X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Siedlce też się starają :]
Odpowiedz

Siedlce też się starają :]

Oceń ten wątek:
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 12 października 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króciutko, zaszliśmy w 2cs. No i mamy wymarzonego Synka :)
    To spóźnienie @ to pewnie przez wakacje, zmianę klimatu itd. Tydzień temu wróciliśmy z Turcji, a wczesniej zaczełam brać tabletki anty, ale przerwałam po 10 dniach, bo nie mógł mi się skończyć okres.
    I tak nie do końca jestem pewna, czy aby na pewno powinna być w piątek. Także nie stresuję się, nawet nie planuję na razie testu.

  • Wiola90 Autorytet
    Postów: 637 784

    Wysłany: 12 października 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to rzeczywiście cykl się rozregulował.

    f2wldf9hjwsqwdpy.png

    6.06.2015 Aniołek (8tc)
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 21 października 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszytsko wróciło do normy, przyszła @, trwała normalnie, wracam do termometru i obserwacji :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    U mnie wszytsko wróciło do normy, przyszła @, trwała normalnie, wracam do termometru i obserwacji :)
    powodzenia w nowym cyklu

  • Lejdi Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 25 października 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę,ze znalazłam to forum, chciałabym do Was dołączyć:-).
    Krótko o sobie: Mam 30 lat, o dzidziusia staramy się od ponad roku. Może nie jest to długo,ale biorąc pod uwagę fakt,że w metryce mam już "trójkę" z przodu to jestem już zaniepokojona.Na razie jestem na etapie poszukiwania dobrego lekarza, co niestety nie jest proste:-(. Wiem, że ten wątek wielokrotnie przewijał się na forum (przyznam,że nie przeczytałam go od początku-tylko pobieżnie,ale jak będę miała wolniejszą chwilę to na pewno to zrobię) mimo to proszę Was o pomoc. Zastanawiam się nad dr Kornilukiem i dr Łazuką. A może kogoś innego polecacie? Ostatni lekarz,u którego byłam powalił mnie wręcz swoją niekompetencją jeśli chodzi o pomoc takiej osobie jak ja,czyli starającej się o dzidziusia.

  • Wiola90 Autorytet
    Postów: 637 784

    Wysłany: 25 października 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Lejdi, ja mogę Ci polecić dr Sprawkę, pracuje w wojewódzkim z dr Kornilukiem i dr Łazuką. Ma prywatny gabinet na Szkolnej. Bardzo dobry specjalista do problemów z zajściem w ciąże i przede wszystkim ma super podejście do pacjentek.

    Przejrzyj sobie wcześniejsze wpisy, dziewczyny chyba sporo pisały o lekarzach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 19:03

    f2wldf9hjwsqwdpy.png

    6.06.2015 Aniołek (8tc)
  • Lejdi Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 25 października 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Wiola za info. A nie wiesz czy ten Sprawka to przyjmuje też gdzieś na NFZ? Bo z tego co wiem to np. Korniluk i Łazuka oprócz tego, że mają prywatne gabinety przyjmują też w przychodni na Poniatowskiego na NFZ. Bo gdyby się dało chciałabym chodzić na wizyty raz prywatnie raz na NFZ,żeby trochę kasy przyoszczdzić

  • Wiola90 Autorytet
    Postów: 637 784

    Wysłany: 25 października 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.szpital.siedlce.pl/pl/szpital/poradnie/dla-doroslych/ginekologiczno---poloznicza.htm
    Z tego co na stronie piszą to ani dr Sprawka ani dr Łazuka nie przyjmują w przychodni

    f2wldf9hjwsqwdpy.png

    6.06.2015 Aniołek (8tc)
  • Lejdi Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 25 października 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem,że na stronie internetowej nie ma Łazuki,ale jak dzwoniłam aby zapisać się na wizytę do Korniluka to kobieta powiedziała mi,że przyjmuje w tej przychodni też Okliński,właśnie Łazuka i jeszcze ktoś,ale nie pamiętam kto. Sama się zdziwiłam, tylko że na ten rok nie ma już zapisów ani do Korniluka ani do Łazuki. Niedługo mają się zacząć zapisy na styczeń...

  • Wiola90 Autorytet
    Postów: 637 784

    Wysłany: 25 października 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Ci tak powiedzieli to pewnie info na stronie nieaktualne

    f2wldf9hjwsqwdpy.png

    6.06.2015 Aniołek (8tc)
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 25 października 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pierwszej wizycie ciążowej byłam u Łazuki w szpitalnej poradni, potem chodziłam prywatnie. ALe to było w IV 2014, więc nie wiem jak jest teraz.

    Łazuka do prowadzenia ciąży (przynajmniej bezproblemowej jak u mnie) jest ok, nie wiem jak radzi sobie z prowadzeniem pacjentek z problemami z zajściem w ciążę...

  • Lejdi Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 25 października 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby ktoś wiedział czy dr Sprawka przyjmuje też na NFZ,będę wdzięczna za informację. Rzeczywiście sporo jest pozytywnych opinii o nim na forum

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 26 października 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejdi z tego co wiem to nie przyjmuje na NFZ, niestety do dobrego lekarza na NFZ się nie dostaniesz :\ a przynajmniej nie prędko :\

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Lejdi Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 26 października 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm.. raczej się tego spodziewałam, a ile kosztuje wizyta u dr Sprawki?

  • Wiola90 Autorytet
    Postów: 637 784

    Wysłany: 26 października 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja płaciłam w czerwcu 100 zł

    f2wldf9hjwsqwdpy.png

    6.06.2015 Aniołek (8tc)
  • Qluseczka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 października 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam nadzieje ze nie uraze nikogo pytajac o to, ale.. nie wiem czy wmawiam sobie pewne objawy czy poprostu bede mamusia :) Otoz, moje pytanie czy takie objawy jak np. biegunka, zaparcia, dziwne bole w podbrzuszu (nigdy wczesniej nie mialam takich), rwace, dzisiaj jedzac mojego ulubionego paczka stwierdzilam ze jest strasznie slodki, gdzie wczesniej tego nie zauwazylam. No i czesto korzystam z toalety co wydaje mi sie ze nie wystepuje na poczatku ciazy.. Powinnam dostac okres kilka dni temu, mam wrazliwe piersi no i pojawil sie tradzik. Moze to okres? Jak myslicie. wspomne ze kochalam sie z chopakiem bez zabezpieczenia.

    Qluseczka
  • Wiola90 Autorytet
    Postów: 637 784

    Wysłany: 26 października 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qluseczka zrób test i będziesz wiedziała my tu czarodziejskiej kuli nie mamy niestety, ale to mogą być objawy ciąży

    f2wldf9hjwsqwdpy.png

    6.06.2015 Aniołek (8tc)
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 27 października 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qluseczka możesz być w ciąży, albo Ci się spóźnia okres... nikt z nas tu Ci nie wywróży z fusów...

    Lejdi Ja niestety nie pomogę, bo chodzę do innego lekarza, ale raz byłam u dr. S. i wziął 150 zł za usg (z tym że to było usg połówkowe z pomiarami dokładnymi itp. więc każdy lekarz wtedy bierze więcej)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Lejdi Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 27 października 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. W piątek chcę zrobić badania hormonów w Centrum tzn. prolaktyna,progesteron,testosteron i androstendion. I z wynikami chcę iść do lekarza. Hormony tarczycowe mam ok. W piątek będę miała 21 dc, sama nie wiem czy to jest odpowiedni dzień cyklu na badania tych hormonów,bo to chyba ma znaczenie,ale wyczytałam,że raczej tak.
    W ogóle to chyba to już pisałam :-),ale ogromnie się cieszę,że tu trafiłam :-).

    Wiola90 lubi tę wiadomość

  • Wiola90 Autorytet
    Postów: 637 784

    Wysłany: 28 października 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w temacie badania hormonów jestem zielona, tylko progesteron robiłam w 7 czy 8 dniu po owulacji o ile dobrze pamiętam. Ja po @ wybieram się do lekarza niech zobaczy czy wszystko ok, może zleci jakieś badania, nie chcę czekać roku :/ Może mnie nie odeśle bo to w sumie 4 cykl starań będzie, ale jestem po poronieniu i trochę się martwię czy wszystko wróciło do normy.

    Lejdi daj znać jak wyniki wyszły

    f2wldf9hjwsqwdpy.png

    6.06.2015 Aniołek (8tc)
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ