X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    a drogie to?


    10-12 zl za 5 plastrów. W kazdej aptece dostaniesz. Niektorzy mowia zeby nie dzielic plastrow. A ja dziele i mam na dluzej. Jak podzielisz to zanim wlozysz do wody zeby zagrzac to włóż do woreczka zeby nie zamoczyc borowiny.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie wy tu jeśtescie mlodziutkie :) Ja w tym roku 27lat skoncze. Moja koleżanka ma 38. Dopiero zaczela sie starac o pierwsze dziecko. Chyba sie zalamie jak zajdzie w ciaze szybciej niz ja... ; (

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest najgorsze...
    sandri z borowina damy rade :P własnie leze sobie jeszcze ciepłe bo mam termofor xd

  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha! To ja babcia wsrod Was jestem bo 32 lata :))). Ale pierwsze dziecko urodzilam majac 24 wiec nie jest zle ;)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przesadzaj <3

  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja mam inne chyba pytanie, mam już synka i chciałam mieć teraz drugie dziecko. Poczynaliśmy z mężem próby. Kochaliśmy się przed w trakcie i po owulacji, więc wyniku byłam raczej pewna, z tym że w dniu prawdopodobnej miesiączki ( niewyczekiwanej) pojawiła się, ale była dziwna... Zawsze ZAWSZE bolał mnie brzuch, teraz nie, w pierwszy dzień miałam takie duże skrzepy tkanki, krwi w tym cyklu wg było bardzo mało, jak musiałam zmieniać podpaskę 2- 4 razy na dzień to teraz tylko dla komfortu zmieniłam 2 razy. Niby na ilość dni się dni cyklu zgadzały ale jednak był dziwny ten okres. A teraz od dwóch dni pobolewają mnie piersi i mam wrażenie że się powiększyły. Mam test ciążowy ale jakoś nie wiem czy robić go czy nie, trochę się waham że niepotrzebnie się nakręcam. Czy jest tutaj jakaś kobieta która miała podobnie ?? Pozdrawiam

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez wygrzewam sie właśnie z borowinka :) hehe.
    Ja nie posiadam jeszcze dziecka. Chciałabym choć jedno....

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres w zasadzie zawsze oznacza brak ciąży,ty już w niej byłaś więc nie powinnaś pomylić okresu z plamieniem. Dla świętego spokoju zrób test z porannego moczu, bo jak wiadomo różne cuda się zdarzają :)

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina nie pomogę ci. Bo tak nie mialam. Ale mowia ze jak jest zywa krew to raczej ciazy nie ma....

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri ja też nie mam dzieci i bardzo bym chciała im bardziej nie mogę tym bardziej chcę hehe :)
    A myślałam, że to takie proste!

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w rodzinie ostatnio wysyp ciąż.. ostatnia z tego wysypu właśnie urodziła to teraz czas na kolejne zaciążone
    a to w sumie pasowałoby żebym to była ja xD

  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że jak była @ to raczej nici ale to te bolące piersi i wg dziwnota tego cyklu jest najbardziej myląca...

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaa26 wrote:
    Wiem że jak była @ to raczej nici ale to te bolące piersi i wg dziwnota tego cyklu jest najbardziej myląca...

    No to zrób rano test i się uspokoisz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    u mnie w rodzinie ostatnio wysyp ciąż.. ostatnia z tego wysypu właśnie urodziła to teraz czas na kolejne zaciążone
    a to w sumie pasowałoby żebym to była ja xD
    No i na pewno by pasowało bo czemu nie :) U mnie w najbliższej rodzinie wcale nie ma dzieci , więc tym bardziej by pasowało :D

    Paulinaa26 lubi tę wiadomość

  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię :) w sumie już się nie mogę doczekać rana... Mój synek ma teraz 3 lata więc różnica byłaby akurat ;)
    Dzięki za radę.

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas argumentem jest to że ani moi rodzice ani teściowie nie są jeszcze dziadkami xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojojoj ale mnie zakłuło w dole brzucha. od borowin? czemu tak?

    No marciaa u mnie jest dokładnie to samo, żadne nie ma wnuka ani mama moja ani teściowie ;p

    Paulinaa, właśnie, spokojnie zrób test :)

    marciaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi rodzice mają 5 wnuków...4 dziewynki i chłopca. Dwójka z nich ma 20 lat a najmłodsze 5 mies. Żadne nie jest moje...boli bardzo...mój tata ma 71 lat mama 62. Tata jest wiekowy tak bardzo chciała bym żeby doczekał się choć jednego wnuka ode mnie....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja teściowa nie ma wnuka zadnego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie fajnie by było gdyby się doczekał wnuczka małego od ciebie :) W mojej rodzinie to będzie sensacja bo nikt nie ma w sumie ani z mojego rodzeństwa ani z rodzeństwa męża

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ