X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolczyk wrote:
    Dziewczyny, gratuluję! <3 <3 <3 za pozostałe kciuki zaciśnięte! :)

    Gdzie zabawiacie na fioletowej? Ja tak przywiązana do Was, że jeszcze tam nie gosciłam;)

    ja też tak mam :) Jestem na kwietniówkach w Belly ale i tak siedzę tutaj :D
    tamto forum póki co się za bardzo mnie stresuje bo jeszcze u lekarza nie byłam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2016, 15:40

  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa dni Was nie czytałam a tu takie wspaniałe wiadomości :D
    Gratuluję Wszystkim pozytywnie sikającym!!

    Zarażajcie nas tu sowicie :D

    U mnie dopiero @ się kończy. Dziś dziwnie niska temperatura. Czy zdarzył się u którejś skok lub spadek spowodowany podróżą np.??

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny gratulacie zafasolkowanym oby tak dalej i co dziennie minimum pomdwa pozytywy ale by bylo super

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzwa ucielo mi posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2016, 17:05

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla nowych mamusiek :) spokojnych 8miesięcy :)
    Marcjanna i justyna14 co u was?

    vitae13, Teklaa lubią tę wiadomość

  • vitae13 Autorytet
    Postów: 455 677

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolczyk wrote:
    Dziewczyny, gratuluję! <3 <3 <3 za pozostałe kciuki zaciśnięte! :)

    Gdzie zabawiacie na fioletowej? Ja tak przywiązana do Was, że jeszcze tam nie gosciłam;)

    Ja dopiero po becie uwierzę więc póki co nie chodzę po fioletowej ;)
    Canti mówiła, że czeka na nas na Kwietniowych :)

    CHŁOPCZYK OLEK :)
    qjn3p1.png1kjSp2.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny pięknie nam zaczął się miesiąc!!

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu dzisiaj tak cicho?
    Ja wczoraj byłam na weselu więc dzisiaj cały dzień w domku siedzimy zmęczeni.

    W piątek zrobiłam badania, Estradiol, TSH FSH i LH, jutro wyniki


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż dziś powiedział, że na 100% w ciąży jestem bo nerwowa jestem :P
    Cóż, prawda jest taka, że mój kochany mąż wstał lewą nóżką i robi dziś wszystko na odwrót. Pojechaliśmy do moich rodziców a potem mieliśmy pojechać po pizzę - oczywiście potem stwierdził, że na pizzę nie jedziemy, bo ON nie jest głodny. Więc naturalnie ja też nie jestem :>
    No ale nic, proszę więc, żeby zatrzymał się przed sklepem to chociaż mrożoną sobie kupię, bo tak mnie dziś ochota na pizzę naszła. Nie, on się nie zatrzyma, bo przecież w domu jest to jeść. No więc zaczęłam się na niego drzeć, żeby się ogarnął, ale póki do niego dotarło, że nic mu się nie stanie jak się zatrzyma to sklep dawno minęliśmy a on zawracać przecież nie będzie. No i weź takiego nie zabij :P
    Na co dzień oczywiście zachowuje się jak przykładny mąż :) Tylko średnio raz na miesiąc ma taki paskudny dzień, że nie idzie się dogadać :D

    Niech no tylko dwie kreski jutro się pojawią, ja mu dopiero dam popalić humorkami :D Przyjdzie taki piękny dzień, że o 2 w nocy będzie mi świeżej pizzy szukał :D

    Imię_Róży, AJA_S, Canti 90, Ania-nowa, Karolczyk lubią tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    Mój mąż dziś powiedział, że na 100% w ciąży jestem bo nerwowa jestem :P
    Cóż, prawda jest taka, że mój kochany mąż wstał lewą nóżką i robi dziś wszystko na odwrót. Pojechaliśmy do moich rodziców a potem mieliśmy pojechać po pizzę - oczywiście potem stwierdził, że na pizzę nie jedziemy, bo ON nie jest głodny. Więc naturalnie ja też nie jestem :>
    No ale nic, proszę więc, żeby zatrzymał się przed sklepem to chociaż mrożoną sobie kupię, bo tak mnie dziś ochota na pizzę naszła. Nie, on się nie zatrzyma, bo przecież w domu jest to jeść. No więc zaczęłam się na niego drzeć, żeby się ogarnął, ale póki do niego dotarło, że nic mu się nie stanie jak się zatrzyma to sklep dawno minęliśmy a on zawracać przecież nie będzie. No i weź takiego nie zabij :P
    Na co dzień oczywiście zachowuje się jak przykładny mąż :) Tylko średnio raz na miesiąc ma taki paskudny dzień, że nie idzie się dogadać :D

    Niech no tylko dwie kreski jutro się pojawią, ja mu dopiero dam popalić humorkami :D Przyjdzie taki piękny dzień, że o 2 w nocy będzie mi świeżej pizzy szukał :D
    Podoba mi sie ostatnie zdanie haha ;D moj mi po 1 w nocy do mc donalda smigal bo chcialam te ogorki z hamburgerow ;D a ze nie daja extra takich to biedak musial kupic wiecej i sam jesc bolki a ja tylko ogoreczki ;)

    Ale jak wie ze w ciazy jestes to niespodziewajki nie bedzie jutro :( hihi

    Ja mam pizzernie 500 metrow dalej wiec zapraszam na pizze hihi ;D teraz i mi ochoty narobilas ;)

    Omon, farmaceutka77 lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 160

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urocze, jak tak piszecie o tych swoich mężach! Serio! Mój to rzadko robi mi takie przyjemności i pewnie w ciąży też się nic nie zmieni. Niech żyje racjonalne męskie myślenie ;/ Ale w ciąży będę miała dobry argument, żeby ten racjonalizm zbojkotować! Już nie mogę się doczekać ;)
    Bo jak kobieta chce ogórka z bułki z McDonalda to po prostu CHCE i tyle!!!! :)

    Omon, AJA_S lubią tę wiadomość

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla mojego męża już przy poprzedniej ciąży wytłumaczyłam, że jak kobieta ma ciążową zachciankę to musi to po prostu dostać i koniec, powiedział, że mus to mus i jak już będę w ciąży to będzie na każde moje skinienie :D
    Wiem, że naprawdę są takie zachcianki - moja koleżanka mi opowiadała jak była w 7 miesiącu, że tak jej się wieczorem białej czekolady zachciało, że nie mogła zasnąć i musiała w środku nocy sklepu całodobowego szukać, bo aż ją nosiło, mówiła, że nie da się tego uczucia wytłumaczyć - tak jak chcesz siku to musisz iść do łazienki, bo przecież nie przejdzie i długo nie wytrzymasz tak samo z tą czekoladą, miała po prostu ogromną potrzebę :D Ale aż takie napady to chyba niewiele kobiet jednak ma :)

    Ja już sobie powiedziałam, że nawet przy lekkich zachciankach (tak jak teraz zjadłabym sobie pizzę) tak chociaż raz zasymuluję, żeby miał za te swoje humorki :D

    edit/ najlepsze jest to, że do najbliższego maca od nas jest 60km :D kilka pizzerii mamy 20km od nas, ale wszystkie czynne do 23/24, więc o drugiej w nocy spełnienie mojej zachcianki będzie ciekawym wyzwaniem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2016, 19:38

    AJA_S lubi tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja jeszcze bardziej wierzę w ten cykl !
    Dziś po raz pierwszy odkąd zaczęliśmy się starać widziałam bociana!!
    Najpierw jak jechaliśmy do Legnicy to przed Jaworem na środku pola stał sobie bocian aż krzyknęłam, że BOCIAN! No tak dla mnie to nowość na pustym polu zobaczyć bociana ;) zawsze nad wodą, albo na wsi ale na pustym polu? Ale mniejsza o to!
    Drugi raz jak wracaliśmy z Legnicy i na skrzyżowaniu przeleciał przed naszą szybą(tak, też tym razem krzykłam, że BOCIAN)!! Mój wtedy "Co ty w ciąży będziesz?! Wszędzie bociany widzisz" aż mi się japa cieszyła;) Tak dobrego humoru już dawno nie miałam :)
    A tak na dodatek plusiki dodawało nasze poranne <3 ;D

    Omon, Canti 90, vitae13, farmaceutka77 lubią tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M dziś mi robił kurczaka na zawołanie. Pachniało w calym domku aż mi ślinka ciekła. Zrobił, podał, biorę pierwszego kęsa i bleeeeeeeehh..... :D :D już nie chce :D zaczyna się ^^

    Omon, AJA_S lubią tę wiadomość

  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    Mój M dziś mi robił kurczaka na zawołanie. Pachniało w calym domku aż mi ślinka ciekła. Zrobił, podał, biorę pierwszego kęsa i bleeeeeeeehh..... :D :D już nie chce :D zaczyna się ^^

    My ze swoimi facetami często lekko nie mamy, ale ciąża nam to bezdyskusyjnie wynagradza :D

    AJA_S, farmaceutka77 lubią tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak hahaha i mam zamiar ją w pełni wykorzystać :D

    Omon lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, pisałam już 5 sierpnia ale chyba wywaliło mój wpis!!!
    A wiec jeszcze razm bo widzę ze od mojego poprzedniego wpisu sporo sie zmieniło :). Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom! Będzie pieknie, zobaczycie :)

    A mnie poproszę przepisanie na 19 sierpnia, bo mi się owulacja przesuneła!!

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja widzę, że moje strony ;) życzę aby bocian był dobrą wróżbą dla was :*

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja ja jak dzisiaj wracałam z Ostrołęki to po drodze ze 30 bocianów minelam:) Oby zadziałało:) jak narazie 10 dpo i cycki bolą pieką masakra:/ jajka od tyg szaleją i teraz temp.37.5 (pod pachą) oby to nie na przeziębienie:/

    AJA_S lubi tę wiadomość

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa dolnośląski?
    Mam nadzieję że to dobry omen :D jak pisałam pierwszy odkąd się staramy :)

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ