X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!
Odpowiedz

SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e13500138b339af7.html
    humor ma dobry :D

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 18 lipca 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pozytywny test owulacyjny, takze polowanie na chlopca rozpoczęte ;)

    Mewka87- a widzisz, dzieci duzo łatwiej odnajduja sie w takich sytuacjach, takze próbuj w tym miesiącu, niech ta wróżba obraczkowa sie nam spełni ;)

    cachaarel lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 18 lipca 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki uśmiechnięty :) Dzielnie to znosi :D Ja bym pewno z wyrka nie wstawała :P

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 18 lipca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    My 11 sierpnia będziemy mieli rocznicę ślubu. Nie powiem - 2 kreski na teście to byłby piękny prezent :)
    Marzusiax my mamy 13 sierpnia rocznicę slubu i tez marze o takim prezencie :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na na razie odkładam starania że względu na osobistą tragedię w rodzinie, ale listę będę uzupełniać na bieżąco.
    Życzę Wam powodzenia.

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 19 lipca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Maruda - nie dopytuje, ale zycze duzo sily i na przyszlosc, upragnionej Biedroneczki, trzymaj sie <3

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę i mnie wpisać na 14 sierpnia na początek. Jeśli coś sie zmieni dam znać.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dołączam do Was :) U mnie w lipcu się nie udało, ale może w sierpniu ??? :) U mnie 17 sierpnia testowanie :)
    Narzeczony ma urodziny 21 sierp:) Byłoby miło dać mi taaki prezent ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 14:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Nam zostalo ostatnie opakowanie witamin FertiMan i FertiLady ;) A potem bedzie tylko wiesiolek, witamina C, owoce goji, migdaly i wino na endometrium, a po owulacji - ananas :P Jedziemy z koksem :D

    Poza tym wciaz wierze, ze moja wrozba obraczkowa nie klamala, przepowiadajac ciaze w lipcu ;) Tym razem czekam z testem, dzien po spodziewanej miesiaczce. Nigdy wiecej rozczarowan na tescie, to moje postanowienie :)

    A co to za wróżba ciąży z obrączki? :)

    Może zdradzisz szczególy to i ja sobie powróże ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc po pierwszym cyklu z Clo miałam dziś monitoring i mam 4 pęcherzyki dominujące i absolutny zakaz współżycia bez zabezpieczenia.

    I tak nie mieliśmy się starać w tym cyklu ze względu na tragedię jaka nas dotknęła, ale przy okazji wyszło, że dla mnie jedna 50mg tabletka Clo to o wiele za dużo.

    Już się wypisałam z własnej listy. Do starań pewnie wrócimy gdzieś od września.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba zaczyna się rozkręcac. Prawy jajnik daje o sobie już znać chociaż testy ovu jeszcze negatywne. Staram się przebywać na słoneczku chociaż tą godzinkę dziennie, podobno witamina D3 wspomaga płodność a ja w kwietniu miałam lekko obniżoną i chyba wrócę mimo wszystko do vigantolu- nie zaszkodzi. Mój endo chce przyspieszyć nasze staranka i zwiększył dawkę euthyrox'u i bromergonu, bo tsh i prolaktyna zbyt powoli spada..
    powodzonka w starankach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja w tym miesiącu nie wiem nic... ani kiedy owulacja, śluzu nie ma jak i kiedy sprawdzać. Nie mam czasu :( i o dziwo jak jesteśmy wykończeni i swoje imię sprawdzamy na fb seks jest często. Żeby odreagować! Dziecko w gipsie=koszmar! Ostatniej nocy chciałam liczyć ile razy wstaje. Za 16 przestałam, a było jeszcze ciemno. Mały nie może sam się nawet na boczek przekręcić:( Stale mówi, że boli go szyjka. Chodzę wkurzona dziś, a zawsze tak mam jak owulacja się zbliża, więc mam nadzieję, że będzie jak zawsze ok 13 dc. Za dwa dni zrobię test ovu :)
    Dziewczyny! DO ŁÓŻKA, na pralkę czy jak tam chcecie :) Sierpień tuż tuż :* <3

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 20 lipca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwny bedzie ten cykl, i niestety nie nastawiam sie na happy end :/
    Odkad sie obserwuje, to zawsze w okolicach owulacji - nabrzmiewaly mi piersi, byly tak wrazliwie ze nieraz Maz mial zakaz dotykania ;) A tymczasem, w piatek w pracy - czulam wyrazny bol owulacyjny, testy owulacyjne i sluz sie pokryly, no.. ale cycuszki maja totalne zwiotczenie, co po prostu mi sie nie podoba. Hm.

    mewka87 - wspolczuje Ci, a jak dlugo Mlody bedzie chodzil w gipsie? Mojemu Mezowi po kilku dniach, lekarz zezwolil na zalozenie takiej opaski, tzw. prostotrzymacz, ale chyba w przypadku dziecka, gips bedzie bardziej sprawdzony i pewny. Trzymaj sie! :)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 20 lipca 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaatka - podsylam temacik wrozby w linku ;)

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/na-wesolo-wrozby-z-obraczki-i-nie-tylko,3414.html

    agatkaa lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah - dzięki :)

    Może jutro znajdę wolną chwilę i się w to pobawię ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    mewka87 - wspolczuje Ci, a jak dlugo Mlody bedzie chodzil w gipsie? Mojemu Mezowi po kilku dniach, lekarz zezwolil na zalozenie takiej opaski, tzw. prostotrzymacz, ale chyba w przypadku dziecka, gips bedzie bardziej sprawdzony i pewny. Trzymaj sie! :)

    Mówią, że 3-4 tyg. Nie ma szans na zmianę gipsu. Dziecko za dużo się rusza. Nawet lekkiego nie chcą założyć takiemu maluchowi, bo podobno pod nim bardziej puchnie i wtedy jest problem. W czwartek jedziemy na pierwszą kontrolę.

  • iwonka86 Przyjaciółka
    Postów: 62 34

    Wysłany: 21 lipca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. U mnie się dużo zmieniło. Od września zaczynam nową pracę.Po 3 nieudanych próbach zaciążenia postanowiłam odpuścić i skupić się na czymś innym. W mojej obecnej pracy już od dawna źle się czułam i od kilku miesięcy miałam nadzieję że szybko zaciążę i pójdę na zwolnienie.Niestety życie nie zawsze układa się po naszej myśli. W każdym bądź razie cieszę się i myślę że może to nawet lepiej się złożyło bo poczekam do następnego roku aż dostanę umowę na czas nieokreślony a wtedy znów pomyślę o dziecku. Tydzień temu poszłam do kliniki leczenia niepłodności, porobili mi wszystkie badania, hormony są w normie, dziś byłam na monitoringu owulka się ponoć odbyła, więc choć nie będę już w sierpniu testować to mam spokojne sumienie że wszystko u mnie gra:)Jeszcze M. wyślę na badania nasienia i jeśli wszystko wyjdzie ok to serio chyba problem leży w mojej psychice. Ostatnio mamy też oboje mega stres w pracy a to też zapewne nie pomaga. NO nic kończę moje wywody, musiałam się wygadać:)Dziewczynki życzę WAm owocnycj starań żebyście wreszcie ujrzały te dwie kreski. Nie poddawajcie się!NO i starajcie się podejść do tego na luzie.Myślę że problem wielu z nas to nie żadne homorny itp ale właśnie psychika...

    agatkaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka86 wrote:
    hej dziewczyny. U mnie się dużo zmieniło. Od września zaczynam nową pracę.Po 3 nieudanych próbach zaciążenia postanowiłam odpuścić i skupić się na czymś innym. W mojej obecnej pracy już od dawna źle się czułam i od kilku miesięcy miałam nadzieję że szybko zaciążę i pójdę na zwolnienie.Niestety życie nie zawsze układa się po naszej myśli. W każdym bądź razie cieszę się i myślę że może to nawet lepiej się złożyło bo poczekam do następnego roku aż dostanę umowę na czas nieokreślony a wtedy znów pomyślę o dziecku. Tydzień temu poszłam do kliniki leczenia niepłodności, porobili mi wszystkie badania, hormony są w normie, dziś byłam na monitoringu owulka się ponoć odbyła, więc choć nie będę już w sierpniu testować to mam spokojne sumienie że wszystko u mnie gra:)Jeszcze M. wyślę na badania nasienia i jeśli wszystko wyjdzie ok to serio chyba problem leży w mojej psychice. Ostatnio mamy też oboje mega stres w pracy a to też zapewne nie pomaga. NO nic kończę moje wywody, musiałam się wygadać:)Dziewczynki życzę WAm owocnycj starań żebyście wreszcie ujrzały te dwie kreski. Nie poddawajcie się!NO i starajcie się podejść do tego na luzie.Myślę że problem wielu z nas to nie żadne homorny itp ale właśnie psychika...

    Bardzo dobre podjeście do sprawy :)
    Zycze powodzenia w pracy i w przyszych staraniach :)

  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie

    dziewczyny okazało się że owulacja była i to z 2 pęcherzyków (tylko <3 było bardzo mało bo tylko raz, nie wiem czy się wstrzeliliśmy- no cóż okaże się)

    betę będę robić 3.08. ale wynik będę mieć 4.08. więc zapiszcie testowanie na 4.08.

    ale to wszystko fajnie się złożyło ;) 5.08. mam umówioną wizytę w sprawie in vitro... lekarz powiedział że jeśli chcę to możemy spróbować jeszcze jeden cykl normalnie, bo w końcu zaskoczyłam na leki i mam owulację czyli jakiś progres jest...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 11:22

    littleladybird lubi tę wiadomość

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super :) A ile czasu się starasz?

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ