X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania test to bedzie formalnosc! spojrz na swoj wykres! kolejna faza wyzszych temperatur!

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania czy w zeszylych cyklach mialas na wykresie tak wyraznie kolejna faze wyzszych temperatur?

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Hej kochane. Na początku składam gratulacje nowym mamom i oczywiście życzę powodzenia testującym. Zaglądam rzadko bo chciałam odpocząć i podejść na luzie do starań, właściwie spisałam ten cykl na straty, no bo po co się nastawiać na ciąże... później bardziej boli tylko. No i 23.08 mamy pierwszą wizytę w klinice wiec odpuściłam, myśląc niech się dzieje co chce. Nawet nie wiem jaki mam dzień cyklu, tempki nie mierze i całkiem dobrze mi z tym. Bo ta spina na zajście była okropna.
    Ale dziś mnie olśniło, że ze względu na moje krótkie cykle - 26 dni, drugi okres przypada mi na 27 sierpnia więc może jeszcze jakaś szansa jest na ten miesiąc.. ;)
    Ps. wczoraj oglądałam na Polsat Cafe program Porody i ryczałam jak bóbr... Dlatego dziś jakoś mi smętno i jakoś tak wszystko wróciło, ta chęć posiadania dziecka, którą zepchnęłam gdzieś w głąb siebie, tak żeby nie czuć tego pragnienia, żeby nie bolało..
    Ogladałam ten sam program-też sie poryczałam i miałam PODŁY nastrój:(
    Ale dziś przyszedł nowy dzień i jest znacznie lepiej!!!!
    Trzeba mieć nadzieje!!!

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no 36,8 mam pierwszy raz :)
    ale jak byłam w narzeczeństwie to się nie obserwowałam aż tak dokładnie
    więc nie wiem.

  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negatywny dzisiaj :(

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomania bez narzekania mi tu! Będzie dobrze - nie zależnie od tego czy będzie zielono czy nie - chociaż wierzę że zakończy się bociankiem:)

    Jeśli chodzi o to co napisałaś że to Was oddala to rozumiem bo też tak miałam... mówiłam mojejmu M o tym jak bardzo pragnę, obarczałam go swoimi złymi humorami, płakałam mu w ramię ale ostatnio powiedziałam dość! Wolę ponarzekać Wam niż jemu bo widzę że go też to stresuje. On dobrze wie że nie mogę sie doczekać ale przeciez nic nie może zrobić. Udało się nam dwa razy więc to raczej nie jego wina skoro za każdym razem był złoty strzał :P

    Będzie dobrze zobaczysz:)

    Miscelle strasznie mi przykro :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2014, 11:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś nie wytrzymałam i siknełam... widzę jedną kreskę ale to dopiero 9dpo

    Nadzieja umiera ostatnia, chodź kurcze mam takie przeczucia że się udało albo jestem porąbana i sobie wkręcam ;)

    Ankara lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda-ck Dopóki nie ma @ jest nadzieja :)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do okresu jeszcze 5 długich ciągnących się dni... Jakbym mogła to bym testy robiła co parę godzin

    Ankara lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :D
    ale się wyspałam :D
    super, jest super :)
    dzisiaj idę do doktorka dowiem się jak tam u mnie z owu :D powiem, że test mega pozytywny i co się tam dzieje :P

    Jestem taka jakaś.. podniecona?
    Bo w końcu się czegoś dowiem :)

    MartaAlvi lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:03

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaAlvi wrote:
    Ja osobiście się nie dziwię, że ktoś tak napisał, bo dokładnie tak to wygląda. Podzielam to zdanie w 100%.
    Sorry ale to wszystko mi się takie dziwne wydaje, łącznie z Twoim wykresem. Mam wrażenie ze był tworzony byle jak - bo kto ma codziennie dziwne sny i wieczne mdłości?
    Piszesz, że jesteś zabiegana, zalatana, zestresowana i nie myślisz zeby tu wpaść mimo że wcześniej pisałaś mnóstwo postów aż do przesady? - masz czas żeby wrzucać nowe foty z fryzurami na bloga i latać po sklepach żeby zakupić kilka grzebieni i gumki?
    Ja dla mnie Twój pobyt tutaj to jedna wielka ściema i chęć zaistnienia.
    Nie ja do Ciebie pisałam na fb, ale widzę że nie tylko ja miałam takie podejrzenia tylko kilka innych osób również.
    Masz prawo do wlasnego zdania.
    A dla jasnosci to moja siostra teraz ma dostep do bloga. Nie ja. To dodaje. Popatrz na siebie a nie kogos oceniasz.do przesady pisalam postow.wez zastanow sie dziewczyno co piszesz naprawde.nie mam sily na jakiekolwiek sprzeczanie.zostaw to co myslisz dla siebie.bo sobie nie zycze.

    Iwka lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nam oceniać, krytykować i wypowiadać się niepochlebnie NonNon03.gif
    Jesteśmy tu po to aby się wspierać girl_cool.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2014, 13:32

    Zajsonek, Lena87, gosia_9020 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Oj Maluszek22...a żeby komentarz na blogu przeczytać to miałaś czas...dziwne.

    Kolejna Mama:)
    https://ovufriend.pl/wykres,2ca0bbdc3c4da48459bb1d992f7c82ae.html
    Ja teraz nie kozystam z bloga to moja siostra zreszta nie musze sie wam tlumaczyc.zero zrozumienia.mozna zapytac nie oceniac czlowieka odrazu..

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu93 nie udostępnia wykresu, więc nic nie wiadomo :(

    pinka425 - nie wiem czemu jest na liscie, znalazłam że nie dodała ani jednego posta na żadnym forum (chyba, że mi źle ściąga dane). Wykres też nie jest przez nią udostępniany

    maluszek22 - bardzo chciałabym Ci wierzyć, tym bardziej, że z tego co piszesz sytuacja jest bardzo zła, ale postaw się w naszej sytuacji. Jak to wygląda z zewnątrz...



    Możecie zerknąć na mój wykres? Moim zdaniem owulacja była 20dc, u lekarza potwierdzono duży pęcherzyk, a wieczorem ostre kłucie (od tego czasu tylko śluz).

    Nie wiem dlaczego dzisiaj miałam rekordowo rozciągliwy śluz...i czemu OF jeszcze nic nie wyznacza :(

    Jak to jest...dzień owulacji to teoretycznie pierwsza czy trzecia wyższa temperatura?

    :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2014, 11:35

    Zajsonek, Ewelcia lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Natu93 nie udostępnia wykresu, więc nic nie wiadomo :(

    pinka425 - nie wiem czemu jest na liscie, znalazłam że nie dodała ani jednego posta na żadnym forum (chyba, że mi źle ściąga dane). Wykres też nie jest przez nią udostępniany

    maluszek22 - bardzo chciałabym Ci wierzyć, tym bardziej, że z tego co piszesz sytuacja jest bardzo zła, ale postaw się w naszej sytuacji. Jak to wygląda z zewnątrz...



    Możecie zerknąć na mój wykres? Moim zdaniem owulacja była 20dc, u lekarza potwierdzono duży pęcherzyk, a wieczorem ostre kłucie (od tego czasu tylko śluz).

    Nie wiem dlaczego dzisiaj miałam rekordowo rozciągliwy śluz...i czemu OF jeszcze nic nie wyznacza :(

    Jak to jest...dzień owulacji to teoretycznie pierwsza czy trzecia wyższa temperatura?

    :*
    oczywiscie rozumiem ale mozna sie zapytac a nie odrazu pochopnie oceniac mnie

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Możecie zerknąć na mój wykres? Moim zdaniem owulacja była 20dc, u lekarza potwierdzono duży pęcherzyk, a wieczorem ostre kłucie (od tego czasu tylko śluz).

    Nie wiem dlaczego dzisiaj miałam rekordowo rozciągliwy śluz...i czemu OF jeszcze nic nie wyznacza :(

    Jak to jest...dzień owulacji to teoretycznie pierwsza czy trzecia wyższa temperatura?

    :*

    Moim zdaniem owulację miałaś 20dc :) owu wyznaczy ci owulację po 3/4 wyższych temperaturach :) a ten śluz to nie wiem :) a co do tempki to zależy :) może być skok przed owulacją, może być po, ale u Ciebie stawiałabym na 20dc :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2014, 11:46

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • AnnaMaria89 Autorytet
    Postów: 549 189

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    tempka mi podrosla jest jeszcze nadzieja ze wczesniejsze serduszka zadzialaly ale watpie... dalam wczoraj swojemu spokoj juz i sobie bo nawet nie mialam oochoty...

    Ewelcia ja z sierpniowek sie wypisuje bo prawie jestem pewna ze nic z tego- oby chociaz we wrzesniu sie udalo:) ale jestem bogatsza o nowe doswiadczenia - mniej wiecej juz wiem o co chodzi z tempka i testami owu:) w nastepnym cyklu bedzie juz lepiej i nic na sile uda sie to uda nie to trudno:) beda nastepne:)

    Duzo mi pomoglyscie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2014, 11:48

    7v8rskjo4oaslnud.png
    h4zpdqk3vi112s1e.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluszek22 może niektórzy się lekko zapędzili, ale cały czas uważam, że były ku temu podstawy. Zdarzało się przecież, że z różnych powodów, ktoś przestał się udzielać - wyjazdy, choroby, problemy osobiste, brak internetu - jednak zawsze szła informacja na forum, ze coś się dzieje i tej staraczki nie będzie.
    Miej na uwadze, że tutaj nawiązują się bardzo głębokie znajomości, czasami też i przyjaźnie. Zwierzamy się sobie z problemów, których czasami nie omawiamy nawet z naszymi partnerami (a: bo nie chcemy ich zamartwiać, b: bo nie zrozumieją, nie znają się na tym, c: bo same nie chcemy/wstydzimy się).
    Każda osoba, u której jest podejrzenie "udawania" czy tylko reklamy - nie dajmy się zwariować, ale czasami potrafiłaś w jednym dniu wrzucić parę reklam swojego bloga - może się liczyć z tym, że zostanie tak potraktowana.

    Starania o dziecko to temat, którego żadna z nas nie traktuje lekko, jako zabawę.
    Wspieramy się tutaj.

    Proszę Cię więc, nie obrażaj się, tylko zrozum.


    Zajsonek, tomania2806, Ewelcia, Agga, Bella93 lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMaria89 ani mi się waż wypisywać ;)
    Nie takie wykresy kończyły się zieloną kropą ;)

    Zajsonku dziękuję bardzo, za Twą opinię, mnie też się tak wydaje. Śluz to może pozostałość po owu ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2014, 11:48

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ