X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martwi mnie ta cała Asthenozoospermia i ta morfologia bo owszem powyżej normy, ale nie wiele..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pulette ja nie pomoge :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauli, wg mnie nie ma wielkiego problemu z ruchliwością. Niebardzo widze ilość plemników w 1 ml (tam powinna być norma powyżej 15mln/1ml)
    u nas ruch postępowy szybki jest na poziomie 7%, a w ciążę zachodzę, a u Was jest minimalnie poza normą, więc do czegoś sie przyczepili w diagnozie, dla zdrowia psychicznego włączyłabym, suplementacje i to tyle. W sumie tak napisali, żeby pytongować :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaagaaa89 jeszcze nie mow hop!:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Pauli, wg mnie nie ma wielkiego problemu z ruchliwością. Niebardzo widze ilość plemników w 1 ml (tam powinna być norma powyżej 15mln/1ml)
    u nas ruch postępowy szybki jest na poziomie 7%, a w ciążę zachodzę, a u Was jest minimalnie poza normą, więc do czegoś sie przyczepili w diagnozie, dla zdrowia psychicznego włączyłabym, suplementacje i to tyle. W sumie tak napisali, żeby pytongować :)
    Ilość plemników to jest może ta koncentracja
    Wynik: 19,07miliony/ml norma 15 Miliony/ml i objętość 4,80 norma 1,5mL

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauli, ja w takim razie bym się nie przejmowała, wynik ruchliwości tylko jest delikatnie poza normą. Włączyłabym, suplementację (mój bierze Profertil) i nie przejmowała się, jak zajrzysz na wątek o problemie męskim to zobaczysz, z jakimi wynikami dziewczyny w ciaże zachodzą, właściwie rzadkością są tak dobre wyniki jak u Was. :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja z chęcią bede was podczytywac. Testowac chyba nie bardzo bo jeszcze czekam na @. A seksow w czasie domniemanej ovu nie bylo (niestety).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj pomachałam @ na pożegnanie i czekam cierpliwie na owu. W tym cyklu pierwszy raz zasadzam się na nią testami owulacyjnymi. Do tego jak na razie udaje mi się mierzyć temperatrę codziennie.. Test dopiero 30.08 więc mam nadzieję że dołączę do zaciążonych ostatnia :)

    A co do zwierząt jeszcze, to ja mam w domu papugę żako- mówimy na niego ojciec dyrektor bo zawsze ma najwięcej do powiedzenia i we wszystko się wtrąca.
    + kotka -dachowiec ale przepiękna!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam też żeby zrobić te badania nasienia, póki co już będzie cały drugi miesiąc jak suplementuje się "profertilem" też drogi ale podobno super :)
    Boli mnie delikatnie jajnik ten co była owu znowu...

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku dziękuje za pomoc i trochę mnie uspokoiłaś :)
    Muszę zapisać siebie do swojego gina i oboje idziemy do jeszcze innej pani ginekolog od leczenia par. tylko, że czekam na @ . bo myślałam, że ją miałam i nawet nowy cykl zaznaczyłam na wykresie, ale to było tak dzień krwawienia, dzień brudzenia i dzień krwawienia. Czekałam na jakiś większy rozwój wydarzeń, a tu cisza :/ i nie wiem czy to była @ czy hormony szalejące...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 10:39

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żako <3 chcialam sobie sprawić, czytalam ze Żako posiada inteligencję 3letniego dziecka, takie madre zwierzaki;D
    A bardzo glosny jest? Bo moje falki jak zaczna dokazywac to az w uszach dzwoni:) ja juz sie do nich przyzwyczailam ale goscie niekoniecznie;D

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    ojejku dziękuje za pomoc i trochę mnie uspokoiłaś :)
    Muszę zapisać siebie do swojego gina i oboje idziemy do jeszcze innej pani ginekolog od leczenia par. tylko, że czekam na @ . bo myślałam, że ją miałam i nawet nowy cykl zaczęłam, ale to było tak dzień krwawienia, dzień brudzenia i dzień krwawienia. Czekałam na jakiś większy rozwój wydarzeń, a tu cisza :/ i nie wiem czy to była @ czy hormony szalejące...
    Pauli, a może Ty test ciażowy powinnaś zrobić a nie umawiac się do lekarzy od leczenia par ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Pauli, a może Ty test ciażowy powinnaś zrobić a nie umawiac się do lekarzy od leczenia par ;)
    Kochana na co mi test ciążowy? Jak odkąd leżałam w szpitalu była abstynencja :)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mi się w tym cyklu nie uda to zrobię najpierw tarczyce później resztę no i mojego zapisze na badanie nasienia bo na darmowy lipiec się nie zalapalismy.
    Tak w celu sprawdzenia czy aby wszystko ok... Żeby nie zwlekać :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    ojejku dziękuje za pomoc i trochę mnie uspokoiłaś :)
    Muszę zapisać siebie do swojego gina i oboje idziemy do jeszcze innej pani ginekolog od leczenia par. tylko, że czekam na @ . bo myślałam, że ją miałam i nawet nowy cykl zaznaczyłam na wykresie, ale to było tak dzień krwawienia, dzień brudzenia i dzień krwawienia. Czekałam na jakiś większy rozwój wydarzeń, a tu cisza :/ i nie wiem czy to była @ czy hormony szalejące...

    Napisałam na FB ;)
    Wyniki nie są złe, jeśli chcesz go suplować to może Salfazin albo Androvit...
    A na ruchliwość - kawka 1h przed <3 i będzie dobrze... Idź do gina po zielone światełko i do dzieła :*

    Paulette lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie to samo, jak nie wyjdzie to badanie nasienia i sobie jutro badam tsh i progesteron bo będzie 7dpo. Aha, dziewczyny, czy mogę jutro zbadać prolaktynę ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Kochana na co mi test ciążowy? Jak odkąd leżałam w szpitalu była abstynencja :)
    no to po tym się porabało wszytsko... czekamy zatem, moze by tak zbadać podstawowe hormony to będzie wiadomo w której fazie cyklu jesteś

    Paulette lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mojego miałam posłać jeszcze na posiew i androloga... A tu sypialnia pochłonęła pieniądze...
    Ale na posiew i tak pójdzie :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Napisałam na FB ;)
    Wyniki nie są złe, jeśli chcesz go suplować to może Salfazin albo Androvit...
    A na ruchliwość - kawka 1h przed <3 i będzie dobrze... Idź do gina po zielone światełko i do dzieła :*
    Muszę w coś go uzbroić :) na wstępie zaczął brać witaminy takie ogólne dla facetów, ale macie racje trzeba coś bardziej specjalistycznego ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe gdzie ten posiew można zrobić, bo tam gdzie robił nasienie to nie mają. pewnie w czymś gdzie bakteriologią się zajmują, ale czy u nas coś takiego jest??

    Karolczyk lubi tę wiadomość

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ