X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zgłaszam @... na pewno mnie dziś odwiedzi...

    c55frjjgoufy31i7.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Jagah skonsultuj się z endo, mi tsh skoczyło poprzednio w ciaży, ale endo kazała zostawić dawkę wuthyroxu 25 i obserwować, po pierwszym skoku ciązowym tsh powinno wracać do swojego poziomu przy stałej dawce.
    Najlepiej będzie jak się skonsultujesz ze swoim.
    Ja w tej ciaży nie odstawiam tez metforminy, a tsh badam jutro dopiero, nie cierpię tego badania bo muszę iśc tam głodna ;)


    Camille, nie sugeruj się tym, czy kreska jest jasna czy ciemna, jedynie badanie beta h\cg z krwi pokaże prawidłowy przyrost. Sama też siedzę i patrze czy mi testy ciemnieją (już niem, obsikałam wszystkie ;) ) ale wiem, ze to nie ma sensu ;)

    Ojejku co lekarz to inaczej. Ja z drugą betą od razu zrobiłam TSH,Ft4 i wieczorkiem do endo. Wyniki miałam dobre bo TSH 1.3 a Ft4 -50% wysycenia a i tak powiedziała,że chce żeby Ft4 było bardziej wysycone nawet w 90% a na TSH nie będziemy tak patrzeć bo w ciąży norma chyba od 0,1 więc może jeszcze spaść.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    U mnie 1 kreska
    Na pewno? Nie ma gdzies cienia?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Dla mnie najlepszym lekarstwem jest testowanie ;D
    Dla mnie też ;D

    nitta32, Corcula lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co sądzicie? Coś mnie rano tknęlo po zmierzeniu temp.krwawienie słabiutko a mnie tak nawla glowa ze mam ochotę ja odciąć. Zrobiłam test a tu cosik takiego...
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1a371daa3835.jpg

  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm ta druga kreseczka jest jaśniejsza niż tło testu, tak? No sama nie wiem... .

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzę tylko wcięcie na teście...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tez. dziny ten test. masz drugi do powtorki?

  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również wydaje mi się, że jest tam tylko wcięcie.
    Powtórz test :)

    Tez uzytwam tych testow ale takiego "wciecia" jeszcze nie mialam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie jest pozytywny test, to nawet cień cienia nie jest. Przykro mi.
    Jak masz podejrzenia to idź po inny.

    Sówka35 lubi tę wiadomość

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym powtorzyla test :-) niewiarygodna ta druga kreska
    Marciaa moze za wczesnie co

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Kim8 Przyjaciółka
    Postów: 82 79

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzę wcięcie, też tak kiedyś miałam. Nie dochodzi o odbarwienia jak przy pozytywnych, ale mimo wszystko widać kreskę w punkcie testowym. Cień, cień cienia i inne tego typu odbarwiają się na różowo. Tutaj jak na moje oko po prostu odznaczyło się miejsce testowe.
    Choć chciałabym się mylić. Jak masz przeczucie, powtórz test :)

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    29cda20ec1493d2d93727d3e4822e8a0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech...nie będę już powtarzać i się kompromitowac.Po prostu po raz pierwszy tak mi się zrobiło i poczułam się zdezorientowana.

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Jagah skonsultuj się z endo, mi tsh skoczyło poprzednio w ciaży, ale endo kazała zostawić dawkę wuthyroxu 25 i obserwować, po pierwszym skoku ciązowym tsh powinno wracać do swojego poziomu przy stałej dawce.
    Najlepiej będzie jak się skonsultujesz ze swoim.
    Ja w tej ciaży nie odstawiam tez metforminy, a tsh badam jutro dopiero, nie cierpię tego badania bo muszę iśc tam głodna ;)


    Camille, nie sugeruj się tym, czy kreska jest jasna czy ciemna, jedynie badanie beta h\cg z krwi pokaże prawidłowy przyrost. Sama też siedzę i patrze czy mi testy ciemnieją (już niem, obsikałam wszystkie ;) ) ale wiem, ze to nie ma sensu ;)

    Tylko czego moge oczekiwac od konsultacji, skoro nie mam zadnych wynikow tarczycy. W zeszlym cyklu bylo tsh 2, ft4 spoko, ft3 srednio i kazal w weekend brac Letrox 50.

    A teraz mozecie sie posmiac, bo w szpitalu kazali mi kupic dwa testy z tej samej firmy, i zrobic w piatek oraz niedziele, jesli oba pokaza pozytyw to spokojnie moge poczekac na wizyte z serduszkiem, w 8 tygodniu :D Takze oni chyba gleboko wierza w moc ciemniejacych kresek ;)

    ojejku, Corcula lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha jagah dobre... wsumie nie wiem czy śmiać się czy płakać...

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Tylko czego moge oczekiwac od konsultacji, skoro nie mam zadnych wynikow tarczycy. W zeszlym cyklu bylo tsh 2, ft4 spoko, ft3 srednio i kazal w weekend brac Letrox 50.

    A teraz mozecie sie posmiac, bo w szpitalu kazali mi kupic dwa testy z tej samej firmy, i zrobic w piatek oraz niedziele, jesli oba pokaza pozytyw to spokojnie moge poczekac na wizyte z serduszkiem, w 8 tygodniu :D Takze oni chyba gleboko wierza w moc ciemniejacych kresek ;)
    Anglia? Hihi

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    A teraz mozecie sie posmiac, bo w szpitalu kazali mi kupic dwa testy z tej samej firmy, i zrobic w piatek oraz niedziele, jesli oba pokaza pozytyw to spokojnie moge poczekac na wizyte z serduszkiem, w 8 tygodniu :D Takze oni chyba gleboko wierza w moc ciemniejacych kresek ;)
    Ale czad! Czyli moje domowe laboratorium porównywania odcieni kresek na teście może uzyskać rekomendację Instytutu Matki i Dziecka :D
    Wiedziałam, wiedziałam że jest w tym jakiś sens :D :P

    200.gif

    Jagah, Madziulla, ZakreconaŻona, Corcula, AJA_S, Mona_M, Milka1991, Kim8, vitae13, VillemoVilo, Kjopa3 lubią tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik, raczej wątpię bo piersi już nie są takie pełne. Bolą ale nie są pełne jak były.

    Rosax, nic a nic

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 - Holandia ;)

    ojejku - dobry patent, co?! kazda metoda ma jakis sens, by nie zwariowac.. czekajac do 8 tc :D Ogolnie w takich sprawach jak ciaza naturalna - lekarze chca jak najmniej ingerowac. Cos w stylu, jesli natura dala, to zostawi albo wyrzuci. Ide skreslac krzyzyki na scianie w odliczaniu ;)

    ZakreconaŻona, Morwa, ojejku lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mimo wszystko, znasz już płeć z tego co widzę :D

    Morwa, Jagah lubią tę wiadomość

‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ