X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 18 lipca 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa89 wrote:
    Dostane borowinę w aptece? Czyli może być też tak, że borowina przyspieszy owulacje? Trzeba wtedy pilnować się z <3 :-)
    Dostaniesz :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dlugo mnie nie bylo. u mnie zaraz płodne sie zaczynaja dzis robie wieczorem pierwszy tescik ovu.
    w weekend byłam na grzybkach sporo uzbieralismy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeskakuje do Was :P
    Biel bieli na teście wskazuje ze szanowna Pani @ pojawi sie za 2-3 dni.

    Tak więc czekam z niecierpliwościa na nią i zaczynam stymulacje!!! Jestem podekscytowana nowym cyklem :D i tym, że na jego końcu pewnie zaznaczę + :p

    Omon, ojejku, AJA_S, farmaceutka77, Landryneczka lubią tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 ekstra podejscie:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam ostatnio pod jakimś wykresem że dziewczyna od początku cyklu mówiła sobie że w tym miesiącu zachodzi w ciąże. Nie miała chwili zwatpienia, taka mantra, no i udało się :), podążam za jej przykladem ;), musi się udać i koniec. Już tyle osób przepuścilam w kolejce że teraz moja kolei, o! btw- ale oczywiście pare dodatkowych miejsc się znajdzie ;)

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borowina moze przyspieszyć owulke. Mi przyspieszyla w pierwszym cyklu stosowania. Bylam w szoku jak śluz pojawil sie duzo szybciej niz zwykle. No i dzieki temu skrocil mi sie cykl o kilka dni. Z 35 do 30.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba sierpniowe testowanie odpuszczam po tych przebojach bólowych (już lepiej, sporo się zmniejszyły)...Ale wezmę się za te starania od nowego cyklu jak się należy :) Zakupiłam termometr owu, testy owulacyjne i zastanawiam się nad tą borowiną..wyczytałam że takie bóle mogą świadczyć o braku owulacji i pewnie znając życie ...to pojechała na urlop...
    Test zrobię pro forma ale przekonana jestem że PORAŻKA..

  • Masaga Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 18 lipca 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny,
    Sylwia 80 super podejście, też próbuję sie tego trzymać ale co rusz nowe wątpliwości. Jednak dlaczego miałaby owulka wpaść w 120 którymś dniu cyklu jak nie po dzidziusia :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA od początku twierdzę że teraz mi się uda bo Ósemka mnie prześladuje :D Dostałam bluzkę z 8, bransoletkę z 8 r roku urodzenia mam 2 ósemki no i owulacja mi wypadła w około 8 dc, więc nie może być inaczej jak to że teraz jest nasz szczęśliwy cykl :D

    Omon lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietajcie polowa sukcesu to pozytywne myslenie :-)
    A polowa seks :-) :-) :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2016, 12:56

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Masaga Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 18 lipca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy wolną chatę bo dzieci u dziadków na wakacjach więc i jedno i drugie jest :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lipca 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TO tak jak u mnie obie połowy spełnione :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 18 lipca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Pamietajcie polowa sukcesu to pozytywne myslenie :-)
    A polowa seks :-) :-) :-)
    Dokładnie :) skoro samym myśleniem możemy wyindukowac ból, omdlenie, czy cokolwiek innego to czemu by nie pomoc sobie w staraniach;)
    Tak juz jest skonstruowany człowiek, że jeśli jest ciężko, źle ogolnie dużo stresu i pochłania to mnóstwo energii, to organizm nie dopuści do zajścia w ciążę, bo bedzie skupiał się na prostych, najważniejszych zyciowych czynnosciach, a że ciąża jest bardzo wymagajaca energetycznie, to niestety idzie na bok:/ stąd też dużo kobiet mówi tu o wyluzowaniu:) ale ja wiem , latwo jest sobie mówić. ..:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lipca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj już test owu na 100% negatyw z lekkim bladzioszkiem :D Teraz czekać do około 14-16 dpo i teścik z II Wam wstawię :D

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby kochana oby :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja wierzę w to tak mocno że jak się nie uda( w co nie wierzę i nie dopuszczam do siebie) to przepłaczę cały tydzień.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    U mnie dzisiaj już test owu na 100% negatyw z lekkim bladzioszkiem :D Teraz czekać do około 14-16 dpo i teścik z II Wam wstawię :D

    A moze Ty jeszcze kochana lipcowa bedziesz co? :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E coś Ty najwcześniej test będzie 6-8 sierpnia

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Aja wierzę w to tak mocno że jak się nie uda( w co nie wierzę i nie dopuszczam do siebie) to przepłaczę cały tydzień.

    Nie ma takich słów jak NIE UDA SIĘ!!!
    Tutaj używamy tylko UDA SIĘ, NA PEWNO itp ;)

    Matka wątku powinna wszystkim wirtualne klapsy dawać za negatywne przekazy, o!
    Stworzyć grafikę i wlepiać każdemu to twierdzi że w tym miesiącu to... wiadomo co ;)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja mocno wierzę że się uda w ogóle to jakoś dziwnie się czuję dzisiaj taką pewność siebie mam że to jednak już :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ