X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ile już fasol mamy? :)

  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane!
    Jestem nowa! I mam pytanie, bo jestescie dla mnie jak medrcy :-D haha.
    Moje drogie Panie, otóż: codziennie mierze temp.kolo godziny 10(jest to zaraz po przebudzeniu), dzisiaj wyjatkowo nie noglam spac i obudzilam sie kolo 8 i zmierzylam temp. Czy taka rozbieznosc w godzinach mierzenia mogla wplynac na spadek tempki o 0,1? Widac to wszystko na moim wykresie. Dziekuje z gory na odpowiedz. Mam nadzieje,ze nie zostane zignorowana, bo nie mam gdzie indziej zaczerpnac wiedzy :///

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądam i cały czas Wam kibicuję !! Elli widać poczekaj i za dwa dni powtórz test albo leć na bete :)
    Gratulacje dla nowych zafasolowanych !!!

    dev142pfs__.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie dziewczyny... Nie pozostaje mi nic innego jak tylko lecieć na betę..

    emikal123, ojejku lubią tę wiadomość

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Czesc kochane!
    Jestem nowa! I mam pytanie, bo jestescie dla mnie jak medrcy :-D haha.
    Moje drogie Panie, otóż: codziennie mierze temp.kolo godziny 10(jest to zaraz po przebudzeniu), dzisiaj wyjatkowo nie noglam spac i obudzilam sie kolo 8 i zmierzylam temp. Czy taka rozbieznosc w godzinach mierzenia mogla wplynac na spadek tempki o 0,1? Widac to wszystko na moim wykresie. Dziekuje z gory na odpowiedz. Mam nadzieje,ze nie zostane zignorowana, bo nie mam gdzie indziej zaczerpnac wiedzy :///

    Mogła spaść z tego powodu, z tego co pamiętam to 1 godz. to - 0,5

    Lokokoko lubi tę wiadomość

  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Mogła spaść z tego powodu, z tego co pamiętam to 1 godz. to - 0,5

    Dziekuje za odpowiedz... :*
    Hmmm, to juz nie wiem. Zatestuje i bede pewniejsza :) o ile tylko @ nie przyjdzie.

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja testuje 28-go, mam nadzieję że druga kreseczka w tym miesiącu i mi się ukaże;)

    Lokokoko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,odebrałam wyniki.
    TSH-1,990
    FT3-4,48 (3,10-6,80)37,30%
    FT4-14,67 (12,00-22,00)26,70%
    ATPO-195,20 (PRZECIWCIALA spadły, dwa miesiące temu było 255,50)
    Szału nie ma,ale tragedii chyba też nie ma.

  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mosia wrote:
    A ja testuje 28-go, mam nadzieję że druga kreseczka w tym miesiącu i mi się ukaże;)

    Trzymam kciuki mocno!
    Sierpien miesiac moich urodzin! Wiec powinnam byc bardziej plodna :-D i a noz sie udalo!:-D chociaz z drugiej strony dzis juz spadek o 0,1°C i piersi nie bola juz tak intensywnie. No nic zobaczymy :)

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Druga kreska ma być koloru różowego bądź bodajże niebieskiego (zależy od marki testu ja niebieskich nie robiłam) biała kreska oznacza miejsce gdzie powinna pojawić się ta właściwa ,ale nie oznacza to ciąży. Także czekaj na drugą kreskę koloru różowego.

    ni pozostaje mi nic innego jak zachować spokój i cierpliwość;D

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejsi1988 wrote:
    Cześć dziewczynki :D

    Tak jak wczoraj napisalam, tak zrobilam ( dodam, ze wczoraj zasnac nie moglam bo po raz pierwszy w zyciu sie tak stresowalam testowaniem!)

    Test z allegro o czulosci rzecz jasna 10 pokazal mi dzis rano druga kreseczkę, nie jest to gruba mega widoczna krecha, ale taka ktora widac bez robienia zoom-a :D

    Mąż jeszcze o niczym nie wie bo po pierwsze znajac jego zaraz wygada swojej babci, a ta ma jezyk jak lopata i pol polski sie dowie, a po drugie chce miec pewnosc wiec dzis po wizycie u lekarza lece na bete, chyba ze w ciagu dnia uda mi sie to ogarnac :D

    GRATULACJE <3 <3 <3

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejsi oraz Elli - serdeczne gratulacje <3

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elli ogromne GRATULACJE <3

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elli wrote:
    Dzięki wielkie dziewczyny... Nie pozostaje mi nic innego jak tylko lecieć na betę..
    Powodzenia ! <3 ja tez widzę :)
    Obstawiam betę na poziomie 30 :)

  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane, wrocilam wlasnie z bety, wynik moze byc wieczorem :)
    Mąż się kapnął, że cos jest nie tak ze mna i zajrzal do kubelka i zobaczyl tescior, zawiozl mnie na bete i wyczekujemy wynikow :D
    Dziewczyny glowy do gory, cycki do przodu, ja naprawde nie liczylam na ten cykl, a jednak cuda sie zdarzaja

  • emikal123 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje kochane, dużo odpoczywajcie i rośnijcie zdrowo. :) Mosia, ja też mam zamiar testować 28- 29. :) Miejmy nadzieję, że we dwie zobaczymy II. :)

  • Kim8 Przyjaciółka
    Postów: 82 79

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje dziewczyny!

    U mnie plamień brak, okresu brak, choć ovu wyznaczyło na dzisiaj. Wczoraj spadek temp z 36,9 na 36,7. Dzisiaj 37.
    Btw. uczuliły mnie moje perfumy. A raczej nie miewam takich sytuacji, ogólnie wszelkie wysypki, swędzenia raczej mi się nie zdarzają za często. Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak było. Drapałam się po szyi i rękach jak szalona. Zobaczę, jak się rozwiną najbliższe dni.

    29cda20ec1493d2d93727d3e4822e8a0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Trzymam kciuki mocno!
    Sierpien miesiac moich urodzin! Wiec powinnam byc bardziej plodna :-D i a noz sie udalo!:-D chociaz z drugiej strony dzis juz spadek o 0,1°C i piersi nie bola juz tak intensywnie. No nic zobaczymy :)
    Też trzymam kciuki za Ciebie i za resztę kobitek;) jak nam nie wyjdzie w tym miesiącu to będę robić badania, może jakaś podpowiedź od Was, od czego powinnam zacząć, bo w sumie nawet nie wiem:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    To ile już fasol mamy? :)
    18 :D

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim8 - dobrze sie zapowiada, najwazniejszy brak @ i wciaz wysoka tempka, u mnie byl podobny scenariusz :)

    Milego dnia <3

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ