X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Siedlce też się starają :]
Odpowiedz

Siedlce też się starają :]

Oceń ten wątek:
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 16 marca 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobaczymy co doktorek na to. Myślę, że warto się będzie wspomóc :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 16 marca 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2019, 22:44

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 16 marca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie raz dziennie wystarczy (jeżeli planujecie częściej :) zaczynaj od już, plemniki mogą przeżyć do 5 dni podobno w nas :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 16 marca 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Policzyłam sobie z ciekawości serduszka w marcowych starających się na 36 dziewczyn (testujących od początku miesiąca do dziś) 11 zaciążyło... nie napawa to optymiznem.

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 16 marca 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2019, 22:44

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 16 marca 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom, słabe statystyki :(

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 16 marca 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie trafił Wam się tydzień na staranka, ale jak to się mówi, jak nie w tym to w następnym :P

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 16 marca 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2019, 22:44

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 marca 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na wizycie. Obejrzał wyniki bety, powiedziałam co biorę, kazał się skonsultować z endo co do euthyroxu, dał skierowanie na usg (zapisałam się na 2 kwietnia- to będzie 7t2d), mam masę badań do zrobienia. I następna wizyta 14 kwietnia.
    I na tym koniec z wizytami na NFZ. Dalej będę chodziła do niego prywatnie, bo lekarz jest super, ale to co się dzieje w przychodni to masakra- kolejki, burdel, lekarz spóźnia się ponad godzinę, bo ma równocześnie dyżur i robi cesarkę.
    Kosmos!
    Pozwolił chodzić na basen, o ile woda jest ozonowana, pozwolił się bzykać, o ile nic mnie nie boli i nie mam krwawień ani plamień.

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 17 marca 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jest na NFZ niestety...
    Teraz tylko badania robić, a ile on bierze za wizytę?

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 marca 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia. Ile by nie brał, więcej stracę siedząc po tyle godzin w szpitalu w godzinach pracy mojego gabinetu.

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 17 marca 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak, teraz oby wszystkie wyniki wyszły prawidłowo :)
    I na usg pokazało się serduszko :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 marca 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oby, choć to i tak jeszcze wszystko może się zdarzyć. Boję się jak cholera :/

  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 17 marca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć dziewczyny! Nawet nie wiedziałam, że mamy jakieś siedleckie forum dla ciężarówek :) są tu jakieś kobietki z terminem na koniec czerwca - początek lipca?? pozdrawiam :)










    f2w3rjjgwqqcu9rl.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 15:32

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 17 marca 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia, tak jak jest nazwa forum, my się bardziej staramy niż ciężarówki :) Spróbuj bellybestfriend, tam są ciężarówki :)

    Santocha, nie stresuj się będzie dobrze :) to nie jest tak, że każdy ma problemy z ciążą, wierzę że u Ciebie będzie wszystko ok :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 marca 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki rewelka :)
    Musi być dobrze!

  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze, no tak, dzięki rewelka! nawet nie zwróciłam uwagi, że jestem na ovu, a nie na belly.. ale skoro tu jestem, to może nie przypadkowo więc może i ja Wam opowiem pokrótce moją historię, a komuś to w jakiś sposób pomoże... :) W maju 2013 roku dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Była radość, a jakże! Trwała jakiś tydzień, czy tez kilka dni, bo trafiłam do Łazuki z niską betą (ok. 340, jakiś 5 tydzień.) i plamieniem niestety... Ciąża nie rozwinęła się, była z prawego jajnika i pozamaciczna. Usunęła się ze mnie sama. To co przeżyłam- chyba każda z Was potrafi się domyślić. Lekarze mówili różnie jak to z kolejnymi starankami ma być - jeden, że miesiąc, drugi - dwa, trzeci - trzy ;). Od czerwca do sierpnia badał mnie oprócz Łazuki dr Sawczuk... Wszyscy mówili, że jest okej, jest owulka, pęcherzyk ładny się tworzy, ale dla mnie było niezrozumiałe, dlaczego skoro ciągle z mężem kopulujemy ;) nic z tego nie wychodzi?? Około sierpnia - września trafiłam do Sprawki... I w moim przypadku był to strzał w dziesiątkę :) po pierwsze okazało się, że mam niedobór witaminy D, która jak się okazało ma związek z zajściem w ciążę. Były monitoringi, testy owulacyjne itp. I tak w połowie września ubzdurałam sobie, że chcę mieć psa... Małą, uroczą maltankę... Znalazłam pieska w necie i co tu dużo mówić, pochłonęły mnie przygotowania do przyjęcia nowego domownika! Aż tu nagle rodzice zrobili mi psikusa i powiedzieli, że niekoniecznie chcieliby psa w domu, ponieważ wszyscy dużo pracujemy itd, itp... No i co? Płaczki i zawód... Obraza majestatu ;) Tak się tym psem zaaferowałam, że nie wiedzieć kiedy zaszłam w ciążę!!! Leżąc na na antybiotyku, z gorączką i mega apetytem ;) coś mnie tknęło... Zrobiłam test - dwie kreseczki. Na początku nie mogłam uwierzyć- myślałam, że to przez chorobę i antybiotyki test zwariował :D bo jak to? Przecież w poprzednim miesiącu odpuściliśmy z mężem staranki i zdaliśmy się na los... I tak to właśnie tym sposobem wczoraj robiliśmy wyprawkę dla naszej upragnionej córeczki, która ma przyjść na świat pod koniec czerwca :) Tak więc dziewczyny - na pewno polecam Sprawkę z wielu względów - jest dociekliwy, każdy przypadek jest dla niego ważny i wyjątkowy, pod telefonem i zawsze jak tylko coś się dzieje, każe przyjeżdżać i sprawdzamy co się dzieje (przy czym nigdy nie chciał za taką awaryjną wizytę pieniędzy!), każdej pacjentce poświęca czasu tyle ile potrzebuje ona i... on :) zleca dużo badań, jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości, przy tym jest bardzo delikatny, miły ale i konkretny :) Gdy do niego trafiłam, wiedziałam, że to w końcu właściwy lekarz. A druga rzecz, którą polecam to oderwanie się od tych staranek, zwrócenie swojej uwagi nawet w 100% na inne tory, u mnie pomogła chęć posiadania psa :) życzę Wam powodzenia i mama nadzieję, że niedługo popiszemy na belly ;) trzymajcie się :)

    km5st5odu2rt42xe.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako świetny pomysł na oderwanie się polecam zumbę ;) koniecznie w atletiku w siedlcach ;) ps. nie reklamuję nikogo, ale tam instrutorka Ania potrafi mocno wkręcić laski w zumbę, wiem, bo sama przetestowałam i po porodzie na pewno tam wrócę :)

    km5st5odu2rt42xe.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia, a masz namiary gdzie prywatnie przyjmuje Łazuka? Tel, adres, cena za wizytę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Karusia. Miło że do nas zawitałaś. Gratulacje tak w ogóle :] Fajna historia i miło popatrzeć, że jednak się udaje :]

    Chcesz to zostań z nami :] Chociaż tu więszość dziewczyny starające się, ale Siedlce to Siedlce :D nie wazne czy jesteś już z brzuszkiem ciążowym, bez brzuszka, czy z brzuszkiem wagowym :D Każdy jest tu mile widziany :D

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ