążami tak naprawdę nie planowaliście, czekaliście na to, że samo się zdarzy :)Powinnaś na razie na spokojnie odpuścić, po prostu nie zabezpieczać się i korzystać z siebie nawzajem :)

    Takie nastawianie się, że minęło 5 miesięcy i nie ma ciąży, to musi być coś nie tak od razu - jest złe. Czasem to dłużej trwa, trafi się jeden czy 2 cykle bezowulacyjne w tym czasie, jakiś stres, albo zwyczajnie nie trafi się w odpowiedni moment i już może to potrwać troszeczkę dłużej:)

    Wiola25 lubi tę wiadomość

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • mąłgonia Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem przedtem tak nie miałam jak teraz ze chciałm bardzo dzidziusia nie myslałam o tym a teraz nie ma dnia zebym o tym nie myślała może to tez powoduje ze nic z tego nie wychodzi ale możesz mi powiedzieć czy skoro owulacja przypadła mi 26 kochałam się z mezem dzień przed wieczorem w dzień owulacji zbyt mocno bolał mnie brzuch wiec nie myślałam o przyjemnościach ale kochaliśmy się na drugi dzień rano już w tedy nic mnie nie bolało jest szansa ze może się udac

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Małkoniu - trudno powiedzieć. Zależy czy jesteś zdrowa, czy żołnierzyki męża są silne. Zresztą nawet zdrowa para ma jakieś 20-25% szans na ciąże.
    Przede wszystkim nie stresuj się tak i nie wariuj :)
    A szansa zawsze jest :)

    PS. Mój mąż znowu kazał was pozdrowić :P
    Cooooo??? skąd te statystyki? ; /

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • mąłgonia Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    Cooooo??? skąd te statystyki? ; /
    hej rubi czy mogła bys mi pomuc nie wiem już jak i kiedy dobrze jest zajść w ciaze chodzi o to żeby się udało

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haaa Wiola a nie mówiłam, że wykres bajera?! :P
    Ale nie gratuluję jeszcze, poczekam na kolejne testy lub badania krwi chociaż przyznam, że ucieszyła mnie ta wiadomość. :)

    Wiola25 lubi tę wiadomość

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małgonia, wybacz mi...ale gdybym wiedziała to by mnie tu nie było tylko cieszyłabym się ciążą...trzeba próbować w odpowiednich dniach ( owulacja i okolice) a jeśli długo nic z tego to trza się badać...a jeśli i to nic nie wyjaśni to niestety liczyć na tego na górze, że Ci w tym dopomoże...nie ma na to gotowej recepty, ale nie trać nadziei i próbuj do skutku....powodzenia : )

    mąłgonia lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • mąłgonia Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    małgonia, wybacz mi...ale gdybym wiedziała to by mnie tu nie było tylko cieszyłabym się ciążą...trzeba próbować w odpowiednich dniach ( owulacja i okolice) a jeśli długo nic z tego to trza się badać...a jeśli i to nic nie wyjaśni to niestety liczyć na tego na górze, że Ci w tym dopomoże...nie ma na to gotowej recepty, ale nie trać nadziei i próbuj do skutku....powodzenia : )

    fajnie ze jest ktoś taki tutaj co rozumie człowieka i może z nim o tym pogadać dzięki wielkie

  • mąłgonia Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa wrote:
    Malgonia- w jakim wieku masz dzieci? Jestes rocznik89? Jesli tal to jestem w szoku, ze masz juz 4;) podziwiam Cie.

    tak mam 25 lat i mam 4 dzieci powiem ci ze lubie dzieci i kocham je nie załuje ze zaczęłam tak szybko wiele poswieciałam dla nich i nie załuje tego miałam trudne dzieciństwo byłam tez jedynaczka dlatego może tak teraz jest nie których przeraza to 25 lat i 4 dzieci ale powiem ci jestem szczesliwa pragne tylko jeszcze jednego małego brzdąca syn najstrszy w październiku będzie miął 8, córka w czerwcu 6, drógi syn w listopadzie 5 a najmłodsza kruszynka w naszej rodzinie ma 1,5 roku

    Januszkowa, Wiola25 lubią tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia a może zrób badania hormonalne. Moze tsh, moze prl, progesteron i masa innych? Może jakiś monitoring. Bez wizyty sie nie obejdzie. Dobry lekarz szybko znajdzie przyczyne niepowodzen.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • mąłgonia Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qq87h371aribit10

  • mąłgonia Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąłgonia faktycznie pokaźna armia! :) Bardzo Cie podziwiam!! Nie wiem czy ja dałąbym rade z taką gromadą, a Ty myślisz o kolejnym :):) Jeżeli w ten sposób sie spełniasz to chwała Ci za to i czekamy na kolejnego dzidziusia :) Napewno przyjdzie :)

    Drugi sikaniec z allegro bledzioch taki jak wczoraj, quixx nic. Lece na bete! Aha najpierw nie umialam zasnac, a jak juz zasnelam to obudzilam sie o 4 i koniec spania.. :p

    mąłgonia, Januszkowa lubią tę wiadomość

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ