X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpniowe fasoleczki :)
Odpowiedz

Sierpniowe fasoleczki :)

Oceń ten wątek:
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga89 wrote:
    No akurat z cierpliwością to u mnie ciężko :D
    Na test nie sikałam bo wszystkie te tanie z allegro mi się pokończyły, więc musiałabym kupić w aptece to koszt ok 13 zł. Za bete zapłaciłam 23 zł więc stwierdziłam że jak wydam pieniądze na sikańca i wyjdzie pozytywnie to i tak bede lecieć na bete. Takie tam moje zagmatwane kalkulowanie :D

    Co do samopoczucia to wiem że mój organizm zachowuje się inaczej niż w poprzednich cyklach... ale może to wina tej zwariowanej pogody i zmiany klimatu po urlopie. Zauważyłam też parę objawów u siebie które miałam w poprzedniej ciąży ale boję się że to może być moja autosugestia.

    Sorry dziewczyny że tak marudze Wam, ale naprawde nie mam z kim o tym pogadac. Temu mojemu nadal nie powiedziałam o tym że byłam na pobraniu krwi bo chce mu zrobić niespodzianke. Przy pierwszej ciąży był na bierząco i nie było niespodzianki, teraz chce inaczej. Wracając z laboratorium weszłam i chciałam kupić małe skarpeteczki ale się powstrzymałam bo mam złe przeczucia.

    Gdyby jednak okazało się że jestem w ciązy to dziś miałabym idealną okazję żeby mu o tym powiedzieć bo wieczorem wychodzimy na kolacje :) Pewnie by był mega zaskoczony :D

    Kochana myśl pozytywnie:)
    I życzę Ci zeby dzisiejsza niespodzianka sie udała w 10000%:)

    Aga89 lubi tę wiadomość

  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada:) wrote:
    Kochana myśl pozytywnie:)
    I życzę Ci zeby dzisiejsza niespodzianka sie udała w 10000%:)

    Dzięki za wsparcie :P

    Jeśli będę miała dziś wyniki to pewnie pierwsze się dowiecie :D

    Maluszek22 lubi tę wiadomość

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga89 wrote:
    No akurat z cierpliwością to u mnie ciężko :D
    Na test nie sikałam bo wszystkie te tanie z allegro mi się pokończyły, więc musiałabym kupić w aptece to koszt ok 13 zł. Za bete zapłaciłam 23 zł więc stwierdziłam że jak wydam pieniądze na sikańca i wyjdzie pozytywnie to i tak bede lecieć na bete. Takie tam moje zagmatwane kalkulowanie :D

    Co do samopoczucia to wiem że mój organizm zachowuje się inaczej niż w poprzednich cyklach... ale może to wina tej zwariowanej pogody i zmiany klimatu po urlopie. Zauważyłam też parę objawów u siebie które miałam w poprzedniej ciąży ale boję się że to może być moja autosugestia.

    Sorry dziewczyny że tak marudze Wam, ale naprawde nie mam z kim o tym pogadac. Temu mojemu nadal nie powiedziałam o tym że byłam na pobraniu krwi bo chce mu zrobić niespodzianke. Przy pierwszej ciąży był na bierząco i nie było niespodzianki, teraz chce inaczej. Wracając z laboratorium weszłam i chciałam kupić małe skarpeteczki ale się powstrzymałam bo mam złe przeczucia.




    Gdyby jednak okazało się że jestem w ciązy to dziś miałabym idealną okazję żeby mu o tym powiedzieć bo wieczorem wychodzimy na kolacje :) Pewnie by był mega zaskoczony :D
    To ja tymbardziej trzymam kciuki kochana
    kochana jestesmy tu by sobie pomagac wspierac sie na wzajem
    i wyslychac marudzenia <3
    Ale dostal by prezent ;-)
    Kciukam <3

    Aga89 lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga89 wrote:
    Dzięki za wsparcie :P

    Jeśli będę miała dziś wyniki to pewnie pierwsze się dowiecie :D
    mamy nadzieje Kochana <3

    Aga89 lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga89 wrote:
    Dzięki za wsparcie :P

    Jeśli będę miała dziś wyniki to pewnie pierwsze się dowiecie :D

    Trzymamy Cie za słowo:):):)

    Maluszek22, Aga89 lubią tę wiadomość

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada:) wrote:
    To zasługa Maluszka ze produkcja nowych stron sie tak posunęła:)
    Moja ;-) nasza

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga89 wrote:
    Dziewczyny nie uwierzycie jakiego mam pecha... byłam wczoraj na tym pobraniu Pani powiedziała mi że wyniki będą tego samego dnia po 15 dostępne przez internet... Parę minut po 15 padł im serwer nie mogłam się zalogować... do północy co chwile odświeżałam stronę z nadzieją że już naprawili...niestety do chwili obecnej nie można się dostać na strone... wybrałam się więc osobiście do laboratorium żeby odebrać w takim razie wersje papierową... okazało się że jeszcze nie ma moich wyników bo sprzęt do analizy im się popsuł...:( normalnie tragedia :(

    Mam przeczucie że to zły znak i nic z tego nie będzie i że zaraz dostane @

    A jak dobrze pójdzie (bez nowych awarii w laboratorium) to będę mieć wyniki dziś po 15...

    Dziewczyny które chciały żebym została w sierpniowych fasolkach, macie naprawde jakieś moce nadprzyrodzone... bo nawet gdybym chciała sprawdzic wyniki wczoraj to nie miałam tej możliwości :P
    no to czekamy na wynik do godz. 15 :)

    Maluszek22 lubi tę wiadomość

  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek22 wrote:
    Moja ;-) nasza

    Jasne ze nasza, ale wszystkie tak sie cieszyły Twoim szczęściem ze produkcja poszła mega szybko:)
    Tak strasznie sie cieszę:) ale nie powiem umiesz zbudować napięcie o trzymać w niepewności hihihi:) jeszcze raz mega gratuluje:)
    I rozsiewaj wiruski:):):)

    Maluszek22 lubi tę wiadomość

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada:) wrote:
    Jasne ze nasza, ale wszystkie tak sie cieszyły Twoim szczęściem ze produkcja poszła mega szybko:)
    Tak strasznie sie cieszę:) ale nie powiem umiesz zbudować napięcie o trzymać w niepewności hihihi:) jeszcze raz mega gratuluje:)
    I rozsiewaj wiruski:):):)
    Dziekuje bardzo za wsparcie za postawienie do pionu w chwili zwatpienia ;-) wy jestescie nie ocenione ;-) mam talet kochana chcialam was potrzymac i mi sie udalo ;-). Heh
    Dziekuje<3
    wiruski sle dla was <3 <3
    Lapcie <3

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszku z Twoich postów wnioskuję że wiedziałaś wcześniej o pozytywnym wyniku (" chciałam Was potrzymać w niepewności i mi się udało") a cały czas tutaj mówiłaś że nic z tego i cały czas panikowałaś... To jak to w końcu jest? chyba czegoś tu nie rozumiem :/ Nie chcę wszczynać tu żadnych podejrzeń ale Twoje komentarze chyba mi się nie zgadzają :/ - nieważne - ot taka mała dygresja:P

    Ok uciekam do zobaczenia potem - może uda mi się w pracy troszkę podejrzeć, tym bardziej że nie wiem jak wytrzymam do końca dnia nie wiedząc jaki wynik u Ciebie Aga :P

    Aga89, MartaAlvi, motyl1993, kapturnica, Zima lubią tę wiadomość

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Maluszku z Twoich postów wnioskuję że wiedziałaś wcześniej o pozytywnym wyniku (" chciałam Was potrzymać w niepewności i mi się udało") a cały czas tutaj mówiłaś że nic z tego i cały czas panikowałaś... To jak to w końcu jest? chyba czegoś tu nie rozumiem :/ Nie chcę wszczynać tu żadnych podejrzeń ale Twoje komentarze chyba mi się nie zgadzają :/ - nieważne - ot taka mała dygresja:P

    Ok uciekam do zobaczenia potem - może uda mi się w pracy troszkę podejrzeć, tym bardziej że nie wiem jak wytrzymam do końca dnia nie wiedząc jaki wynik u Ciebie Aga :P
    no cos Ty nic nie wiedzialam testy lezaly sobie zrobilam jeden wroce do domu zrobie drugi
    zle to ujelam chodzilo mi o to ze czekalyscie na wynik test jak na krzesle a ja podtrzymywalam tylko to ze dzis zrobie test nie dalam sie zlamac wczesniej

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi ze tak to odebralas nie mialo tak.to zabrzmiec bo nie chodzilo mi o to :-\

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka nadal ma zepsuty komputer?
    Co u niej?
    Jeśli ktoś ma z nią kontakt prócz OF, to pozdrówcie ją :)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek22 wrote:
    Przykro mi ze tak to odebralas nie mialo tak.to zabrzmiec bo nie chodzilo mi o to :-\


    i jak tam, już po ;)?

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec mam nadzieje ze teraz wszystko jasne nie chcialam zebyscie to opacznie zrozumialy kochane :-\

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    i jak tam, już po ;)?
    Tak wynik w poniedzialek teraz to juz wogle nie usiedze na miejscu

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek22 wrote:
    Wiec mam nadzieje ze teraz wszystko jasne nie chcialam zebyscie to opacznie zrozumialy kochane :-\


    Nie przejmuj się ;)

    ja zawsze kłóciłam się z mężem przez smsy bo inaczej rozumieliśmy treść tekstu :D

    Maluszek22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek22 wrote:
    Tak wynik w poniedzialek teraz to juz wogle nie usiedze na miejscu


    to dla pewności zrób jeszcze jeden test ;* może jutro rano albo dzisiaj wieczorem :) ale ja tam widzę II krechy więc jest Fasolka :)

    Maluszek22 lubi tę wiadomość

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    Nie przejmuj się ;)

    ja zawsze kłóciłam się z mężem przez smsy bo inaczej rozumieliśmy treść tekstu :D
    troche przykro mi sie zrobilo ale to moja wina zle slowa dobralam :-\
    Dzieki za pocieszenie ;-)
    kochana

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga89 co sie gowniano zaczyna zielono sie konczy :-)

    Ewelcia, Maluszek22, Aga89, tomania2806 lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ