X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax trzymaj sie
    Jagah wielkie gratulacje :-)
    Moj oglada mecz legii a ja juz w koszuleczce czekam jak na szpileczkach :-)

    Jagah, Corcula lubią tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha mój też ogląda a ja wpitalam pizze

  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...dzis mialam testowac...ale nie testuje bo jestem z dziecmi na wsi do apteki daleko...ale @ nadal nie widac wiec czekam dalej.

    ojejku lubi tę wiadomość

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • Teklaa Autorytet
    Postów: 1309 645

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    Według Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego masz za wysokie tsh i zbyt szeroką normę podaną.
    Na twoim miejscu bym się przeszła do endo, choćby dla własnego spokoju.

    Magda bardzo dziękuję za informacje

    mhsvhdgexfg3d4nx.png
    kolejna 30.03/36tc 16.03 3200/33tc 23.02 2297g/24.01 1447g/22.12 759g/połówkowe 05.12 wzorowo ❤️około 437g/24.11- ok/27.10 9-12cm/prenatalne 03.10.2016 - wszystko ok 6,5cm/19.09.2016 10tydz. 3,35 cm/5.09.2016 8tydz. 1,5cm serduszko 171
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah piękne kreseczki ;-) życzę nudnej i spokojnej ciąży <3

    Jagah lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • Luz Maria Przyjaciółka
    Postów: 114 146

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Jakie clexane brałas i z jakich przyczyn?

    Dawka profilaktyczne 0,4, APS po poronieniu zatrzymanym 11 tygodniu i ostatnio kolejna strata 6 tydzień.
    Przypadkowy gineks u którego byłam tylko po skierowanie na betę powiedział mi że jest za profilaktyczny clexanem, ale zmieniają się przepisy i ciąże prowadzone w ten sposób są uważane za patologicze/ podwyższonego ryzyka i moga prowadzić je tylko w przychodniach o wyższym stopniu referencyjności. Wiec nikt mi nie przepisze w Medicover (tam chodzę zazwyzaj) tylko ewentualnie lekarz z przychodni przyszpitalnej (ciążę prowadzę u ordynatora z jednego z powiatowych szpitali - tyle ze ten ma urlop)

    I tak sobie czekam i rozmyślam czy się uda czy nie uda....

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Dziewczyny, powracam na watek po wskazowki :)

    Oczywiscie, holenderska sluzba zdrowia pogratulowala ciazy, i nie dostalam skierowania na bete ani progesteron, sprawdzenie tarczycy dopiero za miesiac - szalenstwo w bialy dzien! ;)

    I co teraz zrobic, jak nie mam zadnych wynikow hormonow?
    Na wlasna reke podniose dawke Letroxu z 25 na ile? 37,5 czy od razu 50?

    Zadnych plamien nie odnotowalam, ale czy powinnam podjac akcje z duphastonem, zeby ta ciazunia miala wsparcie?


    Nie no, zazdraszczam Wam kontaktow z lekarzem w razie jakichkolwiek problemow czy watpliwosci. Tutaj lekarze sa dobrzy w swoim fachu, ale pozostawienie kobiety w ciazy na miesiac czasu, bez zadnych konsultacji i hormonow to lekkie przegiecie :/

    JaagaH ja miałam Euthyrox 25 i od razu endo podniosła mi na 37.5. Byłam zaraz jak dowiedziałam się o ciąży.

    Jagah lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej rzeczywiscie ten sierpien jest szczesliwy :) gratuluje nowych fasolek i oby tak dalej !!

    U nas szpital. Wszyscy.chorzy -_-
    Leon goraczka ponad 39 plus wychodzace dwie trojki...
    A mnie caly dzien brzuch boli jak na malpe :/ dziwne bo to duuuuzo za wczesnie.
    Wykresu nie interpretuje bo przez te temp to juz nic nie wiadomo. Szyjka tez jakos dziwnie. Ale czy to mozliwe ze przy implantacji sa bole jak przy malpie? I to w ogole mozliwe jesli ovulka byla wtedy co na wykresie? Tzn tak mi sie wydaje ze wtedy.
    Eh orzykro mi bo tak sobie zaplanowalismy ze zachodzimy w sierpniu a tu wszystko pod gore.
    A ja juz sobie wkrecam chyba bo brzuch mam dzis taki dziwny jakby wzdety czy cos. Ale odzeciez na objawy to za wczesnie :/

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Jutro ciezki dzien dla mnie... Termin porodu :(
    Ze tego nie mozna tak o zapomiec... :(
    kochana tez miałm na sierpien ale jakś staram nie myśleć się o tym, patrze w przód :*

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosssiagabrysiowa wrote:
    Hej...dzis mialam testowac...ale nie testuje bo jestem z dziecmi na wsi do apteki daleko...ale @ nadal nie widac wiec czekam dalej.
    kciukam za ciebie :*

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosssiagabrysiowa wrote:
    Hej...dzis mialam testowac...ale nie testuje bo jestem z dziecmi na wsi do apteki daleko...ale @ nadal nie widac wiec czekam dalej.
    Powodzenia <3

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa - wieelkie dzięki za info o Letroxie :) jutro wyższa dawka, muuuua :*
    <3

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny napiszcie czy macie jakies (zle) dosiwaczenia z testami ciazowymi quixx? Bo dzis zrobilam i druga kreska dosc blada :-/ nke wiem czy mam sie tym sugerowac, bo pierwszy raz obilam bobo test i powinam zrobic ten sam zeby porownac wyniki czy jak... mialam tego nie robi ale chyba pojade na bete..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 06:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila, bobo jest bardzo czuły i mi na nim wychodziły dwie ładne kreski, a na innym, np pre teście kreska była ledwo widoczna. Pozniej zrobiłam dwa bobo- płytkowy i strumieniowy, na płytkowym krecha na strumieniowym cienka kreseczka. Także spokojnie, to jest spowodowane zmianą testu ;)
    Jedź może na bete to się uspokoisz ale jestem pewna ze wszystko jest ok :)

    Camille87 lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 1 kreska

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Sylwia :-*
    Rozmawiam z mezem i tez sprowadzil mnie na ziemie ;-) powiedzial ze test ma sprawdzic czy jestem w ciazy a nie jak bardzo w niej jestem :P wg niego powinnam odczekać kilka dni i pójść do gina wtedy od razu sprawdzi czy pevherzyk jest prawidlowo umiejscowiony. No i ppslucham go madrzr mowi ;-) mam sie relaksowac i nie stresowac "jak dzidzia ma byc to bedzie" <3

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Kjopa - wieelkie dzięki za info o Letroxie :) jutro wyższa dawka, muuuua :*
    <3
    Jagah skonsultuj się z endo, mi tsh skoczyło poprzednio w ciaży, ale endo kazała zostawić dawkę wuthyroxu 25 i obserwować, po pierwszym skoku ciązowym tsh powinno wracać do swojego poziomu przy stałej dawce.
    Najlepiej będzie jak się skonsultujesz ze swoim.
    Ja w tej ciaży nie odstawiam tez metforminy, a tsh badam jutro dopiero, nie cierpię tego badania bo muszę iśc tam głodna ;)


    Camille, nie sugeruj się tym, czy kreska jest jasna czy ciemna, jedynie badanie beta h\cg z krwi pokaże prawidłowy przyrost. Sama też siedzę i patrze czy mi testy ciemnieją (już niem, obsikałam wszystkie ;) ) ale wiem, ze to nie ma sensu ;)

    Jagah, Camille87 lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ciemnieja czy nie to powinno się już sprawdzać testami z jednej firmy

    Camille87 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzis 8 dpo. Myslicie ze jest sens zatestowac?;-) Jak radzicie sobie z niecierpliwoscia i oczekiwaniem na testowanie?;)

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32 wrote:
    u mnie dzis 8 dpo. Myslicie ze jest sens zatestowac?;-) Jak radzicie sobie z niecierpliwoscia i oczekiwaniem na testowanie?;)

    Dla mnie najlepszym lekarstwem jest testowanie ;D

    ojejku, s1985, nitta32, Sylwia_80, edka85 lubią tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ