X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 lipca 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    MArciaa dokłądnie, wystarczy popatrzeć na nasze babcie lub prababcie, wszystkie zakładały rodziny w bardzo młodym wieku a teraz to jakaś sensacja.
    Poza tym 23 lata to moim zdaniem już nie tak mało

    właśnie :-)
    też mam 23 lata, jak się uda to zostanę mamą w wieku 24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak wlasnie planowałam żeby w wieku 24 lat zostać mama no ale jak widać nie udało się. pomijam fakt ze z pewnych innych powodow zaczelismy się starac jak miałam 25 ale żeby zostać mama to dla mnie gorna granica wiekowa było 26 lat...no ale los chce inaczej...mam 28 lat za rowne 2 tyg a ciąży ani widu ani slychu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh ja mam 25, więc najlepszy wiek dla mnie, ale póki co cisza. Jeszcze nikt z lekarzy mi nie powiedział, że młoda jestem mam cza, ja raczej nie uznaję czegoś takiego i bym po prostu wyszła od takiego lekarza...

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze chciałam do 25 mieć już bobasa :-)
    a do 30 najlepiej zakończyć rozmnażanie.. jednak to pewnie się wydłuży

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz młode kobiety maja coraz więcej problemów z zajściem w ciąże my zaczelismy sie starać jak ja miałam 21 lat 6 lat zajęło nam by w końcu być w ciazy urodziąłm w wieku 27 lat po drodzie mielismy jedna strate w 6tc teraz mam 31 staramy się od roku i nam sie udao w lutym ale niestety stracilismy maluszka w 14 tc ponownie staramy się dalej dajemy sobie czas do końca roku jek sie nie uda to pasujemy

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze myślałam, że zaraz po maturze bądź przed zaliczymy wpadkę mimo mojej obietnicy teściowi. "Nie zostanie dziadkiem przed 40" A teraz pyta kiedy nim zostanie... :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to ja aż tak wcześnie nie bo studia :-)

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że tez stosujecie borowinę :) ja też duzo dobrego o niej wyczytalam i stosuję drugi dzień, świetna metoda relaksu:) czytalam też że można sie dostac do uzdrowiska na refundację, ale trzeba miec udokumentowane leczenie, a raczej jego niepowodzenie. Jest mnostwo dobrych opinii rowniez o tych uzdrowiskach, ze kobiety zachodza bez problemu w ciążę po turnusie.

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Widzę, że tez stosujecie borowinę :) ja też duzo dobrego o niej wyczytalam i stosuję drugi dzień, świetna metoda relaksu:) czytalam też że można sie dostac do uzdrowiska na refundację, ale trzeba miec udokumentowane leczenie, a raczej jego niepowodzenie. Jest mnostwo dobrych opinii rowniez o tych uzdrowiskach, ze kobiety zachodza bez problemu w ciążę po turnusie.

    muszę o tym poczytać

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, czytalam ze jada na turnus z mezami i zachodza jeszcze na turnusie. Mam nadzieje ze pomoga mi oklady. Pokladam w nich nadzieje. Poki co to bardzo pomagają mi w wyproznianiu. Sory za szczerość. Ale mam ogólnie problem z regularnoscia a jak stosuje borowinke to na drugi dzień rano lece do kibelka ;)

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Tak, czytalam ze jada na turnus z mezami i zachodza jeszcze na turnusie. Mam nadzieje ze pomoga mi oklady. Pokladam w nich nadzieje. Poki co to bardzo pomagają mi w wyproznianiu. Sory za szczerość. Ale mam ogólnie problem z regularnoscia a jak stosuje borowinke to na drugi dzień rano lece do kibelka ;)

    jak to się w ogóle stosuje?

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i może ja spróbuję... raczej w tym drugim przypadku ;D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nagrzewa sie do ok 40stopni. Rozcina folie i wyciaga borowine. Przyklada sie na 30min. Trzeba zakryc ręcznikiem i mozna termofor przylozyc zeby utrzymac temperature.

    marciaa lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczytalam ze reguluje hormony, rozmiękcza zrosty, udrożnia jajowody. Generalnie nie powinna zaszkodzic.

    marciaa lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a drogie to?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia ja bym wam poleciła klinikę. Niestety ceny nie są tanie. My za pierwszą wizytę zapłaciliśmy 230zł kolejne 180. Miałam taki plus że byłam w szpitalu na badaniach więc miałam komplet. Poprzedni gin mnie skierował. Ale... nie ma co leczyć się samemu po takim okresie starań. Widzę że ty na ovu od 2014 roku to.już dwa lata. I tak jak zrobisz hormony musisz iść skonsultować a skoro lekarze Cię lekceważa to lepiej dołożyć i iść do kliniki niepłodności. Przede wszystkim badania hsg, test na wrogość śluzu. Jeżeli tu będzie problem leki na własną rękę nie pomogą w ciemno. To samo z hormonami. Ja spotykałam się z komentarzami typu że jestem młoda i już myślę o dziecku.ale jakoś nigdy mnie zbytnio.nie zlali lekarze. Co prawda było leczenie po łebkach ale coś próbowali. Ostatecznie mąż wylał mi kubeł zimnej.wody na głowę i.zapisalismy się do kliniki. Teraz drugi cykl u nich. Całkiem inne leczenie. Ale tak jak wspomniałam badania miałam porobione, hsg również. Test na wrogi śluz zrobili mi.oni w poprzednim cyklu nigdy żaden poprzedni nie zlecił. A dodam że mam 21 lat i ponad trzy lata starań. Dwa z lekarzami.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie zlał lekarz tylko powiedział że to straszne, że jesteśmy tacy młodzi a mamy trudności z zajściem :/

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale są pary, które są olewane. Bo przecież młode to po co leczyć. A lepiej za wczasu niż żeby było za późno.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak. Ale mało jest lekarzy z powołania :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano własnie lepiej za wczasu niz potem płakac...

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ