X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas było tak że na wizycie kazał nam na kolejny dzień i jeszcze na następny bo w dniu wizyty było już :P a ja nawaliłam i na drugi dzień nie było mimo, że mój mąż chciał ale ja nie mogłam bo mnie tak bolało że mówię no nie i już... ale nie myślę tym tokiem bo jednak <3 przed ovu dzień było więc to na pewnno nie tego wina

    a z którego jajowodu miałaś owulkę? bo widzę, że prawy masz niedrożny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2016, 18:02

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 14 lipca 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    PATI na pewno w końcu się uda <3 życzę wam tego z całego serca
    ile trwają zwykle twoje cykle?
    Zazwyczaj okolo 35dni. A z ostatniego roku 32-39dni

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech takie cykle najgorsze ale ja też czasami mam długie jak nie mam owulacji :/ ale biorę teraz duphaston więc w miarę regularnie jest

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 14 lipca 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    albo po prostu współżycie co drugi dzień a w okresie około owulacyjnym częściej :) ale jak mają ochotę codziennie to nie ma co z tego rezygnować :)
    My poprostu mamy duzy temperament. Czasami tylko robimy sobie wolne jak jestesmy mocno zmeczeni. Moj gin tez mowil ze lepiej czesciej niz rzadziej. Mowil ze raz dziennie lub co 2 dni jest ok.

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 14 lipca 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ech takie cykle najgorsze ale ja też czasami mam długie jak nie mam owulacji :/ ale biorę teraz duphaston więc w miarę regularnie jest
    Ja od kiedy pamietam zqzwyczaj cykle mialam 32-36 dniowe. Tylko kilka rqzy w zyciu mialam cykle ponizej 32 dni.

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 14 lipca 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lekarz mówił, żeby współżyć przynajmniej co 2-3 dni, "żeby sperma zawsze była w pochwie". Nie mówił nic, że codziennie to źle. Chociaż gdzieś czytałam, że za często to z kolei plemniki tracą na jakości. Ale wydaje mi się, że jeśli mężczyzna jest przyzwyczajony do codziennego współżycia to i organizm szybciej te plemniki produkuje i nie są one gorszej jakości.

    Pati a chodzisz do jednego ginekologa, czy konsultowałaś się z jakimś innym? Bo ja też od dłuższego czasu takie długie cykle miałam (33-35 dni) i dwóch lekarzy twierdziło, że tak już mam. Dopiero jak nie miałam okresu przez 60 dni to pojechałam prywatnie do lekarza z polecenia w innym mieście i od razu zrobił usg i powiedział, że mam PCOS. Chociaż jak u Ciebie wyniki hormonów są ok, to raczej PCOS nie masz, bo u mnie hormony potwierdziły podejrzenie lekarza.

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 14 lipca 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozne znam historie. Na jednym forum dziewczyna pisala ostatnio ze jest w szoku bo kochali sie z mezem w cyklu tylko raz a tu ciąża. A moja koleżanka w ogóle nie wiedziala kiedy ma dni plodne i bzykali sie codziennie. Jak zaszla okazalo sie ze ma bakterie ktora nie daje objawow, ale utrudnia zajscie. Lekarz byl w szoku ze w ogóle zaszla z tym w ciaze. Nie ma reguły na nic.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 14 lipca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ja mam Julke a kochalismy się wtedy tylko raz nie wiedziałam nawet do końca wtedy co to dni płodne ;) na dodatek kłócilismy sie z mężem co dziennie więc i seksik był raz no i trafiony mamy 4 letnia łobuziarę ;)

    AJA_S, Demsik, pati87 lubią tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 14 lipca 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie. Dlatego sie nie spinam i nie wyrzucam mojemu M jak akurat nie ma sil czy ochoty na tiru riru.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No podobno właśnie co drugi dzień najlepiej, ale przecież nie zawsze jest siła :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 14 lipca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ten cykl co drugi dzień i to nie ze względu na starania ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż sam "zalecił" częstsze starania :P hehe

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 14 lipca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    To u nas było tak że na wizycie kazał nam na kolejny dzień i jeszcze na następny bo w dniu wizyty było już :P a ja nawaliłam i na drugi dzień nie było mimo, że mój mąż chciał ale ja nie mogłam bo mnie tak bolało że mówię no nie i już... ale nie myślę tym tokiem bo jednak <3 przed ovu dzień było więc to na pewnno nie tego wina

    a z którego jajowodu miałaś owulkę? bo widzę, że prawy masz niedrożny
    No wlasnie z prawego teraz mialam.choc moj nowy gin chce powtorzyc hsg bo na zdjeciu lewa strone widac ze drozna a prawej wcale i pewnosci nie ma.opiera sie tylko na tym co mowil mi lekarz wykonuacy hsg podczas zabiegu.i poprzedni gin twierdzil ze nie wazne z.której strony owu a jajowod moze wychwycic czy jakos tak.nie chcialabym powtarzac znowu tego zabiegu bo srednio byl dla mnie przyjemny ale moze noz widelec okaze sie ze obie strony droze :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie właśnie 3 ostatnie owulki z lewego.... hm. Nie wiem czy mam drożne, boję się hsg..

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 15 lipca 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    Mój lekarz mówił, żeby współżyć przynajmniej co 2-3 dni, "żeby sperma zawsze była w pochwie". Nie mówił nic, że codziennie to źle. Chociaż gdzieś czytałam, że za często to z kolei plemniki tracą na jakości. Ale wydaje mi się, że jeśli mężczyzna jest przyzwyczajony do codziennego współżycia to i organizm szybciej te plemniki produkuje i nie są one gorszej jakości.

    Pati a chodzisz do jednego ginekologa, czy konsultowałaś się z jakimś innym? Bo ja też od dłuższego czasu takie długie cykle miałam (33-35 dni) i dwóch lekarzy twierdziło, że tak już mam. Dopiero jak nie miałam okresu przez 60 dni to pojechałam prywatnie do lekarza z polecenia w innym mieście i od razu zrobił usg i powiedział, że mam PCOS. Chociaż jak u Ciebie wyniki hormonów są ok, to raczej PCOS nie masz, bo u mnie hormony potwierdziły podejrzenie lekarza.
    Hej
    Chodze do 2. 1 prywatnie a 2 na nfz.

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 15 lipca 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    A u mnie właśnie 3 ostatnie owulki z lewego.... hm. Nie wiem czy mam drożne, boję się hsg..
    Badanie srednio przyjemne ale da sie przezyc.warto zrobic by wiedziec to czy owo.mi po cc zrobily sie pewnie zrosty i dupa blada i nawet jak zajde w ciaze to bede monitorowana caly czas bo moga wystapic komplikacje

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 15 lipca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja juz po @. Dzis zaczne kuracje borowina. Milego dnia!

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Niki94 Znajoma
    Postów: 29 9

    Wysłany: 15 lipca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko skreśl mnie proszę z testowania sierpniowego. Niestety musimy odstawić starania o miesiąc.

    Szczęśliwa mężatka cierpiąca na niedoczynność tarczycy, Hashimoto i brak cierpliwości ;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jaki sposób będziesz stosowała tą borowinę?

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 15 lipca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykladam ja ogrzana do ok 40stopni na dół brzucha na 30min. Ponoć udroznia jajowody. Mi najprawdopodobniej przyspieszyla owulacje przez co cykl skrocil mi się z 35 do 30dni.

    w4sqs65ge24sefoo.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ