X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    E coś Ty najwcześniej test będzie 6-8 sierpnia

    A ja sobie u Ciebie wyliczyłam, ze jak owulacja była tak wczesnie, to juz nawet 31.07 mozesz testować :)
    NO ale żeby pozostać w tym fajnym, szczęśliwym watku to moze chociaz do 1.08 poczekaj ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem w srod zywych po wczorajeszej wizycie w Kolobrzegu bylo super ale i przyjechalismy wykonczeni jazda wczoraj test owu pokazal dwie kreski dzis tez i to mocniejsza musze dzis mezusia wymeczyc oczywiscie w sob meza tez wykonczlam musi sie udac nie ma innego wyjscia jeszcze nigdy na tescie owu nie mialam dwuch kresek dziwi mnie fakt ze tak szybko ale moze to i dobrze dzis mdli mnie jak cholera nie wiem po czym do tego mam biegunke i boli mnie ppdbrzysze nie wiem cz to objaw owu czy cholera wie czego zobaczymy 7sierpnia sie pkaze ?

    Ps.to ja karola mama julki i ... Pisze z tableta i tu nie moglam sie zalogowac na tamtym

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia u mnie biegunka to objaw owulki;)
    Potforzasta tak trzymaj :*

    Wiara,Nadzieja i M lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola czy tam Wiara ja też mam 1 raz krechy na teście owu i to w 7 i 8 dc więc liczę że za to będziemy miały z czego się cieszyć.
    Sylwia ja nauczona latami starań wolę poczekać jednak do 8 sierpnia przynajmniej.

    Wiara,Nadzieja i M lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Karolcia u mnie biegunka to objaw owulki;)
    Potforzasta tak trzymaj :*
    To wiem po co dzisiaj do mnie przyszła ale niech jej będzie ja wytrzymam byle coś się zadziało w końcu

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd to znam...
    Ale wierzę że będziesz jedną z pierwszych brzoskwinkowych mamusi :*

    potforzasta lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja też w to wierzę ale wiesz że do Twoich urodzin Ty też będziesz już w ciąży??

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa Landryneczka wpisz mnie na tego 08.08 :D nie no mówię że ósemki mnie lubią :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale pozostało tylko 1,5miesiąca :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy co. Ztego bedzie oby na poczatku sierpnia byly same dobre wiesci a potem by z maluszkami bylo wszytko dobrze tak mi w brzuchu juz dawno nie jezdzilo masakra ale jak to objaw na owu to i moge co chwile do wc latac byle by na koncu byly efekty ?

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja wystarczy ;)
    Wiara ja też ale mi z biegunki przeszło na ból owulacyjny a może @ juz sama nie wiem.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kestem sama ciekawa co z yego bedzie bo nigdy tak nie mialam boli podbrzusze i tak jakby przechodzilo na lewy jajnik a zawsze bolal mnie prawy jak ja bym juz cciala by byl sierpien

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym już chciała

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie nie ja chcę sobotę ;)
    Roczek Dusi a w niedzielę urlopik ;D
    Oby jakiś jeden ślepy się trafił ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się tylko chcę pochwalić że od 1 do 10 sierpnia mam urlop ;), wiec przynajmniej nie bede myslec!!! A potem juz tylko kilka dni i wysikuje 2 kreski, wiec luzik!

    Będę chyba jednak zagladac żeby sprawdzać czy wszystko idzie w dobrym kierunku i czy wszystkie grzecznie wysikujecie małe brzoskwinie :D w postaci ||

    No ale jeszcze te prawie dwa tygodnie jakos muszę sie przemeczyć. Liczę na to że @ nawiedzi mnie dość szybko!

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lipca 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trafi się i to nawet nie ślepy a dorodny :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lipca 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja to jakoś dziwnie się dzisiaj czuję, sama nie wiem jak to wytłumaczyć ale czuję a raczej wiem że to jest mój czas że w końcu i nam się uda a może już udało :D Nie wiem po prostu wiem to i już...

    Sylwia_80, elica, AJA_S lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 18 lipca 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od jakiegoś czasu mam wrażenie, że zamiast żyć to wegetuję. Praktycznie od początku tego cyklu jestem zmęczona, śpiąca, na nic nie mam ochoty i wszystko mnie irytuje... Już mi rodzina zaczyna dogadywać, że przestałam się uśmiechać a ja kompletnie nie wiem co mi jest.
    Dodatkowo robię prawko i jazdy strasznie mnie męczą... Wsiadam do auta i już mam ochotę wysiąść. Po godzinie jazdy czuję się jakbym jeździła całą dobę :/ Kurcze, nigdy czegoś takiego nie miałam.

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 18 lipca 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja juz straciłam nadzieje.wydaje mi się ze to nie najlepszy czas na dziecko :( zmieniam prace od września. Jednak nie mogę sobie poradzić z instynktem ;( ręce mi już opadają i płakać się chce :(

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 lipca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon ja tamten tydzień cały się darłam jak opętana. Wszytko mi nie pasowało... Czemu? Nie mam pojęcia!

    Przez tą gadkę o brzoskwiniach mam na nie straszną ochotę :)

    Efit. Channah nie poddawaj się :* A fasolka przyjdzie w nieoczekiwanym momencie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2016, 19:01

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ