X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zwalcie to wszystko na pogodę! wynarzekajcie się na maksa i do przodu! nie wiem jak tam u was ale u mnie pochmurno, szaro i brzydko. i tez zero pozytywnych myśli dzisiaj... a nie dość ze mnie jajniki na zmianę kłują jakby mi chciały na nosie zagrać to jeszcze chyba jakieś choróbsko załapałam bo ciagle mi zimno, mam dreszcze i temperatura 37,6. Więc nici z mierzenie moim nowym owu termometrem.
    dodam jeszcze tylko ku pokrzepieniu waszych serc :) ze u mnie z niemalzem też odkopaliśmy topór wojenny.. i to taki sporych gabarytów :) wszystko przez tą pogodę... :)

  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 18 lipca 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elica wrote:
    Dziewczyny zwalcie to wszystko na pogodę! wynarzekajcie się na maksa i do przodu! nie wiem jak tam u was ale u mnie pochmurno, szaro i brzydko. i tez zero pozytywnych myśli dzisiaj... a nie dość ze mnie jajniki na zmianę kłują jakby mi chciały na nosie zagrać to jeszcze chyba jakieś choróbsko załapałam bo ciagle mi zimno, mam dreszcze i temperatura 37,6. Więc nici z mierzenie moim nowym owu termometrem.
    dodam jeszcze tylko ku pokrzepieniu waszych serc :) ze u mnie z niemalzem też odkopaliśmy topór wojenny.. i to taki sporych gabarytów :) wszystko przez tą pogodę... :)

    No chyba to naprawdę coś siedzi w tej złej aurze. U mnie od paru dni jajniki wariuja kluja caly czas na zmianę;/ zła jestem, ba zła to mało powiedziane, bez kija nie podchodź:) ;) zimno, dreszcze też przerabialam:/
    Ale za to perspektywa czterotygodniowego urlopu juz niebawem trzyma mnie przy życiu:) :)

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 18 lipca 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taakk. Smutny dołujący dzień. Zadzwonilam sobie do babci, a później do mamci zeby poklechać. Moze to głupie ale jak łapie doła to myślę sobie o mojej znajomej ktora jest taka chora ze nie ma szans na dziecko. Jest młodsza ode mnie. 2tyg temu usuneli jej jajnik. Drugi czeka to samo bo ma mnostwo torbieli. Pogodzila się juz z tym ze nie będzie miec dzieci. Nawet na adopcję nie ma szans bo żaden lekarz nie chce jej dac zgody na opieke nad dzieckiem. Nawet nie bede wam wymieniac na co ona choruje bo duzo tego jest... No i jak mysle o niej to sobie mysle ze ja jestem calkiem zdrowa, i ze po prostu musze dluzej poczekac na swoja ciaze. Jeszcze musimy troche zjeść suplementow, wypić ziół i na pewno wreszcie sie uda. Predzej czy pozniej. Dodaje mi to otuchy.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lipca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri właśnie jak myślę o niektórych jakie mają problemy to my jesteśmy zdrowi tylko trzeba poczekać czasem dłużej czasem krócej ale w końcu nam się uda.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba faktycznie coś jest w tej pogodzie,bo ja też mam okropne humorki :)

    c55frjjgoufy31i7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda nam się ja to wiem. :)
    u mnie na razie test owulacyjny negatywny. jutro powtarzamy

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi już przeszły humorki bo i pogoda się nie waha no i dużo robi to że od soboty po 14 zaczynam 2tyg laby :D Więc będę miała dużo do nadrobienia wieczorami ;) B będzie sobie łowił a ja Was czytać ^^

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dzis peka glowa!!!a dwie kreski wszystkie zobaczymy i nie ma innej opcji :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jakoś tak pozytywnie :) chyba weekend mnie tak fajnie nastroil:):)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam pozytywne nastawienie pozytywne i czuje ze będzie dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzałam na wasz wątek testowania lipcowego i jestem pod wrażeniem :) tyle fasolek!!! wow! podbudowalam sie trochę ..
    Aja- widzę ze Tobie też żyłki, robaki, woblery i inne zabawki też znajome :) mój ma fioła na punkcie łowienia i tylko liczy... tzn. razem odliczamy.. ja dni płodne, owulacje itp a mój kochany ile jeszcze do sezonu na suma np.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taak :D dlatego urlop nad wodą by mógł pomoczyć kija xD

    17.11.17-poronienie całkowite
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 18 lipca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę lipiec jest owocny w starankach! Same wisienki. Szkoda ze nie dla mnie... Ale moj jest sierpień ; )

    Moj tez zawsze lubial wedkowac. A jakos od dwoch lat sprzęt leży nie używany. Zapytam go czemu i czy by sie nie wybral na stawy. Moze jakis domek na weekend ? Kto wie ;)

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 lipca 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubię jeździć z B ma ryby pod warunkiem że jedziemy sami z psem. Wtedy chociaż mnie nie ignoruje ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 18 lipca 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Naprawdę lipiec jest owocny w starankach! Same wisienki. Szkoda ze nie dla mnie... Ale moj jest sierpień ; )

    Moj tez zawsze lubial wedkowac. A jakos od dwoch lat sprzęt leży nie używany. Zapytam go czemu i czy by sie nie wybral na stawy. Moze jakis domek na weekend ? Kto wie ;)

    W sierpniu będzie nas jeszcze więcej szczęśliwych z fasoleczkami !!! :)

    c55frjjgoufy31i7.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 18 lipca 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a u mnie coś dziwnego.. Mam 13dc i dostałam okres.. masakra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Hej a u mnie coś dziwnego.. Mam 13dc i dostałam okres.. masakra

    A to taki okres - okres czy okres - plamienie?

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 18 lipca 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na podpasce niewiele, ale jak idę do toalety to czerwono..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Na podpasce niewiele, ale jak idę do toalety to czerwono..

    dziwne....kiedy masz gina?

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 18 lipca 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero we wrześniu..

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ