Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, tylko zwykły kwas nie zawiera myo-inozytol :)

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Tylko w droższej wersji ;)



    Dzięki Dziewczyny <3
    narazie zostane przy kwasie w tabletkach musze wynrac sie do lekarza i zobaczymy

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    tak, tylko zwykły kwas nie zawiera myo-inozytol :)
    to moze warto kupic na sprubowanie

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek22 wrote:
    to moze warto kupic na sprubowanie
    nie wiem, mi ginka kazała 2 saszetki dziennie

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    nie wiem, mi ginka kazała 2 saszetki dziennie
    Zobacze jaki bedzie wynik testu wtedy bede myslec

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkoncu deszcz chura :-D

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Cześć Dziewczyny ;) jednak mogę oficjalnie powiedzieć że będę testować ;)
    Pierwsza owulacja od X czasów wystąpiła :D płyn w zatoce był ;)
    Endometrium 17mm .. Teraz tylko niech4 znajdzie się jeden silny żołnierzyk <3

    o kurczaczki!!!:) gratuluje! same endemetrium twoje wprawia mnie w zazdrosc!! moje mialo w poprzednim cyklu 6mm!;(. Dziś mam monitoring -10dc. Brałam witaminki,castagnus, wiesiołka... piłam winko. Zobaczymy czy coś pomogło:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    o kurczaczki!!!:) gratuluje! same endemetrium twoje wprawia mnie w zazdrosc!! moje mialo w poprzednim cyklu 6mm!;(. Dziś mam monitoring -10dc. Brałam witaminki,castagnus, wiesiołka... piłam winko. Zobaczymy czy coś pomogło:)
    Kciukamy ;-)

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    o kurczaczki!!!:) gratuluje! same endemetrium twoje wprawia mnie w zazdrosc!! moje mialo w poprzednim cyklu 6mm!;(. Dziś mam monitoring -10dc. Brałam witaminki,castagnus, wiesiołka... piłam winko. Zobaczymy czy coś pomogło:)

    powodzenia oby winko poskutkowało na endometrium:) niestety właśnie clo działa niekorzystnie na nie:/ ciekawe co ja będę miała w poniedziałek za wieści na monitoringu:)

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiek191 wrote:
    niestety właśnie clo działa niekorzystnie na nie:/ ciekawe co ja będę miała w poniedziałek za wieści na monitoringu:)

    Widocznie wszystko zależne jest od organizmu ;)
    Bo ja brałam clo, a na endometrium nic ;) tyle co dziennie witaminy :)

    Chodź w tamtym cyklu dziwaczyłam z winem, migdałami a endo było malutkie ;)

  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiek191 wrote:
    powodzenia oby winko poskutkowało na endometrium:) niestety właśnie clo działa niekorzystnie na nie:/ ciekawe co ja będę miała w poniedziałek za wieści na monitoringu:)

    co racja to racja to CLO strasznie działa i na endo i na śluz. Ale co tam jestem już zaopatrzona w żelik conceive:P
    Moja szafka nocna w tym momencie to góra witamin, termometrów żeli itd... a wszystko dla dzidziusia:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    co racja to racja to CLO strasznie działa i na endo i na śluz. Ale co tam jestem już zaopatrzona w żelik conceive:P
    Moja szafka nocna w tym momencie to góra witamin, termometrów żeli itd... a wszystko dla dzidziusia:)
    Czego by kobieta nie zrobila dla.malucha ;-)

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka, zapraszam do mojej szafki ;)

    Witaminy dla Mnie , dla Męża bo niestety morfologia 2% ale jest ich dużo ..
    do tego CLO, Luteina :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Marteczka, zapraszam do mojej szafki ;)

    Witaminy dla Mnie , dla Męża bo niestety morfologia 2% ale jest ich dużo ..
    do tego CLO, Luteina :D
    ja przebijam wszystkich ;p inofolic, zioła ks. sroki, vigantoletten, beta karoten, skrzuyp, metformax, bromergon, duphaston ;p

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja inofolic kupiłam w aptece z cenami hurtowymi za 43zł :)

    nick nieaktualny, AnnaMaria89 lubią tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    ja przebijam wszystkich ;p inofolic, zioła ks. sroki, vigantoletten, beta karoten, skrzuyp, metformax, bromergon, duphaston ;p

    Dodam Swoje ;)

    Kwas Foliowy, Olej Lniany, Glucophage, Euthyrox, Prenatal Classic, MagneB6, wit.B6 osobno dobra na śluz, wit.D w kropelkach, Clo, Luteina, Atrox

    Mąż

    Salfazin, Olej Lniany, Maca, Kwas Foliowy, L-karnityna, Wit.C 600mg, Koenzym z wit. E

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    ja inofolic kupiłam w aptece z cenami hurtowymi za 43zł :)

    u Mnie płaciłam za cenę hurtową 48 zł ;)

    Magic lubi tę wiadomość

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow Lena sporo tego :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic, miejmy nadzieję ze nas nie opuścisz, prosze zostać na forum, pamietnik czytam tak czy siak :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    wow Lena sporo tego :)


    Troszkę się nazbierało, Za duży cholesterol i trójglicerydy,
    TSH 3,30 bodajże ostatnie miałam, więc przepisała na obniżenie
    Insulina 96, stwierdziła że troszkę za duże gdzie norma była 106 .

    Zapewne jeszcze by się coś znalazło ;)

    I tak się nazbierało trochę tych leków ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 15:14

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ