X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :/ nie masz możliwości isc szybciej? takie krótkie cykle to cos nie halo...

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 18 lipca 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie niestety są terminy.. Jedynie mogę hdzie indziej spróbować

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 18 lipca 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane u mnei dzis 15dc rano robiłam test owu i 2 kreski prawie identyczne wieczorem już słabsza hmm dziwne zobaczymy jutro jakie bede ale seksik co 2 dzień musi byc innego wyjścia nie ma ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 19 lipca 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobitki! Dołączam sie i ja.
    Testowanie w okolicach 16.08.
    Jestem swiezo po bardzo wczesnym poronieniu/ ciazy biochemicznej ktora zakonczyla sie rowno w 5tc a wiem o niej z testow i bety. Ze przyjdzie okres tez wiedzialam po spadku hcg.
    Poza tym staraniem mam juz dwojke dzieci 8 i 6 lat.
    Trzymam za nas wszystkie mocne kciuki!

    elica lubi tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZeść Corcula :) Powodzenia w sierpniowym testowaniu :)
    Ja czekam dziś na dostawę testów owu.To moje pierwsze w życiu. Pewnie u mnie był cykl bezowulacujny ale to zapewne dlatego żeby jajo sierpniowe było dorodniejsze :)
    Moje pierwsze testowanie 1.08 już chyba nie ma sensu ale 31.08 będzie ok :) Więc nadal jestem sierpniową teściarą..
    Mam nadzieję że wam nerwy przeszły...mi z rana tak, ale na przeciw mojego domu (pracuję w domu) zaczęła się budowa osiedla i napierniczają młotami pneumatycznymi codziennie od 7 do 15. Rewelacja.

  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 19 lipca 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elica na pewno to siepniowe jajo bedzie za to super dorodne! Ba, moze nawet w sierpniu beda dwa? :). Zabawa z testami owu wymaga cieroliwosci, ja jeszcze nie do konca nauczylam sie ich "obslugi". Jak robilam testy do poludnia (nie z porannego moczu) to zawsze byly dodatnie ;).

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula, to testujemy razem ;), trzymam kciuki za dwie brzoskwinie :)

    Corcula lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Na podpasce niewiele, ale jak idę do toalety to czerwono..

    Kurcze, dziwne to...sama nie wiem czy świadczy o jakiejś anomalii czy po prostu tak sie przydarzyło. Ja miałam raz cykl 20 dniowy, lekarz powiedział mi, że czasem może się zdarzyć cos takiego, jak np na początku cyklu peknie przetrwały pecherzyk albo torbiel, u mnie własnie tak było, no i żeby się nie martwić. Mówił też, że zwykle po takim krótkim cyklu kolejny jest wydłuzony, co u mnie akurat się nie sprawdziło ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli nie ma tego duzo to moze jakies krwawienie związane z owulacja?

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak wspominalam moja ciaza wlasnie dzisiaj zakonczyla sie krwawieniem w 5tc. Beta byla bardzo niska i spadala.
    Niepokoja mnie dwie rzeczy:
    - wczoraj endometrium mialo 8mm i zdaniem gin na krwawienie mialam czekac okolo tygodnia. Zaczelo sie dzisiaj,
    - to krwawienie to tylko na poczatku bylo duzo krwi a teraz po okolo 3h od poczatku krwawienia to sa bardziej hmmm takie czopy, grubsze blony, cos takiego i krwawienia niewiele.
    Wybaczcie ten opis ale to dla mnie jakas anomalia i pierwsza ogolnie ciaza zakonczina w ten sposob. To tak wlasnie moze wygladac?

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula to dziś? Nie doczytałam chyba..bardzo Ci współczuję.. ja mam za sobą poronienie w 12tc pod koniec lutego więc to już całkiem inaczej wyglądało niż u Ciebie..ale myślę że to dobrze że organizm zaczął się oczyszczać szybciej, bo najgorsze jest to czekanie...

    Corcula lubi tę wiadomość

  • Masaga Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witam Was :)
    Corcula bardzo mi przykro :(
    ja na poczatek krwawienia czekałam niestety tydzień i później jeszcze dwa dni w szpitalu. Nie mam pojęcia jak przetrwałam ten czas :/ też 12 tydzień.
    tak więc nie pomogę, ale po samooczyszczeniu szybciej można sie starać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2016, 11:17

  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to dzis ale spodziewalam sie krwawienia i czekalam na nie. Dzieki za cieple slowa i bardzo Wam wspolczuje straty juz tak dojrzalej ciazy :(

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra zajrzyj na lipcówki ale tam kate55 pisała że ma 2 kreski nawet fote dodała.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Tak, to dzis ale spodziewalam sie krwawienia i czekalam na nie. Dzieki za cieple slowa i bardzo Wam wspolczuje straty juz tak dojrzalej ciazy :(

    Corcula, ja miałam taka wczesna strate przed udaną ciąża i miałam dokładnie to samo, to nawet nie byla na poczatku krew, tylko takie skrzepy i inne dziwne pozostałosci. Miałam wrażenie jakby to endo odpadało kawałkami,a nie łuszczyło się. Ja juz 2-3 dni po krwawieniu miałam tez okropne bóle podbrzusza, nie wiem jak jest u Ciebie. Tylko u mnie to był naprawde poczatek, bo chyba nawet to 5 tygodnia nie dobrnełam...

  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 19 lipca 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia u mnie to tez sam poczatek, beta byla bardzo niska. Mam bardzo podobne odczucia do Twoich wiec to moze tak ma wlasnie wygladac :). Dzieki. A jak u Ciebie ze staraniami? Dlugo walczysz?

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 19 lipca 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mojej koleżanki po poronieniu powiedział ze dobrze ze organizm odrzucil słabszy płód. Teraz maja ślicznego dwu tygodniowego zdrowego synusia. Nie wiem czy to was pocieszy ale przynajmniejwiecie ze momożecie zajsc w ciążę. Ja wciaz trwam w niewiedzy i gdybam sobie ze pewnie nie mozemy mieć dzieci. ...

    Corcula lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 19 lipca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 13:31

    Corcula lubi tę wiadomość

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 19 lipca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri jestem tego samego zdania. Z racji wyksztalcenia (psycholog kliniczny dzieciecy) widzialam naprawde duzo roznych przypadkow i wiem, ze nie ma sensu na sile oklamywac natury. Co nie znaczy oczywiscie, ze nie trzeba walczyc dalej. Bo trzeba :). W ogole to macierzynstwo to hustawka emocji.
    Najpierw starania i niepokoj z tym zwiazany, potem euforia po pozytywnym tescie, potem strach czy wszystko ok, radosc z kazdej dobrej wiadomosci, strach przed kazda zla, porod, obawa o zdrowie i zycie dzieciatka. I tak cale zycie :))).
    Ale to jest piekne, to, ze my kobiety przejdziemy przez to wszystko dla naszych dzieci.

    Arwi lubi tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 19 lipca 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qasha bardzo mocno trzymam za to kciuki!!!

    Arwi lubi tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ