X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 20 lipca 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No faktycznie fajnie by było gdyby się doczekał wnuczka małego od ciebie :) W mojej rodzinie to będzie sensacja bo nikt nie ma w sumie ani z mojego rodzeństwa ani z rodzeństwa męża
    To Twoje maleństwo pewnie byloby rozrywane :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 lipca 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama ma 4 wnuczki, tato wnuka i wnuczkę (jestem ich wspólną córką, ale dla taty moje siostry to jak jego córy;) ) a teściowie ani jednego moj B jest najstarszy :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 20 lipca 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ;)
    Zrobiłam test.... Niestety... Negatyw...
    Miłego dnia Kobiety :)


    Następna próba za 4 tyg, obecnie nie ma mnie w domu. Pozdrawiam

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 20 lipca 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się na sierpniowym wątku. Mam nadzieję ze mogę dołączyć. W Lipcu niestety znów nie było owulacji, cały czas liczyłam na sierpień i mam nadzieje ze się nie zawiodę. Nawet jeśli się nie uda zajść w ciąże to mam nadzieje ze przynajmniej owulacja do mnie wróci.

    Corcula lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 lipca 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina tule ;)
    Styczniowa trzymam kciuki by owulka w końcu przyszła :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 20 lipca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi rodzice ani teściowie też nie mają jeszcze wnuków :) musimy w końcu rozpocząć kolejne pokolenie dziewczyny ! Jakoś jestem pełna optymizmu, że wszystkie skończymy z II kreseczkami ! :)

    c55frjjgoufy31i7.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w rodzinie jest sporo dzieci. Moja siora ma 4. I bracia po synku oboje maja. Tesciowa ma jednego wnuka od mojej szwagierki. Tydzien temu urodzila kuzynka mojego męża. Jak rozmawialysmy we wrześniu to obie mowilysmy o tym ze planujemy juz dziecko a ona właśnie juz urodzila.... Tesciowa mi daje dobre rady zebym po tiru riru podkładala poduszkę pod tyłek. Ze jej to pomoglo zajsc. Czego ja juz nie robie zeby zajsc....

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he mój mąż to kazał mi na głowie stać przez 10 minut :) że niby przyśpiesza drogę plemników do jajeczka ;) śmiech śmiechem ale może i to pomogło stworzyć Szymonka? ;) Pozdrawiam i dziękuję :)

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzcie cie znalazlam o borowinie :

    W ginekologii stosowanie zawijań, kąpieli i kolumnizacji przyczynia się do powiększenia macicy przy jej niedorozwoju, z występującą jednocześnie niedoczynnością hormonalna jajników. W niedomodze jajników po zawijaniach i tamponach borowinowych następuje poprawa, wzrasta poziom estradiolu i progesteronu oraz wydzielanie z moczem adrenaliny i noradrenaliny bez zmian w zakresie poziomu gonadotropin. (pobudzający wpływ borowiny na jajniki). W przewlekłych zapaleniach pochwy i szyjki macicy tampony borowinowe poprawiają stan kliniczny oraz częściowo zmniejszają pod względem ilościowym i jakościowym florę bakteryjną.. Skuteczne również w niepłodności czynnościowej oraz w przedwczesnym przekwitaniu (wyrównanie lub przywrócenie cykli miesiączkowych i złagodzenie towarzyszących objawów).

    ojejku, AJA_S lubią tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina A mi położna powiedziała że to właśnie mit. Lepiej po poleżeć na brzuszku i potulić się ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, ale wiesz jeśli to mężowi sprawiło przyjemność to czemu nie ? :D Też w to nie wieżę ale czego się nie robi by zadowolić drugą połówkę ;)

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 lipca 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na początku tak robiłam teraz twierdzę że jak ma się utrzymać to się utrzyma. jedynie obiecałam że nie będę tachać... A dziś nocka :P i będę musiała uważać a mam nocke z koleżanką po urazie głowy w Wielkanoc :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 20 lipca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja uważam ze probowac trzeba. Moze pomoc, a na pewno nie zaszkodzi ;) I właśnie trzeba mocno wierzyc ze pomoże. Jak komus pomoglo to czemu ma mi nie pomoc? Wiara czyni cuda :)

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 20 lipca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I takie mam podejscie do wszystkiego czego probuje :)

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 20 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już myślałam, że to ja nienormalna i świecę robiłam xD Też w to nie wierzyłam i w sumie nie potrafię wytłumaczyć po co tak robiłam :D Chyba z desperacji ;)
    Moi teściowie nie mają wnuków, na nas ciąży presja, bo mój mąż jest jedynakiem. Ja mam starszych braci - jeden bezdzietny kawaler i nie zanosi się na zmianę, drugi ma 7 letnią córkę a najmłodszy ożenił się z kobietą, która miała z poprzedniego związku dwie przekochane bliźniaczki - i tu sytuacja której pojąć nie potrafię - dziewczynki od małego są uczone, że rodzina A. nie jest ich rodziną. Moja mama raz ich pilnowała i powiedziała, żeby mówiły do niej babciu - ile potem dymu było z tego :/ Mi też się oberwało, jak zaczęły do mnie mówić ciociu.

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 20 lipca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos ty ? Szok. Nienormalni jacys ci rodzice. Zamast sie cieszyc ze dzieciaki maja duzo dziadków, cioć, dużą rodzine... Dziwaki straszne. Nie rozumiem takich ludzi...

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczynki, ale Wy młode jesteście. Ja przy was to babcia, której się na starość drugiego dziecka zachciało :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 lipca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam swego czasu świece, Nogi oparte o ścianę, poducha pod tyłek,a nawet... Wiecie jak wygląda pies jak zaprasza do zabawy? Tak pupe miałam w górze i w przód nachylona... Taa B miał niezły ubaw :P

    Omon lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Oj dziewczynki, ale Wy młode jesteście. Ja przy was to babcia, której się na starość drugiego dziecka zachciało :)
    Mona. Nie przesadzaj ;) ja jestem stara a walczę o pierwsze ;)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 20 lipca 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Isia ja bym wam poleciła klinikę. Niestety ceny nie są tanie. My za pierwszą wizytę zapłaciliśmy 230zł kolejne 180. Miałam taki plus że byłam w szpitalu na badaniach więc miałam komplet. Poprzedni gin mnie skierował. Ale... nie ma co leczyć się samemu po takim okresie starań. Widzę że ty na ovu od 2014 roku to.już dwa lata. I tak jak zrobisz hormony musisz iść skonsultować a skoro lekarze Cię lekceważa to lepiej dołożyć i iść do kliniki niepłodności. Przede wszystkim badania hsg, test na wrogość śluzu. Jeżeli tu będzie problem leki na własną rękę nie pomogą w ciemno. To samo z hormonami. Ja spotykałam się z komentarzami typu że jestem młoda i już myślę o dziecku.ale jakoś nigdy mnie zbytnio.nie zlali lekarze. Co prawda było leczenie po łebkach ale coś próbowali. Ostatecznie mąż wylał mi kubeł zimnej.wody na głowę i.zapisalismy się do kliniki. Teraz drugi cykl u nich. Całkiem inne leczenie. Ale tak jak wspomniałam badania miałam porobione, hsg również. Test na wrogi śluz zrobili mi.oni w poprzednim cyklu nigdy żaden poprzedni nie zlecił. A dodam że mam 21 lat i ponad trzy lata starań. Dwa z lekarzami.

    To nie jest tak, że ja chcę się leczyć sama tylko nie wiem już co robić. Myślałam, że u gina dostanę skierowania choćby na podstawowe badania hormonów czy hsg. Z tego co słyszłam to hsg w klinice to kosmiczna cena, nie stać mnie na to ;/ Wiem, że wizyta w klinice jest raczej nieunikniona ale chciałam najpierw spróbować u zwykłego gina bo może problem leży w błahej rzeczy np podwyższony jakiś hormon i wystarczyłoby to zbić. Na pewno nie chciałam brać żadnych leków na własną rękę, myślałam, że wezmę wyniki badań do gina i pokażę bo już mam dość czekania czy ktoś mnie wyśle na jakieś badania czy też nie ;/

    U mnie ani moi rodzice nie maja wnuków ani teściowie. Brat mojego z dziewczyną planują dziecko w przyszłym roku


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ