X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Ech, pisałam już 5 sierpnia ale chyba wywaliło mój wpis!!!
    A wiec jeszcze razm bo widzę ze od mojego poprzedniego wpisu sporo sie zmieniło :). Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom! Będzie pieknie, zobaczycie :)

    A mnie poproszę przepisanie na 19 sierpnia, bo mi się owulacja przesuneła!!
    Już przepisałam :)

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata wrote:
    Ja również gratuluję zaciążonym :) i życzę szczęśliwych 9 miesięcy :)
    Ja sama mam 7dpo i stwierdzam że to czekanie to najgorsze jest... też mnie brzuch pobolewa, jajniki kłują i też mnie wypryszczyło :( i tez biały śluz... na samą myśl, że bym się miała po tym wszystkim rozczarować to... i to jeszcze w miesiącu moich urodzin...
    Ja mam identyczne objawy i patrzac na sluz to tez 7dpo bo temp nie mierze

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny u nas w tym miesiącu nic nie bedzie już moge spisac cykl na stratę dzwoniła do mnie szwagierka siostra męża że teściowa już nie kontaktuje że nie poznaje ludzi że jest sina że ma godziny policzone :( z jednej strony ulga bo odejdzie i nie bedzie cierpieć ale z drugiej ... kurcze teściową miałam " mam " zajebistą zawsze bede pamietac jej usmiech jej kurwowanie i to że mówiła zawsze to co myslała ciezkie dni przed nami jutro maz jedzie do hospicjum sie z nia pożegnać mam nadzieje że zdązy ...
    Ja nie jadę nie zabiera juz Julki musimy ja jakos do tego przygotowac nie wiem czy jakby co to zabrac mała na pogrzeb czy zostawić u znajomych ma już 4,5 roku jest madrą dziewczynką pamietam jak ja byłam na pogrzebach dziadków i mogłam sie z nuimi w jakis sposób pożegnać ale ... pamietam tez jak ja miałam 3,5 roczku i zmarł mój wujek ojciec chrzestny zmarł na raka w wieku 27 lat to mama dała mnie do ciotki i jakoś żle się z tym czuje do dziś bo pamietam go jak był w szpitalu i żałuje że nie zabrali mnie na pogrzeb bym mogła sie z nim pożegnać ...
    ciezkie chwile przed nami ale wierze że mama sie wstawi za nami u tego na Górze i dane nam bedzie jeszcze być rodzicami

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola przykro mi :(

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Morwa dolnośląski?
    Mam nadzieję że to dobry omen :D jak pisałam pierwszy odkąd się staramy :)
    Od urodzenia :p swojego czasu mieszkałam w Legnicy, tam poznałam męża ,więc będę miała sentyment ;) teraz mieszkam bliżej Jeleniej Góry ;)

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki ja mam tylko nadzieje że mążjutro zdazy jeszcze do niej pojechać a może czeka na niego ...

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola przykro mi :(:(

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to przykre ;( nawet nie wiem co napisac.. ;( mam nadzieje ze maz zdazy!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro Karola :(

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, piękny wysyp-gratuluję :) A tylko dwa dni mnie nie było...
    Karola przykro mi z powodu teściowej.

    My od piątku na wyjeździe bardzo rzetelnie wykonywaliśmy plan :)
    Ale jakoś tak się nie spinam....

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny jakos niby na to czekalismy i chcielismy tego bo mama sie tylko męczy ale teraz jestmi smutno ogladałam zdjęcia z naszego slubu oj wiwijała tam tesciowa wybawiła się a teraz ... to zycie jest nie sprawiedliwe ale ciesze się ze doczekała narodzin Julki i Komunii starszej wnuczki ...

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola...przykre to, gdy odchodzi człowiek nam bliski, szczególnie taki, z którym byliśmy mocniej związanie ;(. Ściskam kochana, trzymajcie się, nie myśl na razie o cyklu, pomyśl teraz o mężu i córeczce, musicie się nawzajem wspierać.

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia z kafeterii jesteś tu ?

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Karola...przykre to, gdy odchodzi człowiek nam bliski, szczególnie taki, z którym byliśmy mocniej związanie ;(. Ściskam kochana, trzymajcie się, nie myśl na razie o cyklu, pomyśl teraz o mężu i córeczce, musicie się nawzajem wspierać.
    dlatego cykl juz dałam na straty nie mam co sie spinać i na chama brac meza co bedzie to bedzie a może włąsnie sie uda jeden przypadkowy seksik z namietności i bedzie dobrze to wszytko jest pogmatwane ...
    ale testy robie nadal wczoraj nie było 2 kreski a dziś rano pojawił się cień po południu mocniejszy a teraz tez mocniejsza jest kreseczka ale nadal nagatywna ciekawe kiedy teraz bedzie mocna krecha
    dzięki dziewczyny za słowa otuchy

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola strasznie mi przykro. Trzymaj się kochana. Musisz być teraz silna dla męża i córeczki. Przytulam mocno

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam prysznic wziąć, wlazł mi do łazienki mąż ;) bez szału bo chory chłop :) chory tzn uczulenie od płynu do płukania ma i już jest "nieczynny" 4 dni :/

    no ale.. :) wchodzi i mówi "zbadaj sobie cycki!" przerażona patrzę, a tam ciemnobrązowe brodawki :O a zawsze był ledwo ciemniejsze od skóry :) oby oby to było to :)

    SusannaDean, rosax3, AJA_S, Canti 90, farmaceutka77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już chłop zauważa takie rzeczy to znak, że coś się kroi :)

    mewka87, Omon lubią tę wiadomość

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola bardzo mi przykro. Trzymajcie się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2016, 23:56

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby :) bo on generalnie z tych co cieni w razie co nie widzi też ;) i przynajmniej mnie stopuje.
    Mówię mu, że chyba jutr siknę, a on "a mówiłaś, że dopiero 15-go ma szansę wyjść..." i zaraz mnie zgasił ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mewka87 wrote:
    Dziewczyny byłam prysznic wziąć, wlazł mi do łazienki mąż ;) bez szału bo chory chłop :) chory tzn uczulenie od płynu do płukania ma i już jest "nieczynny" 4 dni :/

    no ale.. :) wchodzi i mówi "zbadaj sobie cycki!" przerażona patrzę, a tam ciemnobrązowe brodawki :O a zawsze był ledwo ciemniejsze od skóry :) oby oby to było to :)

    Nie lubię jak nie macie udostępnionych wykresów bo nie mogę podejrzeć i nic wywróżyć :p
    Życzę Ci, że To- bylo TO ;)

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ