X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 11 maja 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć czołem drogie Panie,
    niedzielna bezsenność mnie męczy mąż pojechał na piłke ja myślę co robić :-P


    kwiatuszku teściowe tak mają,moja już się nie odzywa bo jej kiedyś powiedziałam parę słów jak zaczęła kolejny raz się wymądrzać w kwestii dzieci.

    Miłego owocnego dnia :-* <3

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 11 maja 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Mój z psem poszedł, a ja śniadanie idę nam zrobić :)

    Tobie również miłego dnia Dariu :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 11 maja 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mojemu podałam dzis sniadanko do łóżka. Popił wczoraj z kumplami i troszke witaminek mu zaserwowałam :)
    A teeaz wcinam lody smietankowo-truskawkowe <3
    I czekam na @.

    Milego dziewczynki malinki ;)

    Januszkowa lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jeszcze w łóżku. :D jak niedziela to niedziela! :D
    Pogoda do spacerów nie zachęca więc się byczę. :D

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 11 maja 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt wrote:
    A ja jeszcze w łóżku. :D jak niedziela to niedziela! :D
    Pogoda do spacerów nie zachęca więc się byczę. :D
    u nas slicznie :D ale ja się ucze na ustny polski :\

    natt lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa no to powodzenia życzę! :)
    Powiem Ci, że podziwiam Cię za upór w dążeniu do celu bo niestety mało osób podchodzi do matury po tylu latach. Myślę, że dziewczyny się zgodzą, że należy Ci się miano 'forumowej bohaterki maja'. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2014, 13:57

    kwiatuszek789, Januszkowa, Dariaa lubią tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 11 maja 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zgadzam!:)
    Tak samo dążysz do celu z maturą, jak osiągniesz swój wymarzony cel w postaci dziecka :)
    Powodzenia nasza bohaterko :)

    Dariaa lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 11 maja 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wczesnym wieczorem...ja dzisiaj rozbita, jakaś śpiąca i jeszcze pokłócona ze wstrętnym mężem..mam paskudny humor ehh

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi mnie mój też wkurza. Od dwóch dni latam za nim jak kocica która ma ruję a on mnie zlewa. Chyba zacznę się o futryny ocierać! :D

    Rubi, Januszkowa, sara_nar lubią tę wiadomość

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 11 maja 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt wrote:
    Dariaa no to powodzenia życzę! :)
    Powiem Ci, że podziwiam Cię za upór w dążeniu do celu bo niestety mało osób podchodzi do matury po tylu latach. Myślę, że dziewczyny się zgodzą, że należy Ci się miano 'forumowej bohaterki maja'. :D
    o boże dziewczyny jakie to miłe naprawdę ale żadna ze mnie bohaterka nie wiem czy uda mi się wogóle zdać ciężko mi się skupić na nauce polskiego niby umiem pamiętam wciaz się zacinam :-( powiem że jestem już zrezygnowana a ustny już w czwartek!!

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa dajże spokój, jaka zrezygnowana?!
    Kop w tyłek i lecisz! :)

    Dariaa lubi tę wiadomość

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 11 maja 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    o boże dziewczyny jakie to miłe naprawdę ale żadna ze mnie bohaterka nie wiem czy uda mi się wogóle zdać ciężko mi się skupić na nauce polskiego niby umiem pamiętam wciaz się zacinam :-( powiem że jestem już zrezygnowana a ustny już w czwartek!!

    Ja na ustny polski uczyłam sie na spacerach. Bralam psa, męża (wtedy jeszcze tylko chłopaka), kartke z tekstem i chodzilismy godzinami a ja mówiłam tekst prezentacji. Może odpuść sobie na jeden dzień i zobaczysz że umiesz. Tylko jesteś już tym zmeczona i twój mózg się zmęczył. Byle byś wiedziała jak zacząć, a resztę powiesz :) jak sama pisałaś i wiesz o czym pisałaś to będzie dobrze!

    I uwierz w siebie! Jesteś naszą bohaterką bez dwóch zdań!

    Dariaa lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 11 maja 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria mi zawsze lepiej sie uczyło rano, mózg wypoczęty szybciej przyswajał wiedze. Teoretycznie wykuta poszłam na ustny a stres tak mnie zeżarł, ze ledwo zdałam. I jeszcze drzwi naprawiali, wiercili, wkrecali cos, że nie mogłam sie skupić. Jakbym byla tak wyszczekana jak teraz to bym sie zbuntowała i czekała az skończa :P

    A mi dzis owulke probowało zazaczyc na wykresie wiec teraz zejdzie mi sie z czekaniem na @. Jutrzejsza temp pewnie juz ja potwierdzi.

    Milej nocy Laseczki :)

    Dariaa lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 11 maja 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Ja na ustny polski uczyłam sie na spacerach. Bralam psa, męża (wtedy jeszcze tylko chłopaka), kartke z tekstem i chodzilismy godzinami a ja mówiłam tekst prezentacji. Może odpuść sobie na jeden dzień i zobaczysz że umiesz. Tylko jesteś już tym zmeczona i twój mózg się zmęczył. Byle byś wiedziała jak zacząć, a resztę powiesz :) jak sama pisałaś i wiesz o czym pisałaś to będzie dobrze!

    I uwierz w siebie! Jesteś naszą bohaterką bez dwóch zdań!
    Niby mam pojęcie o tym co tam jest napisane ale brakuje mi słów ,muszę sie dłuższą chwilę zastanowic co powiedziec a czasem nie znajduje odpowiedniego słowa :/ eh cieżko :( ide spać odpoczywać to bede w pracy ale po musze się uczyć bo z mam połowe przyswojąną dopiero i obawiam sie że niezdązę:/
    tak to jest jak się ma na głowie dom, pracę i jeszcze robiłam studium Administracji oprócz matury ale odpuściłam ostatni semestr a w czerwcu był robiła technika, przełożyłam to jednak o poł roku bo bym chyba sobie pętle na szyje tylko założyła

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • margoo Przyjaciółka
    Postów: 82 51

    Wysłany: 12 maja 2014, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, nie wiem co u mnie jest grane bo przyszła @ a temp wysoka, czemu?
    dd06cba901169e0377ee6c17180f5cf5.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2014, 06:59

    margoo89
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 12 maja 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margoo wrote:
    cześć dziewczyny, nie wiem co u mnie jest grane bo przyszła @ a temp wysoka, czemu?
    dd06cba901169e0377ee6c17180f5cf5.png
    dokładnie się nie orientuje ale gdzieś czytałam że może spadać dopiero parę dni po zaczętej @ obserwuj, jak nie to po krwieniu do lekarza bo czasem kobiety mają @ podczas ciąży, miałam kolezankę w szkole dopiero w 6 miesiącu zorientowała się o ciąży bo normalnie miesiączkowała a moja bratowa w pierwszym miesiacu tez miała normlanie w drugim jak sie spoźniła to się zorientowała.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 12 maja 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :)
    idę zaraz do pracy jakoś ponuro dziś, nic mi się nie chce a najbardziej to się obudzić nie mogłam mimo budziku przestawionego 3 razy ;P

    przesylam serdeczne pozdrowienia :)

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 12 maja 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam dzisiaj ciężki poranek jeśli chodzi o poranek. A jak pomyślę, że przedemną jeszcze cztery takie zanim doczołgam się do soboty to nie wiem jak sobie poradzę. Tym bardziej, że mój cykl ocipiał już całkiem, temperatura znowu spada, znowu rozciągliwy śluz, brzuch boli jak wściekły a na serduszka nie ma szans :(

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 12 maja 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakis ten maj jest paskudny. Mam nadzieje ze czerwiec za to bedzie owocny :-) ja dzis zaczynam kombinacje z dupkiem aby @ przyyszla w przyszlym tygodniu :-) mam nadzieje ze sie uda bo cykl 48 dni to i tak stanowczo za dlugo :-\

    Milego dnia :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 12 maja 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobitki..co u Was? Bo u mnie jakieś plamienie się przyplatalo..:/ mam tylko nadzieję że to dobrze..z mężem zgoda ale trochę była wczoraj awantura i płacz..

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ