X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Siedlce też się starają :]
Odpowiedz

Siedlce też się starają :]

Oceń ten wątek:
  • Maarttaa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 listopada 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny jestem nowa na tym forum opisze w skrocie moja historie nie wiem czy niektore zdarzenia mialy wplyw ale teraz uklada mi sie to w calosc , w 2013r dwa razy bolalo mnie podbrzusze powiedzmy ze raz na pol roku do takiego stanu ze chcialam wezwac pogotowie w czerwcu 2013 zatrzymal mi sie okres tz miesiac spoznienia wtedy pierwszy raz poszlam do ginekologa dr zydlewskiego on mnie uspokoil powiedzial ze nic mi nie dolega czasem tak jest itp. miesiaczki same sie unormowaly. od listopada 2014 r okres byl nieregularny tz raz 43 raz 45 poszlam wiec do innego ginekologa dr czarnojanczyka po badaniu usg na ktorym wyszlo ze mam jajniki powiekszone z licznymi pecherzykami w tym brak dominujacego zlecil mi badania prolaktyne progesteron testosteron itp wszystko wyszlo w normie oprocz progesteronu wyszedl mi 0,20 duzo ponizej normy przepisal luteine biore ja do teraz cykle jak w zegarku 28 , poszlam do niego w tym miesiacu zeby zobaczyc czy mam owulacje owulacji brak zalecil mierzyc temperature przez dwa cykle i zlecil kolejne badania testosteron prolaktyne i SGBH, wszystko w normie oprocz SGBH duzo ponizej normy norma 27.10-129 ja mam 11,35. Czy niski progesteron, duzo ponizej normy SGBH, jajniki z pecherzykami, i ewentualny brak owulacji moga wskazywac na policystyczne jajniki??? Czy ktoras z was miala rowniez takie wyniki ?? Czy polecacie jakiegos wybitnego specjaliste z Siedlec i jakie szanse na ciazze. Z gory przepraszam za tak dluga lekture ale do teraz nie moge pojac ze na pierwszy rzut oka zdrowa dziewczyna do 2013 r wszystko ksiazkowo moze miec teraz problem. z czego to sie bierze i co to moze byc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 22:22

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta ja się nie znam, więc nie pomogę....
    Może któraś z dziewczyn, które robiły sobie badania?

    Wiola jak tam po wizycie?

  • Wiola90 Autorytet
    Postów: 637 784

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maarttaa ja niestety też nie pomogę, nie znam się na tych wynikach.
    Santoocha dziękuję za pamięć :) wszystko w porządku, przedwczoraj byłam na wizycie, kolejna to już USG pierwszego trymestru :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2015, 15:57

    santoocha lubi tę wiadomość

    f2wldf9hjwsqwdpy.png

    6.06.2015 Aniołek (8tc)
  • Lejdi Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy zaglądają tu jeszcze jakieś "staraczki":-) ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem zaglądają ;)

  • Lejdi Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, no właśnie jakoś rzadko tu wpadają, a może już dzieciątka bawią...
    Jakaś nostalgia mnie ogarnęła. Wczoraj stuknęło mi 31 latek, a tu nadal nie ma żadnego maluszka :-(. W dodatku mężulek coraz mnie wkurza. Totalna beznadzieja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejdi to wszystkiego najlepszego. Mi 31 suknie za 2 tygodnie i dzieciaka też nie widać

  • Lejdi Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. I pomyśleć,że kiedyś (jak byłam dzieckiem) szczyciłam się tym mocno,że jestem ze stycznia i jako pierwsza obchodzę urodziny, hmm... a teraz jestem wściekła,że starzeję się jako jedna z pierwszych w tym roczniku:-).
    Dziewczyny czy wiecie coś na temat badania drożności jajowodów, miałyści je? Gin. powiedziała,że raczej wyśle mnie na to badanie. Ogólnie mówi,że owulka jest i że w ogóle na usg nie widzi żadnych przeciwskazań do posiadania dzieciaczka. Czytałam gdzieś,że to badanie jest bolesne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejdi wrote:
    Dzięki. I pomyśleć,że kiedyś (jak byłam dzieckiem) szczyciłam się tym mocno,że jestem ze stycznia i jako pierwsza obchodzę urodziny, hmm... a teraz jestem wściekła,że starzeję się jako jedna z pierwszych w tym roczniku:-).
    Dziewczyny czy wiecie coś na temat badania drożności jajowodów, miałyści je? Gin. powiedziała,że raczej wyśle mnie na to badanie. Ogólnie mówi,że owulka jest i że w ogóle na usg nie widzi żadnych przeciwskazań do posiadania dzieciaczka. Czytałam gdzieś,że to badanie jest bolesne
    Słyszałam na innym forum że bolesne a druga rzecz że nawet jak drożne to łatwiej dziewczyny zachodzą po tym badaniu. To potwierdzone.

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam robione to badanie, i bolało ale do przeżycia warto zrobić :) i nie ma reguły bo mam znajomą której nic nie bolało.

    My się staralismy 2 lata po poronieniu, a 24-12-2015 urodził nam się synek,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2016, 10:59

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Lejdi Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Rewelka mocno gratuluję! Jakoś minęła mnie ta wiadomość na forum i w ogóle jaka piękna data porodu. Na pewno Twój Synek wyrośnie na kogoś wyjątkowego. Z pewnością początki są ciężkie, ale na pewno warto. Staram się nie wątpić, że się uda, ale nie jest łatwo. Właśnie @ się skończyła i nadchodzi kolejny miesiąc nadziei...

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rewelko gratulacje! Ale prezencik cudowny :)
    Pewnie, że początki nie są łatwe, ale nie pociesze Cię- łatwiej nie będzie...
    Nasz szogun nie usiedzi nigdzie nawet 5 sekund, trzeba mieć oczy wokół głowy, ząbkowanie znosi tragicznie, pyskuje, kłóci się, jak czegoś mu zabraniamy to śmieje się w twarz... Ale za to daje buziaki i leci do mnie z wyciągniętymi ramionami jak wracam z pracy :)
    Każdy etap ma swoje wspaniałe i trudne momenty.
    Ale nawet w chwilach największej irytacji i złości na własne dziecko, wiem że macierzyństwo to najlepsze co mnie w życiu spotkało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Funkcjonuje jeszcze ten wątek?? Muszę się doradzić:)

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisz, czasem tu zaglądamy. Jak będziemy wiedziały to pomożemy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orientujecie się jakim lekarzem jest dr.Sprawka jeżeli chodzi o leczenie bezpłodności??

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co kojarzę to Rewelka była z niego zadowolona.

  • Lejdi Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 7 lutego 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Gdzie robiłyście w Siedlcach badanie nasienia swojego faceta? Ile może ono kosztować?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podbijam pytanie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My robiliśmy w salusie na Piłsudskiego, koszt 100 zł. Trzeba umawiać się telefonicznie z lekarką, ale niestety gdzieś zgubiłam nr, na recepcji powinni podać. Tyle, że w Siedlcach nie robią badania komputerowego, a takie zwykłe jest podobno niewiarygodne. Tak ostatnio powiedział mi lekarz...

  • emikal123 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 21 maja 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja też jestem z Siedlec, może pisałyście już o tym, ale szukam dobrego ginekologa- na razie do badań, monitoringu, itd. Staramy się 8 miesięcy i nic, zapewne siedzi to w mojej głowie, ale wolę mieć nerwy spokojne. :)

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ